Имуностимуланти преди ясла

  • 1 829
  • 29
  •   1
Отговори
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Здравейте знам ,че има доста теми, но са стари , а все пак на пазара постоянно излизат нови продукти .
Дъщеря ми е на почти две години и ноември тръгва на ясла ,моля предложете ми някакви продукти ,който са дали ефект при децата ви за подсилване на имунната система и евентуално по малко боледуване.
Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 28 458
Нямаше такива. Ако имаш излишни пари...

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Няма вълшебното хапченце Simple Smile Освен да превъзбудите имунната система на детето друго няма да направите. Боледуват си и това е.

# 3
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Няма хапче или сироп, които спират болестите като с вълшебна пръчица. Имунитета се придобива не с хапове и сиропи. Детето расте и имунната му система се развива. Трябват му повече движение навън и нормална храна.

# 4
  • Мнения: 6 764
Имуностимулантите са трик, с който да ви взимат паричките. Отделно, давайки такива, опорочавате нормалното развитие на имунната система.
Както са писали по-горе, здравословна храна, разходки, спорт. Всичко друго е ала-бала.

# 5
  • Мнения: 447
За съжаление ,няма такова нещо,децата постоянно си боледуват,кой по малко,кои повече.Може да говорите с педиатъра за някакви витамини,имуностимулантите не се дават за да спрат децата да боледуват,а за по бързо спрявяне с настинката.Ако се дават месец ,след това детето се разболява....Аз съм давала коластра за подсилване,но само защото беше изкарала тежък бронхит.
Повече разходки на вън ,повече плодове ,по малко сладко.

# 6
  • Мнения: 3 725
Не си тъпчете детето с боклуци.
Вместо това, изкарвайте я навън независимо от времето, давайте качествена храна, плодове повече (ако обича).

# 7
  • Мнения: 15 454
Здравейте знам ,че има доста теми, но са стари , а все пак на пазара постоянно излизат нови продукти .
Дъщеря ми е на почти две години и ноември тръгва на ясла ,моля предложете ми някакви продукти ,който са дали ефект при децата ви за подсилване на имунната система и евентуално по малко боледуване.
Благодаря

Когато дъщеря ми тръгна на ясла, педиатърката каза да й даваме мултивитамини в комбинация със Самбукус /черен бъз/. За всичките 2 години в яслата не е боледувала повече от 3 - 4 пъти, като думата "боледувала" е доста пресилена - всичко минаваше с един течащ нос за по 1 седмица и това беше. Дават се едновременно, но не постоянно - 2 седмици даваш, две седмици - пропускаш. Успех!

Това бяха мултивитамините

Скрит текст:


Това беше Самбукуса

Скрит текст:

# 8
  • София
  • Мнения: 6 726
И за двете съм си давала парите. Никакъв ефект Simple Smile

# 9
  • Мнения: 21 270
Наистина няма вълшебно хапче/сироп.
Дъщеря ми често боледуваше в ясла/градина.
Имам позната,която лекува детето си само с продукти на Аквасорс и казва,че е доволна,но е и техен дистрибутор,та не знам.

# 10
  • Мнения: 15 454
И за двете съм си давала парите. Никакъв ефект Simple Smile

Ами ето - значи при всяко дете е различно. Така че няма нищо лошо да се пробва

Наистина няма вълшебно хапче/сироп.
Дъщеря ми често боледуваше в ясла/градина.
Имам позната,която лекува детето си само с продукти на Аквасорс и казва,че е доволна,но е и техен дистрибутор,та не знам.

Продуктите на Аквасорс май ги няма в аптеките - лично аз не бих давала на детето си неща, които не се купуват от аптека, а се взимат от разни сайтове в интернет или дистрибутори

# 11
  • София
  • Мнения: 6 726
Това казвам и аз. Има деца и без витамини не боледуват толкова има и такива дето пият всякакви и никакъв смисъл. Аз в началото купувах какво ли не после ми писна да я тъпча освен с лекарства ами и с всевъзможни "витамини". Храната е важна, но особено при малките деца е доста трудно да се хранят здравословно.

# 12
  • Мнения: 15 454
Има такива деца да - синът ми е от тези деца, които не боледуват. Ясла, детска градина, училище - той си е постоянното присъствие. По време на грипните епидемии всички сме болни - той милия чайчета ни прави и се грижи за нас. Вече е на 15 и само ангини прави, защото пие студена вода или газирано.
Но дъщеря ми не е така. Тя си боледува. В началото на яслата си беше, както всички деца - седмица на ясла - 2 седмици вкъщи. Тогава педиатърката ни даде витамините и Самбукуса, и нещата се оправиха. И, тъй като съм доволна, давам съвет. Авторката сама да си прецени дали да ги вземе или не - детето си е нейно.

# 13
  • Мнения: 3 291
Помагат, аз от дете съм вечно болна и с разклатена имунна система. Това не се промени и с годините. Пия различни витамини и мога да кажа, че не боледувам толкова често. Всичко си е до човека.

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 10:23 от Arielle

# 14
  • Мнения: 3 249
Пробвахме всичко и много боледува, и понеже много е относително, ще приложа статистика - 21 вируса за 15 месеца. Вие си сметнете. Хубавото - 4 антибиотика за тези 21 заболявания, като последното и в болница. Има и такива деца. Вече дори обмислям бавачка пред частната ясла, в която ходи.

Общи условия

Активация на акаунт