Лакове за нокти - 155

  • 30 757
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 803
Долче,да в червено-оранжево се оцвети.Пробвах да го снимам но не излиза на снимка,нокътя си изглежда добре.Не ме тормози чак толкова,тъй като мисля да слагам черен лак и за капак-брокати🤣🤣🤣
Незнам колко съм успяла

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 15:04 от Mimeto74

# 226
  • Мнения: 92
Aura 105 [img]//cdn.bg-mamma.com/brWq/BBpD7.jpg[/img]

# 227
  • Мнения: 27 277
Arrllen, Pink lemonade shimmer е това, нали? На колко пласта е? На живо личи ли си шимърчето когато е на нокти?

# 228
  • Мнения: 92
Да,той е 🙂 на два пласта е ,не е покривен,даже на места прозира,направо се измъчих при нанасянето,някак по-"воднист"е.Съвсем леко се вижда шимърчето на моите нокти,но и аз много набързо се лакирах сутринта .
Arrllen, Pink lemonade shimmer е това, нали? На колко пласта е? На живо личи ли си шимърчето когато е на нокти?

# 229
  • Мнения: 27 277
Междудругото, третата снимка не я виждам...🙂 Дали съм само аз? Когато бях в Италия Мари беше публикувала маникюри в лилаво и червено, каквото и да правех, от Италия виждах само едната снимка с лилавото...1😅

# 230
  • Мнения: 92
Не можах да ги кача и след това редактирах,снимката е същата, като първата🙂
Междудругото, третата снимка не я виждам...🙂 Дали съм само аз? Когато бях в Италия Мари беше публикувала маникюри в лилаво и червено, каквото и да правех, от Италия виждах само едната снимка с лилавото...1😅

# 231
  • Мнения: 27 277
A, ясно.
Междудругото, имам един счупен Бел от намален комплект (иронията е, че купих комплекта заради лилавото 41, а вкъщи се оказа счупено точно това шишенце 😆). Мисля да използвам четката му за лаковете 21. 😃
 🙂

# 232
  • Мнения: 11 240
Долче, омбрето как го правиш?
Ще погледна и в ю туб.

# 233
  • Мнения: 373
Момичета, голямо вдъхновение сте Two Hearts
Едно леко есенно Essie, наскоро го купих, досега не съм имала такъв цвят, но ми хареса как стои.


Скрит текст:

# 234
  • Мнения: 27 277
Реа, сега с ето такова малко парченце дунапрен, около 2х1см е горе-долу. Иначе е много по-малка мацаница с пинсета с тънко връхче и още по-малко дунапренче+ течен латекс около ноктите:


Първо слагам от основния лак на целия нокът, 1 или 2 пласта според покривността. После слагам бързосъхнещ топ. Тук е моментът да се сложи течен латекс около нокътя, става и с pva craft лепило, може с тиксо или хартиено тиксо, дори с парчета лепенки...но е хубаво да не се пропуска тази стъпка, за да не чистиш после като мен. 😃 След това слагам 2 капки лак на дунапренчето, по 1 от всеки цвят (може и омбре с повече от 2 цвята). Като леко застъпвам двата цвята. С леки потупващи движения нанасям на нокътя до желан ефект. Обикновено не се получава само с 1 нанасяне и трябва и "втора ръка". Накрая пак слагам от топ лака. Ще изровя по-късно снимка от първия ми опит за омбре...да се посмеете 😄
Минана, много приятен цвят. Прилича ми на един Дъглас който не съм пробвала още на нокти.🙂

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 00:30 от dolce miele

# 235
  • Мнения: 1 420
Долче, влюбих се в маникюра ти❤ Разкошен е и ще крада идеята ❤ Страшно много ми хареса ❤ Обадиха ми се от сайта, където поръчах Аурите, че ще закъснеят, чакат доставка 😒

# 236
  • Мнения: 1 785

Rimmel 60 Seconds #313 Feisty Red и декорация, лепена с топ лак.
Моите лакове са в 2 картонени кутии, разделени на зимни и летни 😃Летните са ярки и бонбонени нюанси, зимните са тъмни и по-приглушени. От октомври до февруари ползвам само зимната кутия, от март до септември - лятната. Не мога да нося черен лак посред лято, или пък неоново розово през зимата, ако ще да е 20 градуса, лаковете си подбирам според тоалетите и сезона, дори като съм хоум офис.

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 735
Кутиите от Пепко са с размери 16 х 30 х 9,5 см. (дълбочината я мерих отвътре, от дъното до ръба). На мен са ми перфектни за лакове, всички шишенца се събират прави и капакът се затваря, освен този Флормар, номер 14. Май имаше и по-големи кутии, но пък по-високите ще заемат излишно повече място в шкафа.

# 238
  • София
  • Мнения: 22 531
Тина, извинявай, ако съм те затруднила или създала неудобство с това мерене на кутиите, но се оглеждам за по-стабилни кутии.
Благодаря за информацията! Flowers Hibiscus

# 239
  • Мнения: 7 696
Ох, tina, разбиваш ми сърцето с този Флормар!

Общи условия

Активация на акаунт