Лакове за нокти - 155

  • 32 226
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 27 498
Натка, на Аура номера 121 и 122 са (по спомен) Dark plum red и Dark red, поне в Лили доста приличаха на лака по-горе. Аз си забърках подобен с 21 номер 17 и малко черен лак. Отляво е на 3 пласта, после на 2, а отдясно е на 1 пласт (а на втората снимка горе в средата на блистера е преди да добавя черно) 🙂


Заради Грийни...🤣 И защото щеше да има нови мерки...и защото не знаех дали скоро ще посетя мол...и защото реших да вляза да разгледам лаковете Дъглас (намален беше зеленият, другите 2 опаковки в магазина обаче незнайно защо бяха по 9,90 лв).

S-he е номер 416, на Есенс не виждам име или номер 🤔, Дъглас е 323- Green jingle dress. Червеното беше 21 номер 17 😄 Взех и още една Аура 101 (беше зад други цветове лакове, иначе имаше само празно място там където трябваше да е)- знаете как изглежда, няма да я показвам...😅
Кристал, на червена вълна си ❤
Георгиева, много ще ти отива 😍
Тина, страхотно лилаво 💜 И дори шишенцето е толкова красиво!

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 08:03 от dolce miele

# 241
  • Мнения: 5 478
Много ми харесва как стои на мен Аура 101. Скептична бях, но много се харесвам по принцип с бели лакове и този е попадение. Ще чакам да ме похвали те, като покажа днес 😂😂
Четката наистина е кофти, ама по-отвратителни четки от на GR Gel Shine и City Color не съм виждала Grinning

# 242
  • Мнения: 27 498
Арабеск, ще те похвалим 😁 За мен на ГР Сити калър биват все пак, но виж...ГР Гел шайн (особено някои перлени нюанси и онзи черничкият 212) и ТwentyOne...са ми топ лакове с "анти" четки. 😅 Да благодарим пак на съфорумката която показа Аура 101 за първи път 😃
Зеленият Есенс си имал и име, и номер, но едва ги забелязах 😆 83- Pretty cool life. 🙂

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 13:38 от dolce miele

# 243
  • Мнения: 7 708
Хмм, не знаех, че все още се предлага този вид essence gel

# 244
  • Мнения: 1 789
Хмм, не знаех, че все още се предлага този вид essence gel
Отдавна са спрени и се намират изостанали бройки до изчерпване на количествата.

# 245
  • Мнения: 1 294
СНБ Катерина и Зорница 🙂



# 246
  • София
  • Мнения: 22 735
Долче, съфорумката бях аз. Simple Smile Лятото, когато пуснаха Аурите, веднага купих 101 и 104 и показах в темата.  Наскоро си купих и 119.

# 247
  • Мнения: 27 498
Катерина, много ти отива "твоят" лак! 🙂 Зорница как стои на 1 пласт?
Аmiamo, 🙂
Ел, повечето от останалите продукти на Есенс бяха в покъртително състояние! 😆 Особено козметиката...ужаСт...🙄🤐 Този лак си е ок. Но не знам как в такъв магазин могат да се излагат да продават козметика в подобно състояние...на редовни цени е в масовия случай! 🤐 А отстрани имат "лъскави" кремове по 150 лева...🙂
Скрит текст:

Междудругото, в италианския Makeup лаковете на ГР и Флормар по спомен бяха скъпи...дали не бяха по 3-4 Евро или повече. Говоря за най-обикновени лакове Флормар които купуваме тук за около 2 лв и серии на ГР като Wow, Айс шик, Рич калър...то на този фон холограмите на ГР направо бяха изгодни 😅 По магазини там не съм виждала да предлагат тези марки изобщо. Дааа, ако живеех там определено щях да имам по-малко лакове! 😁

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 13:40 от dolce miele

# 248
# 249
  • Мнения: 1 294
Долче, на един слой не е достатъчно покривен. Аз обаче днес му сложих отдолу един златист, перлен Голдън Роуз, не знам какъв номер, за да не слагам два слоя, че е по-трудно махането после 😉

# 250
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/CVP8Eg2oBiz/?utm_medium=copy_link

Ето я при мен, много обичам "мръсно" бели лакове.

# 251
  • Мнения: 27 498
Катерина, а дали случайно прилича (поне малко) на този? Изтекоха ми очите по него докато бях в Италия, но беше наличен само за онлайн поръчка и нямаше за кога...

Хайде да се смеем! 😃 Нали ви казах, че ще ви покажа моят първи опит за омбре 😅 В интерес на истината, тогава ми харесваше, въпреки, че не бяха смесени добре лаковете, нооо....изобщо не умеех да си оформям добре ноктите, нито пък да ги снимам добре! Съответно, затова и изглеждат още по-зле на снимките като форма 😂
Скрит текст:
 
Aрабеск, наистина ти стои прелестно! Знаех си го аз де...😍 И аз обичам мръснобели лакове, а и всякакви които са бяло+ съвсем лек оттенък на някой цвят...
Преслава, чудно! Още не мога да разбера как успяваш да го видиш номера на този Лумс 😆 Аз гледам на моя, гледам...и нищо не виждам! Че и шрифтът им е като за лупа...

# 252
  • Мнения: 1 673
Долче, търсих номера от стари публикации, когато съм го показвала Grinning

# 253
  • Мнения: 27 498
Преслава, за мен е загадка и тогава как си го открила номерчето 😁 На сайта им цветовете често изглеждат по различен начин (иначе там има номер), дори на светлите им лакове едва виждам малките цифрички! А нямам никакъв проблем с очите...
Аз ще мина през ДМ и Лили в мола, че не знам кога ще мога да го направя пак. Само да се сетя какво точно (нелаково) щях да взимам... 😁

# 254
  • Мнения: 1 673
За мен другите повече лилавеят и явно за това съм го разпознала от сайта на Лили. Иначе днес като търсих този го нямаше вече, не знам дали и във физическите им магазини не е изчезнал.

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 17:39 от Преслава ♋️

Общи условия

Активация на акаунт