Хепи Майски бебчета 2022г.

  • 43 704
  • 668
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 47
Аз също имах болка ниско долу и в дясно и в ляво и то няколко вечери подред се събуждах от тази болка. Питах АГ, каза че точно там минат сухожилия на матката и от тях била болката, понеже бебето се спуска и ги притиска. Не съм пила нищо, мина след няколко дни.

Здравейте, мами,
Някоя от вас имала ли е подготвителни контракции (неболезнени стягания на матката)? Колко време продължиха и какво ви съветва АГ - да лежите или да се движите?

Аз имам всеки ден за по няколко секунди и освен тях и зверска болка ниско долу в дясно...особено нощем... Някой ако знае как да се справи с това ще съм благодарна да сподели. В петък съм на ЖК и ще питам, но предполагам, че отговора ще бъде "няма какво да се направи това е нормално"..

# 646
  • Мнения: 491
Как сте, момичета? 🙂

# 647
  • Мнения: 13
Привет момичета,
Вчера на бял свят се появи нашият малък юнак. С размери 48см 2900гр
Пожелавам прекрасни мигове на всички 🤍

# 648
  • Мнения: 17
В очакване Simple Smile Както и всички около мен, вече с нетърпение...Разсейвам вълнението с книжки на бебешка тема Simple Smile

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 47
Ами термина ми беше на 14ти, обаче на бебка не и пука и си стои вътре 😀 днес ходих на преглед, всичко е ок, и утре ще ме приемат в болницата за да може сряда да ми пуснат системи за индукция и много се надявам да си родя бързо и нормално! ☺ До днес всеки ден бях в очакване да се роди и сега когато едва ли не се знае кой ден ще стане, хем малко ми е странно, хем много се развълнувах. А ти как си? 🙂

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 600
И аз съм в очакване, терминът ми е на 21.05, при мен ще има индукция най-вероятно, надявам се всичко да мине наред. Вече започнам да се притеснявам, като се надявам да не попречи на раждането. Старая се да мисля хубави неща, най-вече за срещата с бебо.

# 651
  • Мнения: 36
На 05.05 в 10:01ч се появи и нашата дъщеря 3кг 50 см (планово секцио) термина ми беше на 19.05. Пожелавам на всички мами бързо и безпроблемно раждане и здрави бебчета, чувството да видиш това мъниче е просто неуписуемо!

# 652
  • Мнения: 491
И аз съм добре, благодаря! Онзи ден бях на последни тонове. Тръпна в очакване и аз да видя моето момиченце скоро💖
Честито на новите бебчета Sammmy и PetyaB. Бъдете здрави!🍀💚
Има ли момичета от София? Някаква група да си направим?

# 653
  • Мнения: 104
Здравейте, аз съм от София Simple Smile
В очакване сме, термин 24.05., засега няма никакви признаци. Утре съм на тонове и преглед, да видим какво ще каже докторът. Честито на мамите и леко раждане на очакващите! Heart

# 654
  • Мнения: 13
Аз също съм от София, но нямам много опит в правенето на групи тук, да не кажа изобщо.
Да ви кажа момичета, аз също нямах никакви признаци преди раждането, нито контракции, нито паднала тапа, изобщо не изглеждаше, че ще излиза скоро, дори планирахме индуцирано раждане вече с АГ.
Терминът ми беше за 22.05, а на 15.05 всичко се случи наведнъж-падане на тапата, изтичане на водите и контракции.
Така че нищо не се знае до последно.

# 655
  • Мнения: 71
Привет дами Simple Smile
И аз съм от София. Много ще се радвам да споделяме и следродилни емоции (определено не липсват такива, макар и да ми е второ). Hug
Dacyika, успех! Всичко ще мине добре!

# 656
  • Мнения: 17
Аз също съм от София, но нямам много опит в правенето на групи тук, да не кажа изобщо.
Да ви кажа момичета, аз също нямах никакви признаци преди раждането, нито контракции, нито паднала тапа, изобщо не изглеждаше, че ще излиза скоро, дори планирахме индуцирано раждане вече с АГ.
Терминът ми беше за 22.05, а на 15.05 всичко се случи наведнъж-падане на тапата, изтичане на водите и контракции.
Така че нищо не се знае до последно.
Хем съм раждала преди 8 години, хем ме е страх сега Wink тогава всичко се случи като на шега...отидох в болницата с леки контракции, даже не бях събрала багажа. Родих след 3 часа, без упойка. Сега имам подготвителни контракции от месец, всичко е готово за болницата, но ми е някак по-напрегнато Wink

# 657
  • Мнения: 433
Момичета, да се похваля и тук със закъсниение - на 12.05 се родиха нашите близначки Евелина (2520гр, 48см.) и Цветослава (3150гр., 51см), с планирано секцио. Всичко мина плавно и спокойно, вече сме вкъщи и се адаптираме едни към други. Много сме щастливи всички, само ми е болка, че не мога да обръщам повече внимание на каката. Успех на всички Heart

# 658
  • Мнения: 17
И аз съм добре, благодаря! Онзи ден бях на последни тонове. Тръпна в очакване и аз да видя моето момиченце скоро💖
Честито на новите бебчета Sammmy и PetyaB. Бъдете здрави!🍀💚
Има ли момичета от София? Някаква група да си направим?
Аз не знам тук как се прави група, не е ли по-добре във фейсбук?

# 659
  • Мнения: 491
И аз съм добре, благодаря! Онзи ден бях на последни тонове. Тръпна в очакване и аз да видя моето момиченце скоро💖
Честито на новите бебчета Sammmy и PetyaB. Бъдете здрави!🍀💚
Има ли момичета от София? Някаква група да си направим?
Аз не знам тук как се прави група, не е ли по-добре във фейсбук?

Да, аз във фейсбук имах предвид. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт