Пъзели - 33

  • 25 488
  • 758
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 369
Toni, мисля че за да се нареди бързо един пъзел на тези състезания, трябва и двамата със съотборника да сте редили много пъзели и да ви е приятно. Аз никога не съм редила с друг човек голям пъзел.

# 226
  • София
  • Мнения: 8 561
Аз съм пробвала преди много години, но ми действаше демотивиращо - все се отказвах в момента, в който нещо ми се закучи (щото има на кого да оставиш трудното) Simple Smile Сега редя с друга нагласа, бих пробвала с ММ (ама той не е по тихите занимания, както казах) Simple Smile Затова, ако ще се пробвам в състезание догодина, ще си търся другарче.

# 227
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
За Анатолиан имах отрицателно мнение-хлабави и лъскави части, но последния, който редих от 500ч. Беше добре -не бяха хлабави, имаше лъскавина, но не ми пречеше на реденето, но не знам може да е въпрос на усещане.
Зори, хубава е тази  африканска серия Simple Smile

# 228
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Има ново зареждане на Galison и са пуснали някаква нова марка Aquarius.

# 229
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Не е добре гледането, оказа се, че има нов внос на Suns Out. Харесах си и то не един.... Simple Smile

# 230
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Не е добре гледането, оказа се, че има нов внос на Suns Out. Харесах си и то не един.... Simple Smile

Да, после видях, че има и на SunsOut нови.


HighSpeed, сега се сетих, чакам да кажеш дали ти харесва Gold като стигнеш до пъзела.

# 231
  • Мнения: 6 899
За тези Aquarius мисля, че съм чела лоши мнения в чужди групи, но не съм на 100% сигурна. Galison все така много ми харесват като картинки, но все още не мога да преглътна лошото качество и високите им цени, само ще си гледам.

# 232
  • Мнения: 1 460
Има ново зареждане на Galison и са пуснали някаква нова марка Aquarius.
Не е добре гледането, оказа се, че има нов внос на Suns Out.

И Pomegranate има. ТОВА Е ПРОСТО УЖАСНО.

Прекрасни пъзели показвате, аз три седмици работих много тежко и нямах време за нищо, само ви се радвах. Ако знаете как ми се редеше само. Поздравления на участничките в състезанието. Бухтичка ме разсмя с разказа за събитията 😁

# 233
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Дааа, видях един пъзел, който много го бях харесала, но не знаех, че е на марката:

https://www.ozone.bg/product/pazel-pomegranate-olga-suvorova-mel … ce-jigsaw-puzzle/

Редактирам да покажа малкия Анатолиан, който много ми хареса:

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 16:22 от Мона Лиза

# 234
  • Мнения: 1 460


От мен един D-Toys от 525 части. Интересен момент е, че външната рамка е съставена от 6 големи парчета. Те образуват кръг, който не е свързан с вътрешната рамка.
Скрит текст:

Тъй като не съм особена почитателка на религиозните сюжети, идеята беше да го наредя и да го пусна за продажба, но в процеса на нареждане все повече ми харесваше и сега вече не искам да се разделям с него.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 21:25 от Ghibli

# 235
  • София
  • Мнения: 8 561
Дали има такива с нерелигозни картини? И на мен ми допада идеята Simple Smile

Ето ги кученцата на Masterpieces, утре почвам едни други, на Falcon Simple Smile

# 236
  • Мнения: 99
Здравейте! Бях писала веднъж в темата, но постепенно ме налегнаха доста ангажименти с последната година в университета, работа и т.н, и някак си се оказа, че не съм редила пъзели от месеци. Надявам се пак да ме приемете. Heart Вече съм малко по-свободна и съм вкъщи, та се захванах с любимото хоби. Първо извадих да наредя един пъзел, който ми беше подарен от приятеля ми, тъй като знае, че мечтата ми е да посетя Рио де Жанейро. Blush На мен много не ми хареса на картинката на кутията, аз не обичам такива пъзели с реални места и фотографии, но като го наредих ми се стори красив. Малко се изнервих с това, че парчетата пасват на повече места, но е на Trefl, та съм свикнала. Ето го и него:

# 237
  • Мнения: 1 460
ToniShu, конкретно в тази серия са четири и всичките са на такава тема (още един Ботичели, Рафаел и Микеланджело).

marissa., на мен картинката ми харесва. Нека това да е първата стъпка към сбъдването на мечтата ти Simple Smile

# 238
  • Мнения: 4 028
Нещо ново от мен. Тези крави ги редих сигурно два часа само тях:) Another day on the farm, Falcon 1000 части

# 239
  • Варна
  • Мнения: 36 599
Аз току-що си поръчах ето този. Отдавна го гледам, а на по-добра цена няма да излезе.

Общи условия

Активация на акаунт