Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 7

  • 60 454
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 351
Мисля, че в мерките на НМ има такива за различна височина - за по-нисък и по-висок от средния ръст. Можеш да провериш в сайта на НМ в таблицата за мерките.

# 31
  • Мнения: 744


Juliusgrup не съм го чувала, ще го потърся.
Това е фирменият магазинна марката Gerry Webber.

# 32
  • Мнения: 12 100
Същата работа. Преди години имаше една сливенска фирма, която шиеха уникални зимни палта. Сивен или нещо подобно беше. За съжаление, майка ми беше решила, че трябва да ми го изпере в пералня, с максимална центрофуга. Стана с четири пръста по-къси ръкави, като всички останали палта, които се предлагат по магазините.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Момичета,получих това палто River Island размера е uk24,разкошно е в невероятен син цвят,но за жалост ми е огромно Sad Ще се разделяме с него,ако някой прояви интерес да ми пише

# 34
  • Мнения: 10 351
River island са с много особена номерация и кройки. Опитах се да си купя дънки, смених три размера от един и същи модел и нито един не ми пасна, върнах ги и трите. 24 размер ми бяха огромни и на мен, стигаха ми почти до раменете. Отказах се от тази марка, поне за панталони.

# 35
  • Мнения: 1 223
Аз си търся спортен сутиен за подгръдна 107см и гръдна 120см.
Поръчах от един сайт, оказа се с подгръдна 80см!!! Отиде при дъщерята, но аз пак съм капО.



За това става въпрос.

# 36
  • Мнения: 948
Аз съм си харесала този
https://www.astratex.bg/sporten-sutien-elomi-energise-nude/
При мен размерите са други(подгръдна 80 на гръдна 140),но ми изглежда приличен и прибран.Спира ме това,че последно върнах пак два от сайта,които не стояха добре.

# 37
  • Мнения: 10 351
Не съм купувала от Астратекс, но по-нагоре бяха писали, че номерата не отговарят, разминават се с много. В About you има доста сутиени, дори един от тях беше много популярен в темата, т. нар. форумски сутиен. Беше на фирма Ласкана, и аз си го взех, но ми е доста голям.

# 38
  • Мнения: X
Моя си го нося черния доста, но и на мен са ми леко големи чашките. Обаче пък ми е много удобен. Аз съм със смъкнати рамене и на други сутиени постоянно се налага да връщам презрамките на място, а на този много рядко. Затова взех, че си поръчах един с чашка D и този размер вече ми пасна перфектно. Пак е черен, но по нататък сигурно и други цветове ще поръчам. То за какво ли... Имам 4 чисто нови Триумфа с неоткъснати етикети. Нещо се презапасих със сутиени. Blush

# 39
  • Мнения: 10 351
И аз го нося моя, удобен ми е. Не подчертава много бюста, но за зимата, под големите пуловери си е екстра. Моят е чашка С, но малко ми са големи чашките. На Триумфа са ми по-добре.

# 40
  • Мнения: 948
Аз бях писала преди време за размерите в Астратекс и проблемите с връщането на парите и скъпото връщане на продуктите.Сега нещата се случиха много по- добре,като изключим моделите,които поръчах.Сега се водих от тяхната таблица за размери,имах отстъпка и безплатен транспорт.При връщането също има промяна към по-добро.
От този форумски сутиен изобщо не съм доволна.Въпреки точния размер все трябва да го намествам,не ми харесва как стои и много скоро се разтегна.Не можах да го върна,защото махнах етикета.

# 41
  • Мнения: 12 100
Това звучи страшно чак.
Цитат
От този форумски сутиен изобщо не съм доволна.Въпреки точния размер все трябва да го намествам,не ми харесва как стои и много скоро се разтегна.Не можах да го върна,защото махнах етикета.

Последна редакция: пн, 21 мар 2022, 06:24 от 💖 Clo 💖

# 42
  • Мнения: X
Разтегна се, да, но при мен се отпуснаха чашките, не на обиколка или презрамки. И все пак, големи или разтегнати, не знам точно, като се намести добре е удобен и не стои зле, отпуснато или грозно. При мен просто "зяпа" между гърдите повече, отколкото би било добре. С тънка блуза няма да го нося, но сега, за зимата си е идеален.

# 43
  • Мнения: 10 351
Да похваля Maxy fashion. Имат промоция - 4 клина на цената на 3. Късно снощи си поръчах клиновете, днес сутринта ми се обадиха и вече са при мен. Пристигнаха красиво опаковани в тънка хартия, качеството им е добро. За пръв път поръчвам от тях, доволна съм и бих поръчвала и за в бъдеще.

# 44
  • Мнения: 742
От Maxi Fashion имам няколко попадения - имат жестоки къси дънкови якета, рокли също си взех няколко много красиви. Бързи са като обслужване, ходила съм и на място да меря миналата година, че си бях харесала доста неща. Единствено един панталон нещо не ми допада как стои, а е моят номер, но това е субективно възприятие. Искам да ви кажа, че новата ми любов са Манго, купувам от Fashion days. Има супер приятни роклички, на отлични цени и спортни, и по-фръцкави. Взех си и късо кожено яке, стои излято, не можах да повярвам с моя бюст, но факт, браво на тях. Миналата седмица си взех последните неща от куриера във вторник, не ми хареса как ми стои една рокля и една риза. Същият ден направих заявка за връщане, което е за тяхна сметка, куриер дойде при мен след 2 часа, парите ми бяха наредени към четвъртък, а в понеделник вече бяха по сметката. Взеха ми акъла! Имат си по принцип 14 дни за връщане на парите... Да се стопля вече, че да се отварят красотите най-накрая!

Общи условия

Активация на акаунт