Аборт или не

  • 2 303
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Имаме една баба в къщи в България(ние сме в Испания)но малката сякаш се превъзбужда от нея дори и от баща и.Когато е с мен може да си играе спокойно 1 час ако изкам да свърша нещо изляза,изкъпя се сготвя нещо след 10 мин мъжа ми почва да ме търси с дете на ръце защото хънка,върти се маха с крачета и ръчички изпотява се цялата и т.н. Доста буйно дете,да ми е жива и здрава.Хареса ми отговора и частта за бременното момиче приспиващо бебе с холям корем,и аз си ср представих така,с разликата че моето ръмжи все едно я коля.People Angel .Ще видим за капак на всичко прокървях преди час.Ще чакам мъжа ми да се върне от работа та да бягам на спешното.

# 16
  • Наоколо
  • Мнения: 167
Ох, милата, кървенето при бременност в никой случай не е добре. Пиши после, как е минал прегледа, как си и какво се случва. 🤞

# 17
  • Мнения: 7
Снощи се видя сакчето,викат ме след 10дни да установим има ли ембрион.За кървенето казаха било нормално не виждат нищо притеднително.Ако имам болки парацетамол,тук за всичко го дават.И ако не прокървя като менструация да не ходя пак.Взех си магнезии и на своя глава поръчах утрогестан.Но днес към неспиращото зацапване де появиха и малки пърченца като пясък.Мисля си ,че докато се чудих какво да правя,ще загубя бебето.

# 18
  • Наоколо
  • Мнения: 167
Разбирам. Била съм в тази ситуация, за съжаление. Казвам за съжаление, защото завърши не както исках. Но, това е друга тема. Сега само времето ще покаже. 🤞Почивай си повече. Лежиш и не вдигаш тежко. Макар, че ще е мисия невъзможна с малката принцеса.

# 19
  • Наоколо
  • Мнения: 167
Ники, отдавна не сме писали, какво стана с теб ♥️
Драсни два реда, как си мила...

Общи условия

Активация на акаунт