Коледа 2021/2022

  • 88 770
  • 1 123
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 2 309
Да взимам смело значи. Благодаря.

# 1 051
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Знам, че е рано, но вчера се запасих от Лидл с марципан, фондан, кувертюр и захарни фигурки. Чист марципан на такава цена после никъде няма да намеря. И фонданът е 5-6 цвята. От кувертюра съм много доволна!

# 1 052
  • Мнения: 1 006
Хич не е рано, тъкмо навреме. Тази седмица даже си мислех, някой да открие сезона в темата Cookie Заредила съм се с масло ...

# 1 053
  • Мнения: 6 707
От началото на месеца очаквам някой да започне да пише в темата. 😀
От Лидл купих шоколадови капки или нещо подобно беше.

# 1 054
  • Мнения: 11 330
Момичета, има нова тема, елата там! Намира се в рубликата На пазар. От телефона не знам как да дам линк.

# 1 055
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Защо там? Тук си е мястото на темата

# 1 056
  • Мнения: 6 707
Момичета, има нова тема, елата там! Намира се в рубликата На пазар. От телефона не знам как да дам линк.
Благодаря. Прегледах темите в "На пазар", но там има тема за коледните подаръци. Тук обсъждаме кулинарната Коледа. 🙂

# 1 057
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз също си купих марципан и два вида нови формички си купих.

# 1 058
  • Мнения: 11 330
О, да извинявайте! Заблудих се по заглавието. Темите са различни Simple Smile

# 1 059
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Ооо, движение в най-сладката тема 🥰
И аз се запасявам с разни украси, вече сме в друга държава и тук има много различни и красиви неща, аромати, а колко различни резци за коледните сладки има, ще се твори пак.

# 1 060
  • София
  • Мнения: 11 701
От утре в Кауфланд пускат на промоция италианското масло Parmareggio,400 гр за 10 лева.
Доста го хвалеха тук миналата година.
Видях,че в брошурата на Лидл за тази седмица има интересни неща за Коледа,но сигурно няма да мога да стигна.Надявам се отново да ги пуснат и в по-разнообразен асортимент.

Последна редакция: нд, 16 окт 2022, 09:29 от Ali97

# 1 061
  • под тепетата
  • Мнения: 9 283
И аз започнах трупането на масло. Обаче се оказа, че едното на промоция ми миришена старо.  Доволна съм от маслото на Добротица, макар че и неговата цена я вдигнаха.В издирване съм на есенция мента. В някоя от темите момичета ми бяха дали линкове откъде са купували. Няма да се разсърдя, ако пак ми подскажат.  В реални магазини не мога да намеря.
  Реа, готин аватар Smiley

# 1 062
  • Мнения: 9 050
Явно правещите сладки имаме телепатична връзка 😄 Точно вчера си мислех дали да не раздвижа темата.

От утре в Кауфланд пускат на промоция италианското масло Parmareggio,400 гр за 10 лева.
Доста го хвалеха тук миналата година.
Али, аз бих те посъветвала първо да вземеш едно за проба и после да се запасяваш с точно това масло.
То беше добро за цената си. Но миналата година редовната му цена беше 6 лв. за 400 гр. (15 лв. за килограм). На 10 лв. за 400 гр. вече има и по-добри избори.
Това масло се размеква много бързо и за сладки, които се приготвят със студено масло, на мен не ми се държеше добре. Винаги го смесвах с друго масло, за да подобря текстурата.
Та, хвалехме го, защото беше много добро за цената си. Но за сегашната цена не си струва, според мен, при положение че на промоция, килограм Президент в Метро е 28 лв.

Биляна, в сладкарските магазини има ментова есенция. Аз купувам от Сладката къща.
Ето този ми харесва най-много, но има и други. https://sladkatakushta.com/produkti/koncentriran-aromat-creme-de-menthe.html

Последна редакция: нд, 16 окт 2022, 09:39 от Нищо лично

# 1 063
  • София
  • Мнения: 11 701
За съжаление или не съм се позапасила при предишната промоция на това масло.Когато го видях в брошурата,първата ми мисъл беше да спомена тук.Ако не бъркам Марчева доста го хвалеше.Явно телепатичната връзка на списващите в темата е била доста силна този път.😎
Иначе цените на всички масла са по-високи тази есен.Това с краварката е между 9 и 10 лева,а миналата година беше между 7 и 8.
Нищо лично,благодаря ще обърна внимание на препоръките ти!Особено за размекването на италианското масло.Полезна ми е тази тема,не само с рецепти,но и със съвети.

# 1 064
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Момичета, има нова тема, елата там! Намира се в рубликата На пазар. От телефона не знам как да дам линк.
Благодаря. Прегледах темите в "На пазар", но там има тема за коледните подаръци. Тук обсъждаме кулинарната Коледа. 🙂
Фортуна, къде е подаръчната тема? 😃

Общи условия

Активация на акаунт