МБАЛ Надежда - тема 20

  • 57 203
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 526
МБАЛ за женско здраве "Надежда": ж.к. Красна поляна, ул. Блага вест 3
МЦ Надежда: бул. Черни Връх 100, Парадайс център

МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА АНДРОИД
МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ ЗА IPHONE
Скрит текст:
Свалете приложението и го отворете. В полето "потребител" попълнете своето ЕГН, а паролата е същата, като тази за онлайн достъпа до лабораторните резултати. Предоставя се на регистратура, в случай, че я нямате.

Контакти:
МБАЛ "НАДЕЖДА" И МЦ "НАДЕЖДА":
Проверка на изследвания и записване на час: https://web.nadezhda.bg/
Уеб сайт   http://nadezhda.bg/
За записване или отмяна на часове, проверка на графици на специалисти, информация за услугите, изследванията и леченията, предлагани в болницата, др.
Кол център: 02 441 79 70, 0882 193 970, 0882 193 972, без почивен ден от 8:00 до 20:00 часа

За справка за документи - епикризи, болнични, служебни бележки, др.
Сектор "Информация": 02/ 44 17 973; 0884 178 114, 0882 193 973, от понеделник до петък, от 8:30 до 17:30 часа

МОБИЛНИ ЛИНИИ ЗА ЗАПИСВАНЕ НА ЧАСОВЕ ПО ЗВЕНА:
Ин витро сектор: 0884 743 574, от 08:00 - 20:00 ч.
Женска консултация и гинекология: 0884 309 977 от 08:00 - 20:00 ч.

ВРЪЗКА ПО ЗВЕНА ЗА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ИНФОРМАЦИЯ:
За информация и въпроси относно държавния фонд инвитро - "Център за асистирана репродукция" (ЦАР): 02/4417979 от понеделник до петък от 9:00 до 17:00 ч; email: car@nadezhda.bg
Договори за замразяване и съхранение на яйцеклетки и ембриони: 0887 701 927
Имунология:02 441 79 78

ЧЕРВЕН ТЕЛЕФОН САМО ЗА ЗА COVID-19 - ЗА ПАЦИЕИНТИ НА МБАЛ "НАДЕЖДА" СЪС СЪМНЕНИЕ ИЛИ ПОСТАВЕНА ДИАГНОЗА: 0882 332 632

МЕЙЛИ ЗА ВРЪЗКА С БОЛНИЦА "НАДЕЖДА":
MБАЛ "Надежда": mbal@nadezhda.bg
Донорска програма: donorstvo@invitro-bg.com

Списък за родилното, или какво да носим при раждане:
https://www.nadezhda.bg/rajdane/spisuk-za-rodilnoto/


Когато вярата срещне надеждата,животът намира начин!
Стари теми
ВМЕСТО ЗАПИС---- ИЗПОЛЗВАЙ БУТОНА "ВКЛЮЧЕТЕ ИЗВЕСТИЯТА"

# 1
  • Мнения: 152
Някои има ли представа как ще става номера с прегледите в Парадайс, с изискването на сертификати за моловете?

# 2
  • Мнения: 623
Някои има ли представа как ще става номера с прегледите в Парадайс, с изискването на сертификати за моловете?
и аз си мислех по този въпрос днес.  Не би трябвало да има проблем с достъпа, при човекапотока там не ми се вярва да успяват да проверяват всички, но ще видим. Аз имам час другата седмица чак там.

# 3
  • Мнения: 18
Имам час за преглед този петък в Мол Парадайс. Казаха ми, че без Зелен сертификат немога да отида.

# 4
  • Мнения: 1 975
Кой го каза това, Мандаринка?

# 5
  • Мнения: 58
Кой го каза това, Мандаринка?

На мен ми го казаха от кол центъра

# 6
  • Мнения: 1 975
Тея хора изтрещяха съвсем. Нали с маска се влиза. Не си отишъл да ядеш там както по другите места с тези сертификати.
Така излиза, че отказват медицинска помощ.... Което е интересно.

# 7
  • Мнения: 221
Обадих се на регистратура, казаха само със зелен сертификат става влизането. Имаме час в понеделник в 9 сутринта при педиатър и искахме с мъжа ми да вземем пакет за бебето от 0 до 12 месеца, но не виждам, как ще стане в събота с бебе да се наредя на опашка пред лаборатория за антигенен тест. И ако педиатърката ми каже, елате пак в сряда да почнем с ваксинацията на бебе, аз в понеделник или вторник, пак трябва да се редя пред лаборатория. Абсолютна безумица.

# 8
  • Мнения: 18
Кой го каза това, Мандаринка?

От кол центъра ми го казаха. И ако отидеш да си вземеш готов болничен, пак със сертификат.

# 9
  • Мнения: 1 975
Вероятно бързо ще отпадне това изискване. Доста е безумно.

# 10
  • Мнения: 303
Привет,  Момичета . Ранния скрининг за колко дни излиза?  И в деня на скрининга ли ще ми вземат кръв,  защото нищо не споменаха да ходя един ден по рано за кръв.?

# 11
  • Мнения: 6 872
Да, в деня на скрининга взимат кръв, след като приключи ехографският преглед. Около десетина дни минават до излизане на резултите - поне на мен така ми казаха, че в период от десет дни мога да очаквам обаждане.

# 12
  • Мнения: 858
На мен ми се обадиха точно на 8-ми ден. Д-р Михова ми даде нейн телефон и ме предупреди, че може да забрави и ако не ме потърси до тази дата, да се обадя аз. Кръв ми взеха преди ехографа, защото пред лабораторията нямаше опашка Simple Smile

# 13
  • Мнения: 303
Благодаря ви,  момичета! 🤗

# 14
  • Мнения: 273
Графика за ЖК за ноември е наличен вече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт