Магазини Pepco 7

  • 61 184
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 162
Пепко последно време се оказа голямо разочарование. Много хора, суетене и все няма това, което търсим. Вчера една приятелка ни се обади, че имало в магазина Дядо Коледа и докато отидем вече беше свършил.Всичко се разграбва за минути. Сега си търсим феичка и ако някой види в някое Пепко във Варна да пише. Ето тази феичка търсим:
Скрит текст:

# 346
  • Варна
  • Мнения: 909
Издирвам сивото коледно одеало шерпа!
В кое Пепко във Варна го има?
На Чаталджа преди 2 седмици го нямаше и дори ми каза продавачката, че някои промо артикули даже и не ги получавали.
Потресох се!
Скрит текст:

# 347
  • Мнения: 1 019
Издирвам сивото коледно одеало шерпа!
В кое Пепко във Варна го има?
На Чаталджа преди 2 седмици го нямаше и дори ми каза продавачката, че някои промо артикули даже и не ги получавали.
Потресох се!
Скрит текст:
И аз от доста време го търся в Софийските Пепко и го няма ☹

# 348
  • Мнения: 4 941
Знаете ли дали в момента има дамски и мъжки коледни пуловери?

# 349
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Относно избеляването на материите при пране. Не е дреха, но все пак.. Беше наситено черна преди пране. На снимката е непосредствено след изваждането от пералнята. А след изсъхване е още по-избеляла.
Скрит текст:

# 350
  • София
  • Мнения: 1 040
Има дамски коледен пуловер за 18лв, много е сладък.Взеха ми го за подарък.Не е много дебел и пухест.За мъжки не знам.

# 351
  • Мнения: 10
Някой взимал ли си е коледни чорапки от там и какви са ви мненията? Стават ли за подаръци за роднини?

# 352
  • Мнения: 15 356
Взимала съм за нас,хубави са.Дебелички са доста едните ,стават според мен.Особено ако роднините ви не носят само от Калцедония нагоре .

# 353
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Снощи минах през Пепко да купя един ароматен к-т, щерката да подарява на дружка за Коледа. В Приморски Варна бяха останали само златисти.
Много бедно откъм коледни украси, исках червени играчки за елха, нищо не харесах.
Абсолютно никакви дамски коледни чорапи няма. Никакви коледни пижами.. едни умряли сиви долници с някакво подобие на коледна шарка.
Иначе народ-народ, че и опашки на двете каси.
Нещо вече го понамразих този магазин Joy

Взех си най-обикновен чорапогащник за под дънките, че бая застудя. Та поне той бива, не се скъса на първото обуване 🤣🤣 В кутийка са 2 чорапогащника за 2 лв.

# 354
  • Мнения: 39 306
Киса, пазиш ли кутийката?

# 355
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Киса, пазиш ли кутийката?

Да, ако не забравя ще снимам.


Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 20:53 от Киса

# 356
  • Мнения: 87
Здравейте искам да попитам за пепкото в Пазарджик където е до дм искат ли сертификат и горе в китайския?

# 357
  • Мнения: 366
По принцип във всички искат, но е въпрос на късмет дали ще ти търсят точно когато ти си там.

# 358
  • София
  • Мнения: 22 944
Значи Пепко в Парадайс е пълен ужас просто, нуждаят се от още персонал. 12 човека опашка стана днес и само 1 касиерка. Имаше проблем с единия продукт на едната жена, ходи да търси друг ли, не знам какво стана, после чаши  опаковаше на друга...

# 359
  • Мнения: 3 124
Случвало ми се е същото във варненски...

Общи условия

Активация на акаунт