Прахосмукачка робот - 22

  • 60 976
  • 751
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 19 271
Светли, Д9 не ти е бил на късмет. Поръчай друг. Не разбирам защо не са ти върнали парите, а си получила ваучер. Роботът беше дефектен очевидно.

# 316
  • Мнения: 3 635
Трябва да е постоянно включена в зарядното, в контакта разбира се 😀
Докато свикнат с маршрута имат някои грешки, не знаят добре пътя. Моята се мъчеше да "мине" през стената към станцията.
Моята спря в средата на хола и не помръдна повече, носих я до зарядното.
Ако не стои постоянно в контакта, ще се прецака батерията ли?

# 317
  • Мнения: 641
Здравейтечетох доста от темата и съм леко объркана..., избрала съм ти два модела ис е чудя кой от двата:

https://www.technomarket.bg/prahosmukachki/rowenta-rr7375wh-x-pl … 0-animal-09200548

https://www.emag.bg/robot-prahosmukachka-xiaomi-mi-mop-pro-praho … D0%91%D1%8F%D0%BB

Мнения за тези модели? А може да предложите и нещо друго - с две кучета съм, а и на мен доста ми пада косата, жилището около 60 кв. няма килими, няма стълби.

# 318
  • Мнения: 82
И моят робот D9 нещо май не работи, както трябва. Един път почиства перфектно без никакви хаотични движения, един път изписва 20 пъти Collision sensor is stuck и спира докато не го разместиш нещо с ръка. Минаха май 14-те дни от получаването- получих го почти веднага след черния петък, в понеделник. А и не мисля, че ще ми възстановят нещо от парите за видимо използван уред. Не знам дали има смисъл изобщо да го пращам към сервиз на emag (имам лош опит с отказан сервиз от тях на гаранционен уред, който разкарваха над месец и го върнаха неремонтиран). Ако някой е ползвал сервиза им конкретно за робот ще се радвам да сподели.

# 319
  • Мнения: 25 443
Аз съм им ползвала сервиза. Попълних формата на сайта на Емаг, те ми пратиха съобщение кога ще мине куриерът. Дойдоха, взеха го и ми го върнаха безплатно след 10-на дни оправен. Проблемът беше софтуерен, проблемен ъпдейт. Сервизът е в Румъния.

# 320
  • Мнения: 82
Здравейте, взех си roomba i7 , искам да попитам ползвателите на тези роботи как работи приложението при вас защото аз снощи полудях. Това, че съм със Самсунг  и ползвам версията андроид, а не на iphone  дали има значение ? Такива мъки, върти , върти изобщо не можех да вляза 2-3 часа в приложението после 100 пъти прекъсва, то ако  така ще работи не знам как ще го изтърпя....Снощи румбата чисти ръчно от копчето, но понеже не беше вързана в приложението нищо не запомни от апартамента и днес след работа на нова сметка ще върти да видим какво ще стане. Иначе чисти много старателно, но това ми е първа покупка и нямам база за сравнение. Успя да се върне на станцията без никакъв проблем, ориентира се чудесно, под масата и краката на столовете въртя навсякъде по 100 пъти докато не изчисти всичко За повече впечатления ще пиша отново след няколко дни.

# 321
  • Мнения: 2 114
Да, малко е тегаво приложението на Айробот. С Айфон съм и пак когато му скимне прави въртели.
Бъди упорита! Ще се случи.

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
При мен не е имало проблем с приложението.
Но ако се смени мястото на станцията настава драма.

# 323
  • Мнения: 82
И още един по-скоро шеговит въпрос, този робот i7 има камера, но мога ли да си я пусна и да виждам какво си случва вкъщи докато ми няма и той чисти, не намерих нищо в приложението, но аз го имам от по-малко то 24 часа още не съм разцъквала. Някъде четох, че роборок на шаоми го може този номер с камерата, точно като биг брадър Grinning

# 324
  • София
  • Мнения: 1 067
От скоро съм и аз с този робот, не съм имала проблем с приложението до сега.

# 325
  • София
  • Мнения: 154
И аз нямам проблем с приложението. Със Самсунг съм.

Пробвай да го преинсталираш или виж дали wi-fi ти е наред.

# 326
  • Мнения: 2 114
И още един по-скоро шеговит въпрос, този робот i7 има камера, но мога ли да си я пусна и да виждам какво си случва вкъщи докато ми няма и той чисти, не намерих нищо в приложението, но аз го имам от по-малко то 24 часа още не съм разцъквала. Някъде четох, че роборок на шаоми го може този номер с камерата, точно като биг брадър Grinning
Не, не можеш. Няма такава функция.

# 327
  • Мнения: 218
Здравейте, а не са ли много шумни тези роботи - може ли да работиш в същата стая, където действа роботът или трябва да няма никой вкъщи, за да може да чисти както трябва. Извинявайте за аматьорския въпрос, но съм нова в тази сфера. Благодаря!

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Шумни са, ама то и прахосмукачката е шумна. Simple Smile
Всъщност са малко по-тихи от стандартна прахосмукачка.

# 329
  • София
  • Мнения: 1 067
Здравейте, а не са ли много шумни тези роботи - може ли да работиш в същата стая, където действа роботът или трябва да няма никой вкъщи, за да може да чисти както трябва. Извинявайте за аматьорския въпрос, но съм нова в тази сфера. Благодаря!
Не бих казала, че е шумен.

Общи условия

Активация на акаунт