Готови ли сте за промяна? Включете се в нашата #SwitchToDove мисия!

  • 12 887
  • 459
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 633
Искам да се подложа на лазерна епилация най- вече в областта под мишниците. Смятам, че това ще бъде голяма промяна за мен в положителна посока - вдигайки до известна степен самочувствието ми да изглеждам женствена. Така ще мога да се насладя дори още повече на предлаганите от вас продукти Blush

# 316
  • Мнения: 1 548
Да имам повече прекарано време със семейството и да почна да спортувам.

# 317
  • Мнения: 700
Иска ми се лесно да сваля натрупани от бременностите килограми, така ще чувствам уверена и свободна.

# 318
  • Мнения: 630
Лазерна епилация на цялото тяло

# 319
  • Мнения: 1 024
Искам да бъда по - спокойна и по- позитивна!

# 320
  • Мнения: 282
Да намеря време за спорт и да сваля няколко излишни килограма.

# 321
  • Мнения: 168
А аз искам воля да спра цигарите.Тази промяна ми е нужна да се почувствам свободна  и уверена.

# 322
  • до морето
  • Мнения: 2 251
Искам да отслабна и нищо друго. Днес дори ,пак го споменах на мъжа ми. От много години, по здравословни причини ,само качвам. Тази година за първи път имам незначителен успех. Дано се запази тенденцията!

# 323
  • Мнения: 9
Килограмите след двете ми раждания трябва да сваля. Промяната ще дойде скоро... с повече спорт и хранителен режим.

# 324
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Да престана да върша работата на отдела, защото "научих" колегите да се скатават дори от дребни, прости задачи на ниво първи клас, отнемащи 1 минута от работното им време.

# 325
  • Мнения: 787
Бих искала да съм по-уверена и да постъпвам по начин, който съхранява мен. Твърде често реагирам бурно и се тревожа за постъпките и некоректността на хората. Искам да превъзмогна това и да се концентрирам върху тази част, която ми носи удовлетворение.

# 326
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Иска ми се да съм по-спокойна и да не преживявам така силно и моите и чуждите неволи и проблеми.
За отслабването вече не ми се и говори.

# 327
  • Мнения: 10 174
Нова прическа. 🙂

# 328
  • Мнения: 33
Да променя цвета на прическата си

# 329
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Искам да изкарам шофьорска книжка след 18 години отлагане, а даже повече искам да се запиша на курс по фотография!
Да пътувам и да снимам са две от любимите ми неща, време е да минат на друго ниво!

Общи условия

Активация на акаунт