Избор на кола

  • 1 808
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
Здравейте .
Карам Honda Civic 2.2 дизел в момента,140 к.с ,шофьор съм от 2 години -активен, всеки ден пътувам около 70-80 км. Изключително доволна съм от нея,никакви проблеми не ми е правила ,но почувствах ,че ми е време да я сменя ,колкото и любов от пръв поглед да е .
Спряла съм се на Mercedes E клас -320 /220./270 ,също и на C 220 . Ако може и съвети относно тези коли,а и приемам други предложения . Условията отговарящи на търсенето ми са да бъде дизел,да е с 4 врати,нещо голямо колкото Хондата или по-голямо и най-важното бюджет 6500-7000 лв.

# 1
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Първо трябва да си помислиш дали искаш да отделяш значително повече пари за поддържането на Мерцедес Е класа.
За 6-7 хиляди лева ще вземеш кола, която е между 15 и 20 годишна и навъртяни 400-500 хиляди километра.

# 2
  • Мнения: 4 518
Никога не бих сменила Хонда, която не ми прави проблеми и съм доволна и то баш с такъв Мерцедес.
Лично мнение де, за мен е падение, за други може да е ъпгрейд.

# 3
  • Марс
  • Мнения: 615
400-500 хиляди километра в добрия случай, повечето внесени тук са бивши таксита. Но ако имаш пари да я обгрижваш, си е твой избор какво ще караш.

# 4
  • Мнения: 553
Много добър избор за Е320.
Нищо общо с хондата - няма да съжаляваш!

# 5
  • Мнения: 233
Здравейте .
Карам Honda Civic 2.2 дизел в момента,140 к.с ,шофьор съм от 2 години -активен, всеки ден пътувам около 70-80 км. Изключително доволна съм от нея,никакви проблеми не ми е правила ,но почувствах ,че ми е време да я сменя ,колкото и любов от пръв поглед да е .
Спряла съм се на Mercedes E клас -320 /220./270 ,също и на C 220 . Ако може и съвети относно тези коли,а и приемам други предложения . Условията отговарящи на търсенето ми са да бъде дизел,да е с 4 врати,нещо голямо колкото Хондата или по-голямо и най-важното бюджет 6500-7000 лв.

Honda accord със същия мотор пак 2.2 дизел,
може 8мо поколение ще ти е по комфортна от текущия сивик заради окачването, има и възможност да е повече коне зависи коя версия на дизела намериш .
8мо поколение е след 2008ма най добре,
При мерцедеса има доста скъпо обслужване от към кутия и всичко  останали неща...

Ако ти се чете за проблемите на мерцедеса

https://www.honestjohn.co.uk/carbycar/mercedes-benz/e-class-w211-2002/good и отиваш в полето Good-bad.
има и за най новите им модели

Общи условия

Активация на акаунт