Кърмене

  • 777
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте група. Нова съм във това и няма кой да питам. Родих по рано от термина. Бебчето е добре всичко е наред, но когато ми го дадоха са го закърмя не иска. Засуква 1 мин 2 правилно и после само седи на зърното. Това в рамките на 5 дена в болницата. Даваха му добавка, защото плачеше че е гладен. Прибрахме се вкъщи и пак така. От раждането до 1 седмица мокрих блузите. Сигурно имам кърма, но... Педиатърката му ми каза че млякото ми е още коластра, което е много полезно да ми давам изписа адаптирано мляко. Давам му адаптирано и от гърдата и каквото изцедя. Но гърдите ми омекнаха не са същите както бяха седмицата в болницата. Сега малкия взе да свиква на шишето,защото когато му дам гърда дърпа се засуче спре плаче. Когато му дам шишето и си хапва. Гърдите ми са меки. Явно кърмата ми не слезе. Искам да питам възможно ли е да слезе след толкова време това са 2 3 седмици. Малкия вече направи месец на 20.09.В болницата никой нищо не ми обесни. Само бабите дето помагат, но не е достатъчно. Извинявам се за дългия пост.

Последна редакция: пт, 22 окт 2021, 22:41 от QnicaZh

# 1
  • Мнения: 7 775
Свържете се с консултант, ето контакти www.podkrepazakarmene.com/consulting

Общи условия

Активация на акаунт