С какви очи е детето ви и кога се оформиха окончателно?

  • 3 293
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 793
Алекс се роди със сини очи, които след това /към 2-рия месец/ станаха много, много наситено сини. чак към виолетово отиваха. много готин цвят, но си знаех, че няма да останат такива. сега са кафяви. ама като че ли не помня кога точно придобиха кафевия си цвят Embarassed

# 31
Цитат на: _kalina_k
..То пък взе, че се пръкна с разкошни морско сини очета като бадемчета

Вярно е. За първи път като й ги видях и се влюбих newsm03  Wink

# 32
Моите отрочета...Ами и двете се родиха с кафеви очи. На каката се избистриха и станаха пъстри, блъскащи към зелено(като моите Sunglasses ), а пък малкото мушмуроче остана с малки тъмнокафеви маслинки Grinning

# 33
  • Мнения: 272
И двете ми деца се родиха с тъмни,тъмни очи като маслинки.Такива си им и останаха.Никакви промени. Grinning

# 34
  • Мнения: 64
Синът ми се роди с ясно сини очи,, въпреки че с таткото сме със зелени. Вече е на девет месеца и половина и още не е променил цвета им. Ами... надявам се да си останат такива Laughing

# 35
  • Мнения: 4 390
Дъщеря ми се роди със сиво-сини очи.
Бяха такива до към 4-ти месец. След това станаха лилавотеменужени, после тъмно сини. Така е и до днес (21 мес).
Аз съм с тъмно кафяви очи, баща й с тъмно зелени, но част от родителите ни са светлооки.

# 36
  • Мнения: 5 539
Ева се роди и си остана със сини очи /както се вижда на снимката/ People Angel Аз също съм със сини, но моите са малко по-сивеещи.

# 37
  • Мнения: 1 320
Големият ми син се роди със тъмни и много мътни на цвят очи. Аз съм със синьо-зелени , баща му е със зелени. Уви на Ники очите станаха светло кафяви. Вторият ми син се роди със мастилено сини , малко поизсветляха , но още са сини. Ще видим после като спра да го кърмя. Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 4 272
Mоят син се роди с черни очички и такива му останаха. Зениците му не се виждат!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бебка се роди със сини очи - теменужени. Такива останаха до 6-7 месец. После станаха зелени - и за момента са такива. Дано не се променят. Мъжът ми е с кафяви очи, а аз съм с такива, дето им викат "лешникови" - тъмножълто-зелено-кафяви. Но брат ми е със зелени и може Мони да се е метнала на вуйчо си

Общи условия

Активация на акаунт