Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

КРУИЗИ /Тема 16/

• 2 098
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Охх, много искам и аз на Върджин, страшен фен съм на Ричард Брансън, но adults only политиката ме спира, дори четох някъде, че е за над 21 г., не 18 г. (не, че дъщеря ми като стане на 18 ще хукне с нас по круизи).

Shantal
Политиката на компанията за възраст е следната...
Гостите трябва да са навършили 18 години, за да плават с Virgin.
Но пасажерите на възраст от 18 до 20 години („Възрастен под 21 години“) трябва да бъдат придружен в същата или съседна каюта от пасажер на 21 или повече години, който изрично се съгласява да носи отговорност за "Възрастен под 21 години" по време на пътуването (т.е. „Отговорен възрастен“).
Тоест, нямаш проблем като ги навърши и е с вас.

# 31
  • Живее на Луната
Здравейте, някой може ли да каже каква е политиката на MSC за деца над 2 год, изискват ли PCR или ги тестват на място с бърз тест. При слизане на порт пак ли ги тестват?

# 32
  • Sofia
Привет, дами!
Най-накрая мисля да възобновим пътешествията, писна ми от тези страхове!
Та, обмислям круиз с начална точка Дубай - маршрутът е Дубай, Абу Даби, Сир Бани Яс (ОАЕ), В открито море, Дамам, Доха, Дубай, Дубай.
Някой с пресни впечатления? Препоръки?

# 33
  • Плевен
Привет, дами!
Най-накрая мисля да възобновим пътешествията, писна ми от тези страхове!
Та, обмислям круиз с начална точка Дубай - маршрутът е Дубай, Абу Даби, Сир Бани Яс (ОАЕ), В открито море, Дамам, Доха, Дубай, Дубай.
Някой с пресни впечатления? Препоръки?
Здравей! Ние миналия февруари бяхме по подобен маршрут с кораба Аида Прима. Беше прекрасно! Моето семейство вече не иска да чуе за друга круизна компания. Посетихме Оман и Абу Даби, Бахрейн ни го отмениха заради пандемията, но поне се насладихме на още един ден в аквапарка на кораба Blue Heart
Днес трябваше да започне нашия круиз из Канарски острови с кораба Аида Мар, но заради изискването за пълно ваксиниране на всички над 12 г. се отложи. Виждам, че чак до другата есен всички круизи на компанията са със изискване за ваксинация. Много ме е яд!
Хайде, няма ли някой да се похвали с резервация от синия петък?

Общи условия

Активация на акаунт