Моля за мнение за дентална клиника "Ортодент" в Лозенец

  • 3 381
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,
Моля за мнения за дентална клиника "Ортодент" в Лозенец.

Нашата зъболекарка замина в чужбина и ни препоръча д-р Цветелина Узунова - ортодонт в клиниката, тъй като голямата ни дъщеря се нуждае от лечение с брекети.
От няколко месеца сме в квартала, има хубави отзиви на доста места за тях и тук, включително. Замисляме се да ползваме клиниката за цялото семейство, тъй като има доктори в различни специалности, удобно ни е, но ми се иска да събера още малко лични впечатления!

Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 20
Ние сме пациенти на клиниката, дъщеря ни изкара орто лечение точно при д-р Узунова, отлични резултати постигнахме. Ние с мъжа ми също сме пациенти на клиниката.Да, всяка докторка си води основно една специалност, общо взето всичко под един покрив, работата, която са ни свършили винаги е била на ниво. Цените са съвсем прилични, като отношение винаги сме оставали доволни и обгрижвани. Не знам какво друго, ако имаш по-конкретно питане,пиши ми на ЛС. Записвай се при тях, не го мисли.

# 2
  • Мнения: 77
Подкрепям горното. Д-р  Узунова е страхотна и като човек, и като специалист. Останалите зъболекари също.

# 3
  • Мнения: 34
И от мен имаш препоръка за тях! Лечение с брекети при д-р Узунова и бондинг при д-р Симеонова.Супер резултати,изпипват всичко до последен детайл,и двете са много сладки и добрички.И другите доктори предполагам са добри,но не сме сядали при тях.Атмосферата е готина и спокойна.

# 4
  • Мнения: 11
Пациенти сме на клиниката от 3 години. Започнахме първо с децата при др.Златанова, минахме с мъжа ми при др.Симеонова и началото на годината започнахме ортодонтско лечение при др.Узунова. Преместихме се и вече не са ни близо, но няма как да ги сменим Simple Smile. Изключителен подход към хората, толкова се бяхме нагледали на студено или направо лошо отношение при други доктори, че тук се родихме. Качеството на услугите е на отлично ниво, може да използваш здравна каса, при ортоднтското лечение има възможност за изплащане на вноски,няма да сгрешиш ако ги избереш.

Общи условия

Активация на акаунт