Косопад

  • 313
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте дами, имам едно запитване...
През месец май реших, че от брюнетка ще ставам блонди. Отидох на фризьор, разбира се не исках хептен да рискувам в домашни условия и поне ако ще предприемам такова действие, то да бъде извършено от квалифицирано лице. Разбира се, косата ми я изсветлиха с перхидрол стоях около 2 часа с него , после и със самата боя още толкова и... разбира се в първите месеци ми харесваше адски много новата визия (и все още ми харесва), но имах единственият проблем, че косата не можех да си я среша. Тогава една приятелка ми препоръча шампоаните на Елсев и наистина от тях видях ефект , косата ми беше права, лесна за разрешаване и изглеждаше супер. Ноо в един момент започна да пада.. Сега в момента  при всяко ресане пада по една шепа коса, когато я докосна все остава по някой друг косъм в ръцете ми и като цяло навсякъде оставям следа от себе си. Въпросът ми е към тези, които са преминали през това нещо, използвахте ли нещо за възстановяване? Какво ви помогна? Бих се радвала за някоя споделена рецепта за маска за такава ситуация. Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 28 466
Темата за косопада – https://www.bg-mamma.com/?topic=1377182

# 2

Общи условия

Активация на акаунт