За тези, които четат любовни романи № 40

  • 53 904
  • 751
  •   2
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Сони,аз не съм срещала.

Започнахте ли да четете новата книга на Кристина Лорен - Уравнение за влюбване ?

Понеже бях пропуснала да прочета епилога на  "Royal Elite" https://www.goodreads.com/book/show/53400995-royal-elite-epilogue, накрая пише да очакваме книги и за децата им, но чак 2022 Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 яну 2022, 17:15 от lina_bs

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
В карантина съм и от скука днес започнах "Как да преживеем скандала" на английски. Съвсем в началото съм, ...................
Приключих, хареса ми.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Това не знам дали е романтично, но така ми звучи.



В завладяващия роман на Симона Стоева съдбите на героите се преплитат в сложен възел от любов, смелост и отчаян копнеж по сцената. Но имат ли наистина избор, когато трябва да избират между мечтите и любовта?

Изкуството наистина се влюбва само в хора с отдадени сърца…

Иво прекрачва прага на Академията, най-престижното училище по изкуства, с амбицията тази институция да стане трамплин към сбъдването на мечтите му. Сигурен е, че няма намерение да се сприятелява, нито да завързва познанства, още по-малко да се забърква в интриги. Ала добрите му намерения се сриват още през първия час, когато е изгонен несправедливо от клас.

В стаята за наказание обаче го очаква среща със съдбата, въплътена в деликатната осанка на бъдеща примабалерина, затворена в крехкото тяло на едно красиво момиче.

Нора не иска просто да танцува. Тя иска да бъде най-добрата балерина, която някога е творила на сцената. Научила се е да заключва сърцето си, за да следва своята мечта. Докато не среща Иво.

Душите им прилепват една о друга като парченца от пъзел. Никой освен Нора не може да разбере грандиозните амбиции на Иво. Никой освен Иво не може да оцени нейната страстна отдаденост на танца.

# 453
  • Мнения: 552
Много ми хареса новата книга на Лорен уравнение за любов 🥰 чудя се сега какво да подхвана 🙄 чете ми се нещо разтърсващо, да ме грабне от първата страница 🤪

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 20:31 от snejanks09

# 454
  • Варна
  • Мнения: 2 305


Преди две години една грешка коства на Гидиън Роял момичето на мечтите му. Оттогава той е изгубил надежда и желание да се бори. Остава му само да търпи непрекъснатото изнудване, болката и загубата. Когато заминава за колежа, се надява да започне начисто. Съдбата обаче има други планове и пътят му отново се пресича с този на Савана Монтгомъри.

Савана вярва, че няма връщане назад след предателството на Гидиън.

ТОЙ МИСЛИ, ЧЕ ТЯ ГРЕШИ.

Прошка. Надежда. Изкупление. Гидиън се заклева да си върне единственото момиче, което някога е обичал. А когато един Роял даде обещание, би отишъл и накрай света, за да го изпълни.

 Планираната дата на издаване е 12 февруари 2022. 




    Родена в плащеницата на Древните, Девица, обещана от Орисиите, животът на Серафина Миръл никога не ѝ е принадлежал. Избрана още преди да е родена да плати за отчаяна сделка, сключена от отдавна забравени предци, за да спаси народа си, Сера е принудена да загърби живота си и да се отдаде на Древния бог на Смъртта като негова съпруга.

Истинската съдба на Сера е най-строго пазената тайна в Ласания – тя не е беззащитна Девица, а обучена убийца с точно определена мисия и една цел. Да накара Древния бог на Смъртта да се влюби в нея, да се превърне в неговата слабост и тогава… да го убие. Ако се провали, обрича кралството и народа си на бавна и мъчителна смърт.

Сера винаги е знаела каква е. Избраница. Съпруга. Убийца. Острие. Призрак без точна форма, но пропит с кръв. Чудовище. Докато не среща него. Докато неочакваните думи и дела на Древния бог на Смъртта не прогонват мрака, таящ се вътре в нея. Докато изкусителното му докосване не пробужда страст, която никога не си е позволявала да изпитва. Но Сера никога не е имала избор. Нейният живот така или иначе е изгубен – винаги е бил. Защото е докосната и от Живота, и от Смъртта.

 Планираната дата на разпространение на книгата в търговската мрежа е 19 март 2022.

   

Тази книга май ще е преразказ на Ромео и Жулиета.



    1926-a година.

Шанхай тъне в разврат и кръв, пропита по улиците на града. Две банди воюват за надмощие и предизвикват хаос. В центъра му е 18-годишната Жулиет Кай, която заема мястото си като наследница на Аления клан – престъпна мрежа, за която нарушаването на закона е ежедневие. Единствените им съперници за властта са Белите цветя - заклетите им до живот врагове.

Техният лидер е Рома Монтагов, първата любов на Жулиет. Предателството му обаче превръща обичта ѝ в омраза. 

Докато бандите продължават да враждуват, шепот пълзи из улиците на Шанхай. Думи, казани на един дъх, за чудовище, скрито в сенките. За лудост, разпространяваща се като зараза, и смърт, дебнеща зад всеки ъгъл.

Жулиет и Рома трябва да се съюзят срещу опасността, надвиснала над града. Не го ли направят… ще загубят всичко, за което са воювали.

 Планираната дата на издаване е 12 февруари 2022. 

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Към края съм на ''Сделка с дявола'' на Мегън Марч,имам и другите две книги..Ще ги прочета и тях.Преди дни прочетох и 365 дни 2 части и нямам търпение за третата ..

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Много ми хареса новата книга на Лорен уравнение за любов 🥰 чудя се сега какво да подхвана 🙄 чете ми се нещо разтърсващо, да ме грабне от първата страница 🤪

Историята от една гледна точка ли разказана?

# 457
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801


Преди две години една грешка коства на Гидиън Роял момичето на мечтите му. Оттогава той е изгубил надежда и желание да се бори. Остава му само да търпи непрекъснатото изнудване, болката и загубата. Когато заминава за колежа, се надява да започне начисто. Съдбата обаче има други планове и пътят му отново се пресича с този на Савана Монтгомъри.

Савана вярва, че няма връщане назад след предателството на Гидиън.

ТОЙ МИСЛИ, ЧЕ ТЯ ГРЕШИ.

Прошка. Надежда. Изкупление. Гидиън се заклева да си върне единственото момиче, което някога е обичал. А когато един Роял даде обещание, би отишъл и накрай света, за да го изпълни.

 Планираната дата на издаване е 12 февруари 2022. 




Най после ще прочета и историята на Гидиън...

# 458
  • Мнения: 552
Много ми хареса новата книга на Лорен уравнение за любов 🥰 чудя се сега какво да подхвана 🙄 чете ми се нещо разтърсващо, да ме грабне от първата страница 🤪

Историята от една гледна точка ли разказана?
да

# 459
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402


Преди две години една грешка коства на Гидиън Роял момичето на мечтите му. Оттогава той е изгубил надежда и желание да се бори. Остава му само да търпи непрекъснатото изнудване, болката и загубата. Когато заминава за колежа, се надява да започне начисто. Съдбата обаче има други планове и пътят му отново се пресича с този на Савана Монтгомъри.

Савана вярва, че няма връщане назад след предателството на Гидиън.

ТОЙ МИСЛИ, ЧЕ ТЯ ГРЕШИ.

Прошка. Надежда. Изкупление. Гидиън се заклева да си върне единственото момиче, което някога е обичал. А когато един Роял даде обещание, би отишъл и накрай света, за да го изпълни.

 Планираната дата на издаване е 12 февруари 2022. 




Най после ще прочета и историята на Гидиън...

Ехе, това съм го чела, ама като не си го спомням 😁 повод пак да се прочете явно 😁

# 460
  • Мнения: 195
Из групите се появи тази книга. Чели ли сте я?

Ще се радвам, ако някой сподели мнение за книжката, както и за ,,Изгрев над синия хребет" на Денис Хънтър.
Аз я свърших преди два дена и ми хареса. Остави ме в размисъл.

Много ми бяха интересни и двете книги на Алис Келен - " Всичко, което не сме били" и " Всичко, което сме заедно". Прочетох ги на един дъх и ги препоръчвам 👍

# 461
  • София
  • Мнения: 30 107
Започнах "Четири нощи с херцога" и ми харесва засега.

# 462
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Благодарение на snejanks09 открих Уравнение за влюбване. Изчетох я на един дъх, много, много ми хареса. Не исках да свършва даже.
Сигурно най-добрата книга на авторките, които следях още докато книгата им беше един от най-секси фенфикшъните на Здрач.
Сега седя и гледам списъка си, защото не знам какво да започна, вероятно ще се върна на Саманта Йънг и As Dust Dances

# 463
  • Мнения: 737
Аз пък останах разочарова от Уравнение за влюбване на К. Лорен, все едно не са същите авторки, които написаха поредицата Красив негодник. На моменти от книгата ми беше по-интересно да чета диалозите между двете приятелки отколкото да следя любовната история.

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Аз съм в карантина и започнах да чета тази серия https://www.goodreads.com/series/155737-pucked
За хокеисти е. Книгите са леки, четат се бързо, има забавни моменти . Няма някакви особени драми ( в тези,които прочетох)

Общи условия

Активация на акаунт