Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Всякакви въпроси относно пералнята - тема 12

• 20 420
  • 741
  •   1
Отговори
# 165
  • София
Какво мислите за този модел https://m.miele.bg/domestic/washing-machines-1566.htm?mat=115189 … WCA030_WCS_Active
Заслужава ли си?

# 166
Мои приятели си купиха този модел, в магазините на Miele цената е 1099 лв. Доволни са.

# 167
Не бих го купила - казанът му НЕ е от неръждаема стомана.

# 168
И моята е такава. Вече две години я ползвам, ок си е машинката.
А къде пише, че не е от неръждаема стомана казана.

# 169
Никак даже. Казан от пластмаса, подсилен с фибростъкло. Хубавите казани са от инокс- това е  едно от нещата, с които Миле се славеше. Сега само скъпите им модели са с иноксови казани.За малко килограми. Базов модел. По-добре висок клас на друга марка или от тази, ако бюджетът позволоява.

# 170
А къде пише, че не е от неръждаема стомана казана.
Скрит текст:

# 171
Сега обаче се загледах в моята пералня , явно е друг модел не е актив, а класик еко. Пак е за 7 кг. и изглежда пак по същият начин и програми.

# 172
Сега обаче се загледах в моята пералня , явно е друг модел не е актив, а класик еко. Пак е за 7 кг. и изглежда пак по същият начин и програми.
Мисля, че твоят модел вече не се предлага и ако е този , за който го мисля, то той е с казан от инокс и чугунени тежести и кръстачка.

# 173
Благодаря за отговорите! Успяхме да е довлечем, даже пера... Много са и дълги програмите - 90 мин., май не видях 90 градуса, но няма да придирям. На немски е и не всичко ми е ясно, но ще я разуча. Центрофугата е до 1400 оборота, но я пуснах на 1000 и ги центрофугира 15 мин, почти сухи ги извади. Бе, да пере ще съм доволна, да видя какво ще стане с другата, там ще е борбата.

# 174
Много са и дълги програмите - 90 мин.
Какво ??На това му викаш дълго ??

# 175
Ми на моята пера за 40 мин на 40 градуса или 15 минутна на 30 градуса, защото пера след всяко обличане.

# 176
защото пера след всяко обличане.
Joy Joy
И капсули и гелове ли ползваш само ?

# 177
защото пера след всяко обличане.
Joy Joy
И капсули и гелове ли ползваш само ?
Капсули никога не съм ползвала, не са ми интересни, гела и праха си ги редувам. Но кое е смешното не ми стана, но може би ще ми разясните...

# 178
Тук хората са в двете крайности или  "перат" за 15-20 мин или за 3 часа.

# 179
Какво значение има кой за колко пере, минутите не са определящи за  нищо. Всеки си решава за себе си кое му върши работа. Какъв е смисълът да ги въртя 2 часа, ако пера на ръка да не пера толкова време. Топваш ги помачкаш, помачкаш и след  5 секунди си хванал следващата.

Общи условия

Активация на акаунт