Биберон - залъгалка. Кога започнахте да я давате?

  • 3 877
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
От шестия му ден. Прибрахме се на петия вкъщи и цяла нощ ми сука пръста на ръката. Иначе плачеше. Сутринта започна да си лапа ръцете и успя да си засмуче палеца и реших, че бибата е по-малкия дявол.

# 16
  • Мнения: 370
Въобще не съм използвала биберон - залъгалка. Веднъж и я дадох само да си играе с нея, ама ... май зоологическата градина в леглото и е по- интересна.

# 17
  • Мнения: 60
На Ники бибата му я давам само като му се спи:)Иначе не я иска!Предполагам,че мн.бързо ще се отучим от нея-все още има малко колики вечер и бибата ни служи доста успокояващо:)

# 18
  • Мнения: 1 072
Kaто малко бебе много ревливо беШе отро4ето и насила му я слагах в устата , та белким спре да пла4е Confused Не я искаШе оба4е имахме и по_меки4ка и по_ твьрда , не и не. не сьм го насилвала после. Сега мен ме ползва за зальгалка преди заспиване Flutter

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На 8 месеца беше синчето като я заобича!  Two Hearts  pacifier  До ден днешен сме с нея - току-що отхапа едната,  Flutter нооооо...имам резервна Wink ! Пролетта - лятото ще се отучваме...  Praynig

# 20
  • Мнения: 288
Синът ми сам се отказа от нея в 6 месец. Един ден просто я хвърли и повече не позволи да му я сложа в устата.
А  дъщеря ми въобще не я искаше. В началото я мъчих няколко седмици, но тя не проявяваше никакъв интерес. Та спрях да й я предлагам и сега сме без биба.

# 21
  • Мнения: 516
Синът ми отказва да пие от шише с биберон,а какаво остава  за биберон-залъгалка.Признава,само су4енето от гърда и да си яде юмру4етата,ако може и двете едновременно..в момента пак се опитва да си  засму4е ръ4и4ките Stuck Out Tongue

# 22
Александра е на 12 дни и вече и я давам,заспива с бибата.
После ще мислим за отказването  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 927
Предлагах биберона във втория месец, когато бебка се успокояваше от него - тогава ни гонеха ужасни колики.....Свършиха коликите и тя отказа бибата, да ама на 3 месеца си намери палеца и започна да смуче него. Така до съвсем скоро, когато пак й хареса да смуче биберон.
На, убийте ме, аз съм доволна че не палеца е в устата й.....на моменти мисля за отказването, което ще е жестоко и най-вероятно с някакви драстични методи, но.....като му дойде времето....

# 24
  • Мнения: 3 663
Ми не я ще Simple Smile нещо не и се кефи, че даже два пъти се разрева като я посмука Simple Smile явно защото не пуска мляко и се нерви Simple Smile а не съм и я давала на гладно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 000
Митко от самото начало отказа биберона. Явно е любител на моите 2 биберона  Laughing

# 26
  • Мнения: 6 206
Не съм дававала.
Не смятам и да давам.
Дори не съм купила такова нещо, в представите ми то просто не съществува.

# 27
  • София
  • Мнения: 717
Детето ми никога не пожела да научи що е то биберон-залъгалка.

# 28
И нашата Зайка не хареса бибата, само си чеше венците понякога.

# 29
Още бяхме в родилния дом когато я ползваме, защото си пъхаше ръчичките в устата, но вече я исползва само  Sleeping  когато заспива

Общи условия

Активация на акаунт