Ремонт на кухня

  • 1 375
  • 6
  •   1
Отговори
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Здравейте, предстои ни цялостен ремонт на кухня, с малко къртене и без променяне на разположението. Мислихме да започнем с майстори по препоръка от нашия град, но се чудя дали има по-компактно решение. Имам предвид изпълнител, който може да се наеме да направи проект и да се занимае с реализацията. Ще се радвам да получа предложения за фирми, които предлагат такава услуга!

# 1
  • Мнения: 12 005
Кой е вашият град?

# 2
  • Мнения: 239
Здравейте, бих искала да ме посъветвате и да ми предложите кухни от два цвята ...и по точно горен и долен ред шкафове да са в различни цветове еднакъв нюанс (светъл) . Защото помещението ми е на задънено място и почти няма пряка слънчева светлина Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 758
Аз имам подобен въпрос. Откъде се започва такъв ремонт? Искам да имам проект на кухня, но не съм наясно. Една фирма изработва шкафовете, а друга кърти, маже и после ги поставя. Тоест трябва да има двама различни изпълнители? Ако се спра на шкафове изцяло по поръчка, дърводелците могат ли да правят и проект? Ако избера от голяма фирма, например Айко, там могат ли да правят индивидуални размери? Въобще си нямам идея. Също искам да споделите и срокове. За колко време се маха всичко, измазват се стени и се поставя нова кухня?

# 4
  • Мнения: 12 005
За мен ремонтът на кухня трябва да започне от магазин за плоскости и плотове, избирате, харесвате първо материали и когато отидете да ви правят проект, казвате с какво да бъде изработен и какви са ви изискванията. Никога не съм можела да взема стандартни шкафове. Височината им е прекалено ниска за мен и семейството ми. При нас са с пет сантиметра по-високи от стандартните. Много от проектантите разполагат с мостри, но лично мнение е, че е най-добре да ги видите на живо как изглеждат, не само на малки трупчета, с размери 15/15 см.

Анди, щом е в тъмната част на помещението кухнята, бих предложила да помислите за лед осветление под горния ред шкафове. При нас го направиха с фотоклетка, пуска се и се спира с придвижване на ръка под датчика.

# 5
  • Мнения: 18
Дайте идеи и снимки за кухня с "усвоена" тераса в панелен блок . Багодаря !

# 6
  • Мнения: 68 351
Аз имам подобен въпрос. Откъде се започва такъв ремонт? Искам да имам проект на кухня, но не съм наясно. Една фирма изработва шкафовете, а друга кърти, маже и после ги поставя. Тоест трябва да има двама различни изпълнители? Ако се спра на шкафове изцяло по поръчка, дърводелците могат ли да правят и проект? Ако избера от голяма фирма, например Айко, там могат ли да правят индивидуални размери? Въобще си нямам идея. Също искам да споделите и срокове. За колко време се маха всичко, измазват се стени и се поставя нова кухня?

Въпрос на договорка, няма универсален отговор.

Ние например сами демонтирахме старите шкафове, ММ сложи гипскартон да изравни стените, после поръчахме шкафове - фирмата начерта по наши задания, избрахме си цветове и материали, дойдоха и монтираха мебелите.
Преди това трябва да сте направили изводите за контакти, лампи  - зад плота които ще са.

Общи условия

Активация на акаунт