Никой не вижда бременност, а имам положителен тест

  • 952
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
На 28.10, след седмица закъснение на цикъла ми, направих тест и излезе положителен. Още същия ден отидох на преглед. Акушер-гинеколожката каза, че би трябвало да съм в 6 г.с., но не видя плодно сакче. Видя точка в матката, но не и плодно сакче. Спомена и за миомен възел, който нямало да окаже проблем на бременността. Трябваше на 02.11 да отида пак на преглед да разберем дали има сакче вече и какво се случва.
Снощи обаче прокървях като за първи ден от цикъл. Изплаших се и отидохме в Шейново. Направиха ми ЧХГ - 422 излезе като стойност. Гледаха ме на вагинален ултразвук и казаха, че не виждат нищо, няма нито точка, нито нищо. Не потвърдиха и миомния възел, който бе видях от първата АГ. Посъветваха ме на 1.11 да отида за ново ЧХГ и за нов преглед.
В момента кървене няма, няма го и напрежението в гърдите от предните дни. Първа бременност ми е, на 27 г съм и не знам какво се случва.
Ще се радвам, ако някой сподели дали е минал през същото и какво е станало? Смятам да отида и на двата прегледа в двете различни болници, за да разбера най-добре какво се случва.

# 1
  • Мнения: 12 116
Най-рано десет дни след положителния тест се ходи на гинеколог. Иначе само се вкарваш във филм. Ако имаш съмнение, пусни си кръвни изследвания през три дни и ще разбереш със сигурност. Ако ЧГХ нараства, всичко е наред.

# 2
  • Мнения: 4 200
По тоя сценарий преди много години излязох с екстраутерина.

# 3
  • Мнения: 12 116
Авторката си е допълнила поста. Наистина, появи ли се болка, веднага в болницата. Но на 01.11. си отиди при всички случаи.

# 4
  • Мнения: 3
Авторката си е допълнила поста. Наистина, появи ли се болка, веднага в болницата. Но на 01.11. си отиди при всички случаи.
Утре ще отида в Шейново, а във вторник и в частната клиника, където видяха точицата в матката.
В момента продължава зацапването, силно кафяво като първи дни преди цикъл.

# 5
  • Мнения: 12 116
Стискам палци всичко да бъде наред!

# 6
  • Мнения: 1 976
Задължително иди на прегледите, да не се окаже извънматочна...
Стискам палци всичко да е наред!
Не казаха ли от къде идва кървенето?

Общи условия

Активация на акаунт