Лидл 157 - Ноемврийска прохладна

  • 107 779
  • 2 273
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 4 144
Утре ще ходя до старозагорския Лидл, освен за инхалатор, щв видя и за везна?
При мен преди 3 дни имаше проблем с плащането с карта, но и касиерката не спомена да е в тях проблема, а същия ден си плащах с пос другаде. Явно там е било нередното наистона.

# 2 086
  • Мнения: 1 821
Все си мисля , че гледах инхалатори останали в Ринг Мол-а - но да не подведа някой, че след толкова магазини , различни които обикалям - вече не съм 100% сигурна ( може и да е било в Младост 4 или Младост 3 магазините - ако имам път натам, ще погледна).

# 2 087
  • Мнения: 544
Кога е имало везна? Точно искам да купя и обиколих специално магазина за някоя изостанала. Не знаех, че скоро са ги пускали.
Имаше много бройки в Лидл Младост 3.

# 2 088
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
В Лидл има ли коледни лампички и други?

# 2 089
  • софия
  • Мнения: 25 436
Патешките бутчета са феноменално вкусни. До сега не съм правила. Ако пуснат отново, няма да се чудя дали да взема.
Скрит текст:

За да не сме много селски, соса от печенето го направих Грейви. Пекох ги в плик със зелена ябълка, марината от горчица, малко кетчуп, лимонов сок и мащерка, малко вода. Не остана време да снимам сглобената порция. Гарнитурата е картофено пюре, но следващ път ще направя глазирани моркови.

# 2 090
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 170
В Лидл има ли коледни лампички и други?
отвори брошурите и виж.
може и да има Smiley

# 2 091
  • София
  • Мнения: 22 724
Вчера правих пуешки бутчета закупени от Лидл. Махнах кожата, държах 3ч.в марина, след това в йенска тенджера със зехтин. За първи път приготвям пуешко месо. Стана много вкусно!  В друга йенска тенджера сложих червени и сладки картофи - от Лидл + салата от червено цвекло, моркови и магданоз. Хареса се!

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 13:51 от Amiamo

# 2 092
  • Мнения: 453
Може ли пак да споделите кода за намаления на lupilu, ако има все още действащ?

# 2 093
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Заповядай!

Намаля и намалените неща Wink Много благодаря на тези, които споменаха офертата по-назад. Възползвахме се стабилно Simple Smile А иначе не, че толкова спестихме, но се почерпихме ние с някои вкусотии, за сметка на намалените бебешки неща. Доволна съм!!!
Сега също се бях засилила да пазарувам, но като видях паркингите пълни, повечето каси работят, реших че ще си спестя неделното бутане. А и нямам нещо спешно, на голЕма прИмоция да го гоня, ей така за попълване на ежедневни продукти щях да влизам.

# 2 094
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Начи...ядосват ме! Отивам няма закв.сметана, ни точени кори. Питам - щом нямало на стилажа, начи няма Angry  А утре като ида ще има! Фащам бас!

# 2 095
  • Мнения: 68 629
Аз па да взема едни свинЦки бутчета ли да метна...Joy

Мистикова, не ме слушаш...уикендът не се пазарува в лидл. Само се ядосваш. Ма не слушаш...утре ранХо, къмто 8-9ч...като позаредят и подредят Grinning

# 2 096
  • Мнения: 10 379
Аз успях да се вредя за грила и съм много хепи Simple Smile ММ мрънка от години, аз все намиран начин да го откажа Simple Smile Ама тоз път замина в коша стария, че едвам живееше хайвана.. И това изглежда много прилично Simple Smile

# 2 097
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Ся, ако ида в съседен филиал ще има...в нашия са едниии...Head Band  Карай, айде! То се е видяло, че няма да спестявам Wink
Утре ще ги купя а купона от 5лв.

# 2 098
  • Мнения: 2 267
Замразеният микс от гъби цяла седмица го издирвам и нито един път го нямаше! Много ме е яд.

# 2 099
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Недей...писах, че не струва. Поне от предното пускане.

Общи условия

Активация на акаунт