Проверка на реалността

  • 4 807
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 14 401
Е, в магазин сега. Не е нужно да е непременно там - може в магазина, може на улицата - където стане. Ти си се облякла за цялото излизане така.  Wink
И все пак си оставам за предположението "вероятно не си разбрала".

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Да не би да плащаш данък обществено мнение? Аз ако бях на теб щях да се обърна и да питам - " навити за тройка?" Носиш това, което искаш и което ти е удобно!

# 32
  • Мнения: 21 443
За да направи такъв коментар някоя жена, трябва обектът към когото е насочен да е изключително атрактивен. Така, както си го описала, вероятно хората са си говорили за някой съвсем друг.

Наистина не разбирам защо си пуснала темата и какво те притеснява. Едва ли е, че черните ти ластични дънки предизвикват неустоими пориви у срещнатите чичковци и ревност у жените им.

# 33
  • Мнения: X
За да направи такъв коментар някоя жена, трябва обектът към когото е насочен да е изключително атрактивен. Така, както си го описала, вероятно хората са си говорили за някой съвсем друг.

Наистина не разбирам защо си пуснала темата и какво те притеснява. Едва ли е, че черните ти ластични дънки предизвикват неустоими пориви у срещнатите чичковци и ревност у жените им.
Не е за това. Винаги ми е ставало гадно от критики по мой адрес. Започвам да премислям всичко и търся вина в себе си. Знам, че не много нормално но...
Наистина темата е безсмислена.
* Ако модератор прецени, нека я заключи.

# 34
  • Мнения: 21 443
Не е било за тебе, не го мисли.

Дори самата реплика звучи като продължение на разговор за някого, който са водили.

# 35
  • Мнения: 1 118
Не ми звучи като предизвикателно облекло.

# 36
  • Мнения: 6 764
Дънки, блуза и ниски обувки е ежедневно облекло. Освен ако блузата не е с деколте до пъпа и изкочила напред гръд, не виждам какво вулгарно може да има. За някои хора да имаш червен маникюр също е вулгарно.

# 37
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 277
Все едно за кой се е отнасяло, всичко е толкова безумно-абсурдно, че не би следвало човек да му обърне внимание. Вариант 1 - лелята е луда, подходи с разбиране, вариант 2 - не се отнася за теб, не те интересува. Чак пък тема, не знам заслужава ли си, защото човек се замисля за теб и ниското ти самочувствие, не за ревнивата госпожа. И гола да си била, то си е твоя работа.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Важно ли е мнението и коментара на непознати хора за теб??

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Ти може да се обличаш обикновено, но жената те е намирала за секси и затова да те е коментирала. В очите на хората не изглеждаме по същия начин, по който в нашите.

Общи условия

Активация на акаунт