www.bestsellerbg.com Мнения?

  • 406
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте, харесах си мигли от сайта www.bestsellerbg.com имат доста голям избор. Някой пробвал ли ги е и дали издържат повечко часове? Благодаря 🤗

# 1
  • София
  • Мнения: 28 469
Като ги гледам – супер измислен магазин, нямат посочен физически адрес за контакт, нямат МОЛ, надути цени, никакъв асортимент... Не рискувай, кой знае какъв скъп боклук ще получиш.

# 2
  • Мнения: 413
Не изглежда читав сайтът, по-скоро бих препоръчала да пробвате мигли от Лили, ДМ и други подобни магазини и да използвате хубаво лепило за мигли.

# 3
  • Мнения: 16
Реално, аз ги видях във Фейсбук. В страницата имат отзиви и снимки от клиенти. Но пък качих сайта, защото може би повечето пазариват през него. Във Фейсбук страницата е BestSeller Bulgaria. Иначе не искам с лепило, пробвала съм и не ми понесоха добре.

# 4
  • Мнения: 808
Има ли чак такива идиоти, че да "пазаруват" от подобни сайтове?

# 5
  • Мнения: 16
Има ли чак такива идиоти, че да "пазаруват" от подобни сайтове?
Защо, какво му е? Често пазарувам и от страници, които нямат сайтове. 🤷

# 6
  • София
  • Мнения: 28 469
Незаконен е, но като искаш да рискуваш, твоя работа.

# 7
  • Мнения: 2 515
Limon4ee, аз съм пазарувала от Bestsellers. Миглите им са страхотни, ако искаш ми пиши на лични за конкретния номер, който аз си купих, защото не мога да гарантирам за всички.

# 8
  • Мнения: 16
Limon4ee, аз съм пазарувала от Bestsellers. Миглите им са страхотни, ако искаш ми пиши на лични за конкретния номер, който аз си купих, защото не мога да гарантирам за всички.
Благодаря! Ще ви пиша.

Незаконен е, но като искаш да рискуваш, твоя работа.
Аз питам от чисто любопитство, защото не гледам в детайли честно казано. Ще съм благодарна да споделите информация. Просто аз виждам 1 продукт, харесва ми, поръчвам и до там. Кое изглежда незаконно ☺️ Извинявам се за глупавите въпроси.

# 9
  • Мнения: 808
Има ли чак такива идиоти, че да "пазаруват" от подобни сайтове?
Защо, какво му е? Често пазарувам и от страници, които нямат сайтове. 🤷
Хубаво е, че се регистрирахте, за да ни споделите за този "сайт".
Аз пък ще пусна сигнал към икономическа полиция, НАП и КЗП. Пък нека те проверят законен ли е, кой стои зад него и т.н. Още веднъж ви благодаря, че споделихте за "сайта", вярвам че съответните институции ще вземат необходимите мерки!

# 10
  • Мнения: 16
Има ли чак такива идиоти, че да "пазаруват" от подобни сайтове?
Защо, какво му е? Често пазарувам и от страници, които нямат сайтове. 🤷
Хубаво е, че се регистрирахте, за да ни споделите за този "сайт".
Аз пък ще пусна сигнал към икономическа полиция, НАП и КЗП. Пък нека те проверят законен ли е, кой стои зад него и т.н. Още веднъж ви благодаря, че споделихте за "сайта", вярвам че съответните институции ще вземат необходимите мерки!
Регистрация имам мнооого отдавна, която не съм ползвала с години и вече не помня нито име, нито парола. Не разбирам и кое предизвика такова чувство у вас, но разбира се всеки е свободен да изразява мнение, да пуска сигнали и тн. Може да се свържете и с тях в страницата им да ги попитате каквото ви вълнува. Аз имах въпрос относно определен продукт, на който ми излезе реклама във фейсбук, както и дали някой е пазарувал от сайта. В по-горния коментар съм написала, защо питам кое е фалшивото. Иначе, няма защо да ми благодарите. Пак заповядайте. 😄

Общи условия

Активация на акаунт