90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIІ

  • 23 115
  • 743
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 36 460
Юлия е Кралицата на карнавала (май е истински конкурс):






Има слухове, че Евелин в момента се развежда с Кори и е взела това решение след края на сезона. Той, обаче, не иска развод и се опитва отново да я спечели. Може и да не е сериозно - това поведение е типично за Евелин.

# 286
  • София
  • Мнения: 3 774
Анфиса аима много странно тяло, не знам дали играе Фотошопът, но е толкова неестествено.
Омар и Ейвъри са в САЩ и изглеждат много щастливи. На мен ще ми бъде доста трудно да съм на басейн и да не мога да вляза. Има специални бански костюми за мюсюлманки, но не знам дали тя ще го направи.
Новата приятелка на Аш не е голяма красавица, но дано са щастливи

# 287
  • Мнения: 36 460
При Анфиса странни ми изглеждат само краката - дълги бедра (частта до коляното) и къси подбедрици. Може би е от снимката.

# 288
  • Мнения: 2 369
На мен пък ми харесва тялото й.

# 289
  • София
  • Мнения: 3 774
Има прекалено тънка талия за не малкия задник и късите крачета. Може би просто аз не я харесвам и затова съм малко зла

# 290
  • Мнения: 36 460
Сега си пуснах предаването. Даниел не може да издържи повече от една среща, преди да заговори за миризмите си Mask

Мисля, че Анфиса умишлено работи за мускулите на задните си части, тя се занимава активно с културизъм. По-добре да са мускул, отколкото желе, като на Британи Simple Smile

# 291
  • Мнения: 3 975
Кори толкова ли е отчаян че продължава да се занимава с тази Евелин?

# 292
  • Мнения: 3 602
Явно. Толкова е противна, и надута, и нагла. На какво отгоре? Изобщо не я харесвам и с Кори не си подхождат.

# 293
  • Мнения: 10 973
Аз се учудвам на Кори. Има що годе хубав външен вид, не е някакъв утепан като Ед или Колт и мисля, че с тази визия не е трудно да си намери жена в САЩ, па ако ще и латино-морена да е. Там знам, че е пълно, особено в щата Флорида. За какво му е да живее в някаква колиба, без покрив, комарите да го хапят денонощно... да няма нормална баня с душ да се изкъпе .... Ако всичко е заради единия екзотичен плаж ....да се пресели в Маями.

# 294
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
И аз не го разбирам. Евелин на мен ми е много неприятна.

# 295
  • Мнения: 246
Сега си върнах “Животът ни като необвързани”, тези хора сами си търсят проблемите.
1. Ед - абсолютно отвратителен, задушаващ и инфантилен
2. Британи - мрънкало, оправдава се за всяко нещо , говори за нещо сериозно , а бяга при всяка възможност + че има лееееко леко поведение
3. Колт - сексуален маняк (или само се преструва на такъв и избива комплекси), пълен перко и лъжец
4. Моли - честно казано от всички май тя най-много ми допада, въпреки че си пада леко натегачка
5. Фернанда - много е млада, но не чак толкова, за да е толкова налудничево наивна
6. Даниел - също с инфантилно поведение , тежки проблеми със самочувствието, трябва да ходи на психолог според мен
П.с От коментиращите бившата на Тим много ми харесва, любимка ми е Heart Eyes Grinning

# 296
  • Мнения: 36 460
Тим и Вероника спечелиха много симпатии покрай коментарното предаване - те са една от любимите двойки на американците (съдя по реакции в Реддит и Фб).

Кори си мисли, че Евелин е невероятно красива. Той нали си беше намерил друга жена (казва се Джени, да не се бърка с Джени на Сумит), докато двамата с Евелин са били временно разделени и щом Евелин го извикала, зарязал Джени моментално. А тя е много по-симпатична от Евелин. Тъпакът даже я обиди наскоро (обиди Джени; след края на сезона, така че не е сценарий) - беше писал в Инстаграм, че се отвращава от самата мисъл за нея. И това го пише за момиче, което не е направило нищо лошо и което той е измамил. Заслужава си да го подритват.

П.п. Натали е на сляпа среща (от къде намериха този тип?!):

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 10:31 от pppqqq

# 297
  • Мнения: 246
Има е нещо лудо в погледа и на Натали Thinking

# 298
  • Мнения: 10 973
То ако тя беше нормална, нямаше да участва в това предаване Grinning

А Фернанда е млада, но с огромно самочувствие, защото знае, че е красива и го използва. Но втори като Джонатан няма да намери. С капризите няма да стигне доникъде.

Дениъл определено има нужда от психолог, да. Като си знае визията, трябва да си знае докъде да й се простират и изискванията. А това да говориш на всеки нов какво разочарование си преживял с предишния... за мен е пълен нонсенс. Защо товариш нови хора с лошия ти опит отпреди, за който те всъщност нямат вина, а и ... какво ги интересува?

Скрит текст:
Относно последния еп. на "Обичам мамино синче", който излъчиха тази седмица:
На мен ли ми се струва или е малко извратено да говориш пред майка си за секс и то с подробности?
Този младеж Матт говори пред майка си как правил секс с тази русата. Те вече са скарани де... и майката, прегърнала сина си й съска "Синът ми е страхотна партия, той е секси и такъв като него няма да намериш. Жалко, че не може да го оцениш".   После в т.нар. синхрон тя казва "Мама е винаги насреща. Мама Меца винаги ще брани своeто мече". УжасТ!


Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 14:26 от diziler

# 299
  • Мнения: 36 460
Специално този от Обичам мамино синче, винаги ми е приличал на гей. Нещо като Тим.

Малко снимки:
Ани Тоборовски е празнувала 29-тия си рожден ден в Непал:


Двамата с Дейвид са празнували Ханука в израелското посолство в Непал (той вероятно е полски евреин по произход):


Джес Каролин рекламира козметика:


Блейк и Джазмин още са щастливи заедно:


Кори и Евелин все пак са заедно, въпреки слуховете за развод:


Нуун:

Общи условия

Активация на акаунт