Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 416

  • 29 052
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 23 177
Момичета Two Hearts
Направо заспахме съботно.
Гледам " Маскираният певец" и най- интересното е, че искрено се забавлявам.

# 361
  • Мнения: 20 905


Лека да е.Hug

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 34 009


Добро утро с Енгин и Берен в ден неделя.
Успешна да е.

# 363
  • Мнения: 23 177


Добро утро момичета Two Hearts
Хубава и релаксираща неделя!

Не ви ли се иска да имате някоя от тези джаджи в къщи?


https://www.facebook.com/homekitchenchef2020/videos/2008775842804423

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 09:20 от Марта_49

# 364
  • Мнения: 2 195
Добро утро в неделния ден и от мен.И днес ще чакаме новини свързани с Енгин!Спорен ден и честито на празнуващите.

# 365
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



С тъга за лято.Hug

Момичета, Hug

Здрава и приятна неделя.

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 34 009


Фенски колаж - започнахме с Керим.
А от Енгин никаква индикация към момента...

# 367
  • Мнения: 23 177


Момичета Two Hearts
Докато чакаме Енгин да се индикира от Газиантеп и някой да пусне нещо около сериала, каста или пък представете си снимка, предлагам да споделим  кой, как прекарва времето си и по-специално каква подготовка започва за празничните Коледни и НГ дни.
Хем ще обменим идеи, хем ще имаме лаф и приказка.
Аз съм си казвала много пъти какво правя, кое ми харесва и/или какво искам.
Преди да открия Интернета и съответно темата, обичах да чета хубави коледни романи и да гледам филми.
Сега нещата с филмите останаха, но към тези които дават по ТВ, прибавих и  качените в Ютуб, много от които дублирани на руски /предпочитам руски, защото сме почти на "ти" с него/.
Тази година специално изоставам с украсата, но пък направих достатъчно за други да си украсят.
Сега имам интересни гледания в Ютуб - такова удоволствие ми доставят  качените от млади хора видеа в които споделят всичко около празниците.
Във ФБ пък видях споделени коледните украси на много наши градове, на  доста места са обявени и конкурси за коледна украса на домове, витрини, фасади и пространства.
Нашата градска украса  по традиция си е бедна /поне на мен така ми изглежда/ и сякаш го няма присъствието на празния дух по това време на годината. Дали продължаващата пандемия обезвери хората или с годините дойде тази промяна - не зная, но някак ми е тъжно от тези факти.
Офф, уж исках да пиша хубави и позитивни неща, пък накрая излезе едно меланхолично с елементи на съжаление за отминали по-добри времена.
Веднага внасям нотка настроение с една любима песен.


# 368
  • Мнения: 2 261
Здравейте.

Благодарности за хубавите думи.
В последни приготовления съм за новия член на семейството.
Подготвям се и емоционално за второто секцио по медицински причини. За четири години бях забрявила колко  тежко е на края към 9 месец. Макар, че съм качила само 9 кг.и не трябва да се оплаквам.
С баткото преди 4 години бях наддала 20кг.
В крайна сметка килограмите и начина на раждане не са от значение.
Важен е крайния резултат и всичко да е наред с нас,а и това е най-сладката болка.
Заради пандемията и честото боледуване спрях малкия от детска градина  и имам приятни занимания.  Правим картички, украса за елхата, рисуваме, учим стихове, пишем числа и букви, правим курабиийки, гледаме коледни филми и т.н. Жалко, че в последно време няма достатъчно сняг за снежни човеци и пързаляне с шейна.
Ще ви държа в течение за всичко около мен. В близкия един месец имам много поводи за празнуване. Зареждам се със спокойствие и положително мислене.
Позитивизъмът и надеждата заедно, могат да ни помогнат да посрещнем реалността с увереност и спокойствие.
Дано през новата година нещата се успокоят покрай пандемията, икономическата и финансовата криза.
Не спирам да ви следя.
Хубав и успешен ден.

# 369
  • Мнения: 20 905


След срещата с Енгин, Берг и семейството И получиха много, много радост.Hug
Цитат
В последни приготовления съм за новия член на семейството.
Радост,
Nina_richi!

Hug

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 34 009


Ей, като се покрие, няма откриване.
Дано отиде да хапне баклава, дано го фотнат...

Nina_richi, декември или януари ще е момента???

# 371
  • Мнения: 20 905


Открито чело, Дахан, Енгин.Heart

# 372
  • Мнения: 2 261


Ей, като се покрие, няма откриване.
Дано отиде да хапне баклава, дано го фотнат...

Nina_richi, декември или януари ще е момента???

Живот и здраве,във вторник на 14 декември е по план.

Очакваме снимки и от  каста на новия сериал,все нещо ще  изтече.

# 373
  • Мнения: 9 277
Привет, момичета!



Писах,  писах, натиснах нещо и изчезна,  много е трудно от телефона 🙁
Първо да благодаря за поддържането на темата при тази липса на информация, Енгин не е по социалните мрежи и този вид PR да си споделя личния живот,  не е нещо ново. Въпроса е, че сега не си ли в социалните мрежи сякаш те няма. Но аз съм като него, така че го разбирам. Желая му да е здрав и щастлив с това, което прави.


Нина, желая ти всичко да мине по план  и да си гушнеш най-хубавия коледен подарък 🍀🍀🍀 Преживяла съм две секциота, втория път вече си врял и кипял, по-лесно е 🙂

Приключвам преди пак да изчезне всичко.

Бъдете здрави 💜

Последна редакция: нд, 05 дек 2021, 18:45 от araselia

# 374
  • Варна
  • Мнения: 290
Здравейте момичета!
Благодаря на всички,  че поддържате темата жива и споделете както неща свързани с нашия любимец , така и лични . От дъго време не съм писала,  но ви чета . Надявам се новия проект на Енгин да е успешен и както се казва да му върви по вода.
Нина дано и при теб всичко да мине без проблем и да гушнеш малкото съкровище !
След  малко по Канал Д започва награждаването на Златната пеперуда. Да пожелаем успех на Енгин и Берен , които са номинирани. Стискам палци да победят.
Желая ви приятна вечер и бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт