Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мисед аборт симптоми

• 954
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Винаги един и същ симптом-зацапване,някъде в 7-8 г.с.,когато вече сме видели сакче и пулс.И при успешните ми бременности се случи,но успях да реагирам навреме.

Каква реакция помогна?

# 16
  • София
Понеже бях бременна след инвитро си проверявах и прогестерона заедно с хормона на бременността.И видях,че пада-включихме големи дози прогестерон-хапчета,гел и инжекции,и задържах бебето.А с големият ми син ми биеха допълнително ЧХГ,което също влияе на прогестерона и го вдига.Общо взето причина за трите ми миседа се оказа нисък прогестерон.

# 17
След положителен резултат и 10-12 дневно закуснвние посетих лекар. Нищо не се видя. Пуснаха ми чхг. Ненарастващо ЧХГ както трябва. Въпреки всичко след още седмица видяхме точка. След още две имахме ембрион със сърце. Явно на следващата е спряло да се развива. Почти през цялото време имах някакво кафеникаво зацапване. Ама никой не ми обърна внимание. Имах придърпвания ниско долу, но аз и при следващата (успешна) ги имах. Вече трябваше да съм към края на трети месец, когато болките се засилиха и прокървих и стана ясно какво се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт