Никнене на млечни зъби

  • 738
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте момичета знам че има много подобни и такива теми но пиша пак за съвет моля ви дайте ми съвет имам момиченце на 8 месеца вече 4 месеца но мъчат ужасно много зъбите имам по голямо дете и той вадеше трудно зъби но с малката е кошмар не иска да яде почти нищо спи 1 път на ден по 20 мин вече не знам колко месеца стана пробвала съм какво ли не и нищо няма ефект гел Ashton i parsons tiitha дентинокс калгел Бочко лайка камилия студени гризалки каквото и да направя не се успокоява от нищо по някога давам Панадол и Нурофен парацетамол слагам свещички вибуркол но е кошмар по цял ден и цяла вечер не се спира ходих при няколко педиатри все казват така е моето момиче ще избият ще мине ама то това дете се измъчи

# 1
  • Мнения: 2 489
За моето дете купувахме едно гелче от Гърция - mundisal.  Помагаше му. Но той сравнително лесно ги вадеше зъбите. Дано по-бързо пробият при вас.

# 2
  • Мнения: 6 915
Моята отказваше храна само на първите кътници. Като цяло трудно ги вади мрънка,нищо не помага ,будеше се вечер с рев😩😭.....Но поне излизаха по два три наведнъж и бързо напълни устичката

Общи условия

Активация на акаунт