Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 8

  • 41 772
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 75
Момичета, дали сте правили "оформяне и боядисване на вежди с Henna Cream"? Знам, че темата не е за това, но понеже все още кърмя, а голям мерак за микроблейдинг имах.

# 286
  • Мнения: 6 529
Мнение за пудрова микропигментация? Защо е толкова евтина - 89 лв, а издържала 3 години

# 287
  • Мнения: X
На мен това нещо, което имат предвид под "пудрова микропигментация с омбре ефект" ми харесва най-много как стои. Пише, че цената е промо до края на май. Рускиня е тази, която го прави, стигам до този извод от разваления ѝ български, типичен за рускоговорящ. И не е съвсем 89 лв

И честно, толкова е реалната цена на тая процeдура. Тия суми от по 300 лева, които плащаме, са абсурдни!

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 12:36 от Анонимен

# 288
  • Мнения: 6 529
На мен това нещо, което имат предвид под "пудрова микропигментация с омбре ефект" ми харесва най-много как стои. Пише, че цената е промо до края на май. Рускиня е тази, която го прави, стегам до този извод от разваления ѝ български, типичен за рускоговорящ. И не е съвсем 89 лв

И честно, толкова е реалната цена на тая процудура. Тия суми от по 300 лева, които плащаме, са абсурдни!

А отгоре пише 89 лв LaughingLaughing На кое да вярва човек?

Писах й, каза, че изглеждало като мек молив. Не знам как ще издържи 3 години

За микроблейдинга цялата сума ли плащате наведнъж или ретуша отделно?

Последна редакция: сб, 14 май 2022, 13:40 от Dream Team

# 289
  • Мнения: X
Там където ходех преди, плащах капаро 50 лв при запазване на час, после цялата останала сума, а на ретуша нищо не плащам.
Сега на микропигментацията платих първата процедура и на ретура сумата само за него. Вече не помня колко платих, но мисля, че беше 300 общо. Или 270... Наистина изобщо не помня!

# 290
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

*Л-и-я*,вижда се. Мисля, че на теб само контур ще ти е достатъчен. Но е важно да ти го направят в цвят, близък до този на устните. При мен личи, че първоначално контура бе в доста по-тъмен цвят. Сега при ретуша ще видим дали да не направим по-тъмни устните за да се заличи тази разлика.

Точно от това се притеснявам,дали ще има подходящ цвят.
Нещо започва да ме хваща страх и да се разколебвам.
Чета ви тук ,избива червен,син подтон( или това е само на веждите)?
Лазер за изтриване...А и жената при която ще ходя има направени само 5-6 устни(или поне само толкова снимани). Някой лоши отзиви за нея чух...

# 291
  • Мнения: 6 529
Коя процедура бихте ми препоръчали - микроблейдинг или микропигментация? Става въпрос за промяна на формата на веждите, а не за липсващи такива

# 292
  • Мнения: 1 789
Коя процедура бихте ми препоръчали - микроблейдинг или микропигментация? Става въпрос за промяна на формата на веждите, а не за липсващи такива
Ако си с мазна кожа, по-добре микропигментация.

# 293
  • Мнения: 889
Коя процедура бихте ми препоръчали - микроблейдинг или микропигментация? Става въпрос за промяна на формата на веждите, а не за липсващи такива
А каква е разликата между двете?

# 294
  • Мнения: 6 529
След микропигментация може ли да не се прави ретуш?

# 295
  • Мнения: 22 856
Коя процедура бихте ми препоръчали - микроблейдинг или микропигментация? Става въпрос за промяна на формата на веждите, а не за липсващи такива
А каква е разликата между двете?
В нета има обяснения и снимки каква е разликата.Ако човек се интересува наистина, ще разбере. Simple Smile
Затова никой не отговаря на поста.

# 296
  • Мнения: X
След микропигментация може ли да не се прави ретуш?
Зависи от това колко от твоите вежди имаш и как е направена първата процедура.

И в темата пише каква е разликата, четете.

# 297
  • Мнения: 6 529
Мнение за работата на Мария Данченко от Варна? Прави микропигментация на вежди и устни

# 298
  • Варна
  • Мнения: 3 052
Минавам през темата, момчета, понеже се чудя за микропигментация на вежди. Вежди си имам, просто искам да са една идея по - плътни и дебели. Иначе, аз съм писала и друг път. Имам перфектна очна линия, правена преди 3 години от Илияна Арианто, Варна. Няма никакви сиви, сини оттенъци в момента, почти като нова е с лек спад в интензитета на цветя. Болка няма абсолютно никаква при нея, маже клепачите и миглената линия с кремообразна упойка, която не да притъпява, ами нищо не се усеща. Четох, че някои се притесняват от подуване с дни - такова нещо също няма - лека оточност, която минава до часове. Аз пътувах същия ден съвсем нормално. Бих отишла там за вежди, но нейните не ми допадат на 100 %. Устни и очна линия, обаче - да. Работи от много години, голямо собствено студио, професионално оборудвано, занимава се само с това.

# 299
  • Мнения: 1 023
ivka_smile аз си направих преди два дни микроблейдинг + микропигментация- комбинирано за да позапълня мойте. Чакам да паднат коричките за да преценя как е станало.
П.п. За първи път си правя, но като цяло имах вежди и това им е формата. Бяха рехави

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 11:33 от JustMila

Общи условия

Активация на акаунт