Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 8

  • 41 662
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 3 037
Страхотно изглежда, много хубава форма на веждите, а в кой град?

# 301
  • Мнения: 1 019
Страхотно изглежда, много хубава форма на веждите, а в кой град?
София

# 302
  • Мнения: 6 529
Някой ползвал ли е ваучер от grabo за професионално гримиране?

# 303
  • Мнения: 658
Здравейте група искам да попитам лятото правят ли се вежди понеже попитах ,но ми казаха чак септември.

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 747
Happy mom😊, не е добре да ги пече много слънце, да се ходи на басеин/плаж/,солариум. За това са ти казали да отидеш наесен.

# 305
  • Мнения: 1 120
А колко време трябва да мине за да мога да ходя на солариум? В събота съм на ретуш. Много съм доволна, харесвам се. И форма и всичко. В началото бяха тъмни, но сега ми харесват много, седят естествено и съжалявам, че не съм го направила преди години. Аз буквално нямах вежди…. Рисувах се всяка сутрин в продължение на години , получаваше ми се добре, но сега оценявам тези 10-15 минути всяка сутрин 😃

# 306
  • Мнения: 1 019
Здравейте група искам да попитам лятото правят ли се вежди понеже попитах ,но ми казаха чак септември.
Аз си направих сега в петък. Не съм питала за солариум и море.
Ще се мажа със слънцезащитен със сигурност, като си взема стик за вежди.
Polinaa моля сподели снимка

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 22:04 от JustMila

# 307
  • Мнения: 1 120
На мен си ми харесва, като знам , че нямах никакви почти и двете бяха много асиметрични. Сега след ретуша смятам, че ще станат по плътни и още по -хубави. ( мое лично мнение, може на други дами да не им харесват ) 😉

# 308
  • Мнения: 1 019
Polinaa страхотни са и супер естествено стоят. Със здраве да си ги “носиш”

# 309
  • Мнения: 1 120
Polinaa страхотни са и супер естествено стоят. Със здраве да си ги “носиш”
Благодаря! Покажи и твоите ☺ Това е преди - фрапираща разлика, нали? Затова ги рисувах всеки ден…..

# 310
  • Мнения: 1 019
Polinaa много красиво ти отварят лицето. Мойте са пресни, пресни на три дни още чакам крайния резултат
Сега са така

Бяха така, нямам по хубава за съжаление

# 311
  • Мнения: 1 120
Чесно казано, колкото повече време минава си ми харесват повече . И цветът е много естествен. Моите също бяха тъмни и като ги мажех , лъщях много… Не са ми падали никакви корички. Мажех ги с едно кремче , което тя ми даде- едното матиращо, другото седи като вазелин. Американски са. Доволна съм. Ще дам мнение и след ретуша .

# 312
  • Мнения: 1 845
Polina,кой ти прави веждите? Много са естествени и понеже аз също съм светла ми харесва мн и цвета.

# 313
  • София
  • Мнения: 265
Здравейте, направих си микроблейдинг с phi- пигментите, хем четох че се променят, сега съм втора седмица след процедурата и доста са избледнели (пак ми харесват, но май ми се иска да са една идея по-тъмни). За сега вървя по план- първо станаха много тъмни и полека лека почнаха да избледняват. Мажех ги с бепантен, като първите дни им слагах фолио кухненско през нощта, за да не обърша във възглавницата крема и да останат сухи. Когато почнаха да сърбят пак мажех повече. Благодарение на това корички не са падали. Предстои ретуш началото на другия месец и искам да питам при ретуш през същата процедура се минава? Пак много тъмни и после изсветляват? Иначе това е резултата, сами виждате колко са изсветляли, сега очаквам да започне да избива пигмент.

# 314
  • Мнения: 1 120
Polina,кой ти прави веждите? Много са естествени и понеже аз също съм светла ми харесва мн и цвета.
В Плевен са правени. При Иваничка

Общи условия

Активация на акаунт