Лакове за нокти - 156

  • 32 025
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 27 270
Аmini, нанесох от всичките лакове. Когато бяха вече изсъхнали, обърнах и сложих и от долната страна син лак, под ефектите. Прииска ми се да видя как ще стоят върху цвят. А и на снимки така се виждат по-добре. 🙂

# 271
  • Мнения: 12 294
Момичета, включвам се и аз в тази прекрасна темичка! Прекрасни маникюри видях тук Simple Smile
Искам да ви попитам от коя марка лакове сте доволни, кои издържат най-много? Имам предвид 1 седмица, защото въпреки че ползвам основа и топ лак, на 4-5ти ден се отлюпват от някъде, а никак не обичам гел-лака, нито ми се записват часове по салони, нито ми допада търкането с пили или махането с фолио- не е моето. Искам обикнвоен лак, но да си държиии! Simple Smile Та споделяйте марки, може и в комбинации с топ лак или база.
Благодаря!!!
Скоро ще публикувам и аз моите нокти и какво съм си лакирала
Права е Джаста, не всички лакове дори от една марка се държат еднакво. Трябва си пробване.
Ако причината е в ноктите, трябва тя да се търси - дали е мазна плочката и евентуално да се обезмасли преди лакиране, дали ноктите са твърде меки - тогава пък втвърдяваща основа би помогнала и подходяща форма и дължина че да не се огъват толкова и да се напуква лака. Евентуално може и на всеки ден-два да се добавя още един слой топ лак, при някои това помага също да се запази. И май много друго не остава какво...
Но 4-5 дни не е зле за нормално домакинстваща жена, при мен вариантът да изкарат цяла седмица е хич да не пипвам домакинска работа или да е все с ръкавици което обикновено ме дразни. Или да подновявам топ лака, което пък забравям Grinning И хем аз съм с твърди нокти и обикновено не се оплаквам откъм трайност.

# 272
  • Мнения: 27 270
А да не забравяме как се отразяват и дезинфектантите- ако ви се налага често да ги използвате. При мен е само когато влизам да пазарувам, но ако работата изисква дезинфектант и няма как да се мият ръцете със сапун вместо него...

# 273
  • Мнения: 12 294
При мен е или дезинфектант, или сапун ама по цял ден. Обикновено гледам да се мия. Ами да ти кажа, топла вода и сапун супер често и също не е много цветущо положението. Е да, не е спирт дето да поразява лака, но на олющването си влияе. То дали съм си измила ръцете 4578468 пъти днес или купчина съдове в мивката, все е по-добре без това.

# 274
  • Мнения: 27 270
По една или друга причина, и аз мия ръцете често. Поне рядко е с по-топла вода...Приела съм, че няма как иначе /недолюбвам ръкавици за домакинските дейности/.

# 275
  • София
  • Мнения: 10 513
От SNB ми звъннаха да потвърдя поръчката... Утре ще е про мен.
На 15 я направих Confounded

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
И на мен днес една мила дама ми се обади от SNB, за да потвърдя поръчката. Моята я направих на 14-ти.

# 277
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 79
И аз на 15ти поръчах от Star nails, но още никой не е звънял..... Успях с упоритост да поръчам от nailpolishdirect... Сайта им доста се е омазал. Уж добавям продукт в кошницата, а като я отворя е празна. отивам да променя адреса за доставка, а няма изобщо бутон за добавяне на нов или изтриване на съществуващ... Накрая се логнах от друг браузър и го излъгах някак

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
И аз на 15ти поръчах от Star nails, но още никой не е звънял..... Успях с упоритост да поръчам от nailpolishdirect... Сайта им доста се е омазал. Уж добавям продукт в кошницата, а като я отворя е празна. отивам да променя адреса за доставка, а няма изобщо бутон за добавяне на нов или изтриване на съществуващ... Накрая се логнах от друг браузър и го излъгах някак

И при мен за адреса е така през Хром. Друг браузър не съм пробвала.
А с Пейпал ли плати?

# 279
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 79
Да, с пейпал. И в крайна сметка от там смених и адреса. Сега ново 20 пак от техния сайт. Влизам пак да поръчам още няколко неща. Пратиха и мейл за 3 лака OPI за 3,95 паунда. оказва се обаче, че кода за намалението може да се ползва само веднъж. Не видях някъде в мейла да го пише,а и не помня преди да е било така. Ама като са толкова дребнави няма пък да поръчвам повече Satisfied По Коледа сигурно пак ще пуснат някакво намаление...

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
 Големи скръндзи. Grinning Хмм, снощи пробвах няколко пъти да платя, но накрая се ядосах и го оставих за тая вечер.
Офертата за 3-те лака я видях пак снощи. Цветовете не са лоши, но ми се струват за тийнове ;д

# 281
  • Мнения: 27 270
Хм...май заради подобни неща ги наричахте овци...😄 Помня, че едната беше "унгарската овца" 😅

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 15:11 от dolce miele

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Долче, не знаех, че така ги наричат. Grinning Но може би си заслужават. Иначе ако човек успее да направи поръчка, пратките идват много добре опаковани. В кашонче е поставен лист стиропор, на който са направени фабрично отвори за всеки лак и по този начин няма опасност да се счупят.

# 283
  • Мнения: 27 270
Дано ви пристигнат бързо нещата, ще показвате. 😊

# 284
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 79
Долче, а дано. Моите може да дойдат и преди SNB и Джесиките Laughing

Общи условия

Активация на акаунт