Лакове за нокти - 156

  • 33 464
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Hrispa76, ами, те отдавна поддържат наличност само на цвят 01. Виж, в MakeUp ги има май всичките цветове, обаче по 12-14 лева за брой...на мен ми идва твърде солено!😃 При положение, че с 1 пласт от 01 всеки цвят става холограмен...Аз ще си направя и един холо топ, за да прозират още повече цветовете, които са отдолу...😉
Катрин, отиват ти и къси нокти! 🙂 Изкушаваш ме най-накрая да го пробвам този чуден брокат 😍

Ааа, Долче, мерси съм от 12-14 лв. за брой!:smile: Здраве да е!
Как правиш холо топа?

# 526
  • Мнения: 1 420
Вчера дойде Ейвънски лак от новата серия sparkling crystals -  red diva. Много хубав и бляскав, но му трябва подложка, че макар да е гъст брокат е в прозрачна основа. Тук е на 2 пласта, върху един слой червено.

# 527
  • Мнения: 27 438
Hrispa76, слагам няколко капки холо лак в безцветен лак или в топ лак.
Скрит текст:
Предпочитам в безцветен лак, че не се сгъстява толкова бързо, колкото бързосъхнещ топ. Тествам върху друг лак (на блистер, пластмасово капаче или друга повърхност- или направо на нокти, ако ще сменям лака), докато преценя дали ме удовлетворява холо ефектът. На блистера който съм снимала по-горе навсякъде е 1 пласт холо лак върху 1-2 пласта подложка от друг лак (според покривността, само няколко лака са на 2 пласта). Също се получава добре. Исках да докарам най-вече златисто, телесно и розово с холо ефект и ми харесва резултатът.
Георгиева, какво да кажа, червеното е много твой цвят 🤩

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 23:11 от dolce miele

# 528
  • Мнения: 7 704
Лаковете са flormar glitter 01 stardust, flormar pearly pl455 secrecy, revlon colorstay gel envy 107 azul navy. Нямам друг revlon за сравнение, но ми се стори много течен. Купувала съм го края на  пролетта, но сега му дойде редът.

Скрит текст:


# 529
  • София
  • Мнения: 1 170
Никол Heart

# 530
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Долче, SNB имат ли физически магазин в Пловдив? Имам поръчка от дружка, да й услужа, ако се добера коледно до Бг

# 531
  • Мнения: 3 375

😍😍😍😍😍
Аз съм най- анти брукатчета, лъскавко и блестящо, но този лак просто е страхооотен!!!

Ще го намеря благодаря Wink

# 532
  • Мнения: 7 704
Имат офис стар нейлс, в Гранд,  входът откъм П.Д. Петков

# 533
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Изобщо не знам какво е Гранд, но някак ще го намеря. Много благодаря

# 534
  • Варна
  • Мнения: 1 747
Eveline festive glitters 03 - цветът е най-близък на първата снимка, а частичките са по-скоро златисти.


# 535
  • Мнения: 27 438
Папурче,
Скрит текст:
Гранд е търговски център- от спирката на хотел Тримонциум (сега е с друго име май, но така и не свикнах с него 😃), тази която е отсреща, тръгваш и вървиш само направо и след няколко пресечки се стига до Гранд. 🙂 Не съм ходила, но вероятно могат да се купят лакове оттам. Иначе лакове на СНБ има и в Емаг, ако поръчваш нещо друго онлайн.
Тина, Джулс, Ел, 🤩

# 536
  • София
  • Мнения: 1 662
Леле, този Никол е разкош! На свежа глава утре ще огледам СНБ - нали и аз съм човек, и аз заслужавам да си купя коледен 15-и коледен подарък Wink

# 537
  • Мнения: 7 704
И аз обмислях купуване на коледен подарък от мен за мен, че друго може и да няма хах

# 538
  • София
  • Мнения: 10 558
И аз обмислях купуване на коледен подарък от мен за мен, че друго може и да няма хах
Ма то това е задължително!
Аз моят още ноември си го взех, да не артисам Joy . Другото добре дошло.

# 539
  • Мнения: 15 300
Днес съм така:

Скрит текст:

Скрит текст:

Топ лака е Miracle top coat Perfect.
Пп И аз обмислям коледен подарък от мен за мен, ама да видим. Направила съм един дълъг списък с лакове от Мейкъп и през час се чудя как да го редуцирам до по нормална бройка. Joy
Слагам, махам.. пак слагам и уж да намаляват, а те бройките се увеличават. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт