Суха кожа, с усещане за сърбеж? Спечелете комплект продукти за хигиена и грижа за кожата LIPIKAR

  • 8 299
  • 270
  •   1
Отговори
# 180
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Моята кожа е суха. С вашата гама продукти нямам никакъв опит.

# 181
  • София
  • Мнения: 2 987
Децата ми са наследили моята суха кожа.Много е неприятно.
 Нямам опит с продуктите LIPIKAR,все още търдя идеалния крем който да ползваме.

# 182
  • Мнения: 133
Детето ми имаше симптоми на атопичен дерматит, които за щастие вече не се проявят често. Използвала съм душ олиото от серията и останах с приятни впечатления от него.

# 183
  • София
  • Мнения: 553
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?
Да, дъщеря ми.
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
Все още нямаме опит, но бих се радвала да тествам продуктите.

# 184
  • Мнения: X
Майка ми е с изключително суха кожа, ръцете х се напукват, белят, боли я , търсим решение. Напоследък и аз забелязвам такива признаци. Нямаме опит с Липикар, използвали сме хидратиращи кремове, съдържащи алое Вера.

# 185
  • Мнения: 748
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?

Да, майка ми. Медицинска сестра е и всеки ден многократно се мие и дезинфекцира за да е стерилна за манипулациите, които прави на болните. Кожата и е страшно суха и напукана на ръцете.
 
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?

Не е използвала до сега Вашите продукти от гамата LIPIKAR, но ще се зарадва да ги изпробва и ако остане доволна и за напред да ги използва, да имат благоприятен ефект върху сухата кожа на ръцете и.

# 186
  • Мнения: 1 958
Аз и едно от децата ми сме с много суха към атопична кожа.
Нямаме опит с тази гама продукти, но бих се радвала да опитаме.

# 187
  • Мнения: 120
1. Малкото ми дете, което е на 1,7м е с кожа склонна към изсушаване, Атопичен дерматит и полагаме по-спецална грижа за него. Къпем го по-рядко и използваме с душ-олио за да предазим кожата от допълнително изсушаване. След баня мажем цялото тяло с хидратиращ балсам.
2. До сега не сме използвали вашите продукти, но с радост бихме тествали как биха повлияли на нежната кожа на детето.

# 188
  • Мнения: 142
Дъщеря ми има атопичен дерматит. Не сме опитвали тези продукти.

# 189
  • Мнения: 1 471
Аз и синът ми сме с атопични кожи.
Не сме използвали продуктите, но бихме ги тествали с радост.

# 190
  • Мнения: 84
1.Детето ми е на 6 години и има атопичен дерматит
2.Като емолиент ползваме La Rochе-Posay Lipikar Baume и сме доволни от резултата

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз имам суха и атопична кожа,така я водят вече.
Синът има много суха кожа,която като беше малък буквално беше на рани по ръцете от липса на топла вода в училище и желанието му всяко междучасие да се мие.Направо бях ужасена,вечер мажехме възстановяващ кожната бариера крем и го съветвахме да не се мие всяко междучасие,колкото и ужасен съвет да е това.
Аз пък ако не ползвам крем няколко дни,получавам зачервяване,люспи и белене по лицето.Мразя клепането с крем,но само това помага.
Продукти LIPIKAR не сме ползвали у нас,но ще ми бъде полезно да пробвам.
Някои продукти ми се отразяват по-добре от други,тези също са с добър състав и бих ги пробвала.

# 192
  • Мнения: 160
Aз съм със суха кожа, нямам опит с продуктите, бих пробвала.

# 193
  • Мнения: 121
Имам проблем с кожата ми през зимния сезон. Не съм ползвала продуктите на тази марка все още.

# 194
  • Мнения: 3 541
Аз и едното ми дете сме с атопична кожа.
Не сме ползвали този продукт, но бих го пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт