Суха кожа, с усещане за сърбеж? Спечелете комплект продукти за хигиена и грижа за кожата LIPIKAR

  • 8 369
  • 270
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 13 141
Дъщеря ми е с атопична кожа. Все още нямаме опит с продуктите на  LIPIKAR и много бих се радвала да ги тестваме.

# 211
  • Мнения: 162
Имам псориазис и в периодите на ремисия полагам специални грижи за кожата си. Нямам опит с продуктите на LIPIKAR, но прочетох състава им и би било интересно да тествам, как ще се отразят на кожата ми.

# 212
  • Мнения: 2 741
Аз страдам от подобен проблем, особено през зимата. Не съм пробвала продуктите на марката.

# 213
  • Мнения: 605
Имам невродермит. Кожата ми е много суха и склонна към обриви. Нямам опит с продуктите на LIPIKAR, всъщност тук в темата за първи път прочетох за тях. Ще ги тествам, независимо от това дали ще спечеля.

# 214
  • Мнения: 244
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?
Да, аз, през студените месеци.

Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?
Нямам опит, но ще се радвам да ги пробвам.

# 215
  • Мнения: 120
Да, детето ми е с АД. Използвала съм La Roche-Posay Lipikar AR+, тъй като през зимата кожата ми е склонна към засушаване. Определено усещам кожата си по хидратирана и мека. Влияе положително върху сухите петна по кожата ми, като значително бързо отшумяват. Препоръчвам като продукт в борбата срещу сухата кожа.

# 216
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Аз страдам от суха, атопична кожа, но до сега не съм използвала продукти LIPIKAR.

# 217
  • Мнения: 1 937
Аз страдам от много суха кожа, но не съм използвала продукти LIPIKAR. Ще се радвам да опитам

# 218
  • Мнения: X
Мъжът ми и аз понякога през зимните месеци.
Нямам опит с липикар.

От години не ползвам изсушаващи измивни продукти. Залагам на хидратиращи измивни олио за лице и тяло. След душ..задължително хидрстиращ серум и крем за лице и олио за тяло.

# 219
  • Мнения: 1 729
На детето зимата се появяват участъци със суха, лющеща се кожа. Не съм изпалзвала тази серия, но бих се радвала да я опитам.

# 220
  • София
  • Мнения: 3 484
Синът ми е с атопична кожа от бебе. За сега нямам опит с LIPIKAR, на бих опитала.

# 221
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Да, малкият ми син е с атопична кожа. Най-неприятно е положението с лицето и гърдите, особено сега, в студеното време. Използваме продуктите на LIPIKAR, помагат ни и сме доволни. 😉

# 222
  • Мнения: 1 260
Бебето ми на 3 месеца получи атопичен дерматит най-вече по бузите. Ползваме душ гела,който става и за лице на Lipikar. Много добра покупка,защото разфасовката е голяма и изгодна,става за лице и тяло,а също и аз я ползвам. Имам голяма разфасовка крем на друга фирма,но предполагам,че и кремът на Lipikar  ще е добър,защото бебо се дращи по бузите и стават рани.

# 223
  • Мнения: 136
Моето дете е с атопична кожа , отключи се половин година след раждането.
Използваме продуктите Lipikar и сме много доволни , кожата е спокойна , няма обостряне , няма сърбеж и зачервявания.

# 224
  • София
  • Мнения: 20 066
Да, аз. Състоянието се обостря особено в студените месеци.
Любимо ми е измиващото олио Lipicar Lavante AP+ и не оставам без него.

Общи условия

Активация на акаунт