Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Суха кожа, с усещане за сърбеж? Спечелете комплект продукти за хигиена и грижа за кожата LIPIKAR

• 7 575
  • 270
  •   1
Отговори
Знаете ли, че 1 от 5 деца има склонна към атопия кожа, а при много от нововородените кожата е изключително чувствителна, предразположена към зачервяване, включително и в областта под пелените, сухота с усещане за сърбеж, което води до обща раздразнителност?

Един от начините за предотвратяване на тези проблеми или поне намаляване на остротата на симптомите, е правилната ежедневна грижа за кожата на новородените, бебетата и малките деца, която може да осигури така желания комфорт.

Скорошни проучвания показват, че един от факторите, отговорни за здравето на кожа, която е склонна към атопия, е поддържане на баланса на нейния микробиом – невидимата жива екосистема на кожата.

Продуктите за хигиена и грижа за кожата LIPIKAR доставят липиди, обогатени са с масло от карите, ниацинамид, не съдържат потенциално дразнещи съставки и са разработени да отговарят на специфичните нужди на сухата и склонна към атопия кожа.

Продуктите LIPIKAR AP+:

⚪ Бързо облекчават усещането за сърбеж, причинен от сухота
⚪ Възстановяват защитния слой липиди на кожата и помагат за възстановяване на кожната бариера
⚪ Възвръщат баланса на микробиома и полезните бактерии, които живеят върху кожата
⚪ Намаляват честотата на епизодите на сухота
⚪ Са подходящи за цялото семейство – бебета, деца и възрастни

Включете се в дискусията и спечелете комплект продукти LIPIKAR за хигиена и грижа за сухата кожа, склонна към атопия!
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа? Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?

30 от всички участници в темата ще спечелят комплект LIPIKAR срещу ангажимент за попълване на кратка продуктова анкета. Победителите ще бъдат изтеглени на томболен принцип и обявени на 8 декември.

Комплектът се състои от:
LIPIKAR SYNDET AP+ 200 мл липидодоставящ измиващ крем против раздразнения и усещане за сърбеж
LIPIKAR BAUME AP+M 200 мл липидовъзстановяващ балсам  с тройно действие, бързо успокояващо действие, против разчесване, против пристъпи на обостряне на сухотата

Моля, запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Вижте какво мислят потребителите на BG-Mamma за серията LIPIKAR
🤍Ревю на Arthur Dent
🤍Ревю на RiTi7
🤍Ревю на d'or

Последна редакция: вт, 07 дек 2021, 20:46 от Редактор**

# 1
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа?

Да, сестра ми.

Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?

Все още нямаме опит, но бих се радвала да тествам продуктите.

# 2
Моят съпруг страда от такъв тип кожа. Доста дискомфорт му създава, най-вече след баня. Скоро си взе продукта Липикар олио за  баня и твърди, че кожата му се чувства “освободена”, без чувство за опънатост. Надявам се и за напред да е така доволен. 😊

# 3
Да, аз страдам през зимните месеци, също и дъщеря ми.

Ползвала съм мостри от аптеката, опитът ми е положителен.

# 4
Да, дъщеря ми беше с атопична кожа. Сега, по врема на пубертета има някакво подобрение.
Ползва специалната козметика за баня и хидратация на кожа склонна съм атопия.

# 5
Аз страдам от подобен проблем, особено през зимата. Не съм пробвала продуктите на марката.

# 6
Малката ми дъщеря страда от такъв тип кожа. Особено през по-студените месеци състоянието и се изостря-суха кожа и усещане за сърбеж. До сега не съм използвала продуктите на Lipikar, но с удоволствие и голямо желание бих пробвала дали биха помогнали за нашия проблем.

# 7
Мъжът ми има  от подобен проблем, особено през студените месеци. Не е пробвал досега  продуктите на марката.

# 8
  • София

Да, от малко - използваме серия за атопична кожа на марка детска козметика - М.....а.

Познавам добре продуктите, ползвам ги и съм доволна.

# 9
Аз страдам. Не съм пробвала продукти от марката.

# 10
  • София
Дъщеря ми и мъжът ми страдат от такъв проблем.
Не сме пробвали продукти на марката.

# 11

Да, синът ми още от бебе - вече 10 г по-късно нещата са си същите, дерматолозите казват - много е бял, нормално да му е по-чувствителна кожата, да се появяват обриви, да е по-суха и т.н.  И съпругът ми също е с атопична кожа.

Все още нямам, но при възможност бих искала да пробват продукта "домочадието"  Wink

# 12
Нямам опит с гамата продукти и не съм сигурна до колко дъщеря ми страда от суха кожа, тъй като проблемният период е предимно в момента, тоест от към ноември до февруари. Отдавам го по-скоро на това, че живеем в доста ветровит район и това оказва силно влияние най-вече върху откритите зони.

# 13
  • софия
Кожата на децата ми, а и моята се повлияват отлично от серията.

# 14
Дъщеря ми е със суха кожа на ръцете, при мен се среща същия проблем. Пробвали се някои от продуктите на марката, но конкретно тези не.

# 15
Аз съм със суха кожа. Все още не съм пробвала от продуктите LIPIKAR.

# 16

Аз имам проблем със суха и раздразнена кожа на ръцете.

Нямам опит с продуктите.

# 17
Синът ми има такъв проблем, не сме ползвали продукт на Lipikar.

# 18

Да, МП страда от суха, лющеща се кожа.   

Все още нямаме опит, но мисля, че биха помогнали.

# 19

Да, аз. Кожата на краката и най-вече надолу от коленете ми е такава и за момента нямам решение на проблема. Пробвала съм различни кремове за тяло и олиа за душ, но не са ми помогнали.

Все още не съм пробвала гамата продукти LIPIKAR.

# 20
  • София, Дружба 2
Дъщеря ми и аз имаме проблем със суха кожа и усещане за сърбеж през зимните месеци.
Нямам опит с продуктите, но мисля, че биха помогнали.

# 21
Да, сестра ми.
Не сме попадали на тези продукти, но ще се поинтересуваме.

# 22
Аз страдам от суха кожа през студените месеци.

Нямам никакъв опит с гамата продукти LIPIKAR.

# 23
И аз и съпругът ми сме със суха кожа на тялото. Ползвали сме LIPIKAR Baume AP+M, който доста успокои кожата ни.  С удоволствие бих пробвала и други продукти от серията.

# 24
  • София
Кожата на сестра ми е изключително суха, ползва много продукти на марката, но с тези двата няма опит, не е използвала и нямам впечатления.

# 25
Да,съпругът ми страда от такъв тип кожа, което е доста неприятно и притеснително.
Не сме ползвали продукти LIPIKAR, честно казано ги чуваме за пръв път и с радост бихме опитали действието им.

# 26
Да, аз самата в момента съм със суха и раздразнена кожа.
До момента тествах различни кремове, но без ефект.
Бих била много щастлива да имам възможност да изпробвам вашата серия продукти за суха кожа.
Благодаря! 🙏❤🍀

# 27
  • София
Синът ми е с атопичен дерматит, но досега не сме пробвали Lipikar. Малко аптеки предлагат мостри, а малко хора могат да си позволят да закупят пълноразмерен продукт само да проба.

# 28
Да, дъщеря ми.

Ползвали сме LIPIKAR Baume AP+M, който успокоява кожата на дъщеря ми.

# 29
Аз съм със суха кожа, особено през зимата неразположенията са нетърпими на моменти. Не съм ползвала марката, но бих пробвала.

# 30
  • на последния етаж
Всички сме с много суха и чувствителна кожа. Ползваме някои от продуктите на марката, но тези конкретно досега не сме.

# 31
  • Велико Търново
Големият ми син е с атопична кожа. Ползвали сме измивен гел lipikar, но само него, така че ще се радвам да опитаме и други от серията.

# 32
Детето ми има атопичен дерматит. Използва само козметика за атопична и много суха кожа. При мен също на места по лицето и ръцете се появяват такива много сухи участъци. Не сме ползвали продукти LIPIKAR досега.

# 33
Да, аз страдам през зимните месеци. Дъщеря ми също е с атопична кожа.
До сега не съм ползвала продукти LIPIKAR.

# 34
Синът ми е с изключително чувствителна и суха кожа още от бебе.Особено сега през зимния период доста страда.Ползвали сме доста продукти, но резултата е краткотраен.Не сме ползвали Lipikar и с удоволствие бихме опитали и него.

# 35
  • София
Аз съм с такава кожа и наистина е доста неприятно. Нямам опит с LIPIKAR, но чувам само добри отзиви и трябва да пробвам и аз!

Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа? Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR?

# 36
  • София
Аз и малкото ми дете страдаме от много суха кожа. Ужасно неприятно е. Не съм купувала все още Lipikar и нямам мнение.

# 37
Синът ми страда, много е неприятно. Малко позатихне и пак започва.

# 38
  • Варна
И аз и племенницата страдаме от такава кожа и изпитваме дискомфорт. Пробвали сме измивното олио и много ни допадна. С интерес бих пробвала и останалите продукти от гамата за атопична кожа.

# 39
  • Пазарджик
Да,дъщеря ми е с много суха,атопична и проблемна кожа.За съжаление,нямам опит с гамата продукти LIPIKAR,но с удоволствие бих пробвала за детенце.

# 40
Нямаме членове на семейстоято с атопичен дерматит, но и двете с дъщеричката ми сме със суха кожа.
За нея съм ползвала формулата за баня 2в1 и млякото за след баня от серията Lipikar. Много съм доволна. Смятам, че хидратира достатъчно кожата и серията е особено подходяща за детската кожа.

# 41
Да, аз на ръцете и стъпалата. Не съм ползвала продуктите ви.

# 42
Съпругът ми страда от такъв проблем, на моменти кожата му чак започва да се разранява от сухота. Много ми е трудно да намеря подходящата козметика за него, към някои продукти проявява алергични реакции, други изобщо не му действат. Но досега винаги съм я взимала все някаква конвенционална козметика, не знаех за съществуването на вашата серия.
Много ще се радваме ако има възможност да я пробва.

# 43
И двете ми деца имат участъци със суха кожа. Нямам опит с вашите продукти, с удоволствие бих ги изпробвала!

# 44
Аз и дъщеря ми имаме суха атопична кожа. Носим дрехи само от 100% памук, лятото без слънцезащитен крем не излизаме. Зимата състояниято на кожата св влошава.

# 45
Да, дъщеря ми.

Ползвали сме няколко продукта от гамата LIPIKAR и мнението ми е изцяло положително.

# 46
Да, аз и съпругът ми имаме проблем със суха кожа. Обостря се на моменти и е много неприятно. Не сме ползвали продукти LIPIKAR, вероятно това е спасението от проблема ни.

# 47
Аз страдам от подобен проблем, особено през зимата,когато навън е студено и в горещите дни на лятото, когато е сухо .Не съм пробвала продуктите на марката.

# 48
Аз страдам от такъв проблем и след различни кремове няма ефект. Бих се радвала да опитам и вашите продукти.

# 49

Да, синът ми.

# 50
  • Пловдив
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа? - Суха да, атопична - не.
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR? - никога не съм ползвала продукти от тази гама.

# 51
Имаме този проблем в семейството, но за сега не сме ползвали този продукт.

# 52

Да, дъщеря ми получи наскоро себореен дерматит. Аз също имам проблем с лицето си през зимата, появяват ми се малки участъци с много суха и белеща се кожа.

# 53
  • Видин
Дъщеря ми е с атопичен дерматит.
Не съм пробвала продукта, за сега Simple Smile

# 54
  • При децата ми
Да, аз съм със суха кожа. При дъщеря ми преди време се наблюдаваше атопичен дерматит.

Не съм използвала продукти от гамата LIPIKAR.

# 55
Мисля, че засега никой от семейството не страда от такава кожа. Надявам се и идващото бебе също да няма такъв проблем. Бих пробвала серията при мен и детето. Моята кожа не е атопична, но много чувствителна към козметични продукти и трудно намирам подходящи за нея от които да не излизат ситни пъпчици. На ръцете става доста суха последните години.

# 56
Понякога ми се появяват сухи петна по ръцете от, които кожата става опънатата и чувствителна.
Използвам олио за суха кожа

# 57
И моята кожа и тази на детето през зимата е склонна към изсушаване и сърбеж. Напоследък кожата на ръцете на детето е доста суха и много я сърби, може би от честото миене. Не сме използвали продукти LIPIKAR все още.

# 58
Моето дете , което е на почти 3 години е със суха , атопична кожа , като за момента е овладяна и нямаме остри фази . Появяват се единични червени и сухи петна , най-често след прием на антибиотик. Използваме продуктите от серията Lipikar в момента и сме изключително доволни. Няма го неприятното усещане за сърбеж и дискомфорт.

# 59
Кожата ми е супер алергично податливо и постоянно ми се появяват сърбеж и раздразнения. С радост бих изпробвала продукта

# 60
Страда ли вашето дете или друг член на семейството ви от суха, атопична кожа? - Суха- бебчето и каката (двете ми дъщери), а с атопична кожа съм аз.
Споделете с нас какъв е вашият опит с гамата продукти LIPIKAR? - Изключително съм доволна аз и цялото ми семейство от La Roche Porsay LIPIKAR Cleansing oil (измивното олио за бебета, деца и цялото семейство)

# 61
Да, аз страдам през зимните месеци, също и синът  ми.Все още нямам   опит с гамата продукти LIPIKAR , но  бих искала да пробваме.

# 62
  • София

Да, дъщеря ми е с по-чувствителна кожата, по ръцете и лицето и се появяват обриви, по-суха е като цяло и т.н. 
Моята кожа също е чувствителна, през студеното време особенно.

Все още нямам, но при възможност бих искала да пробвам продукта.

# 63
  • оттам, откъдето започва България
Аз страдам от суха кожа, склонна към атопия. Worried
До настоящия момент не съм открила продукт, който да ми помогне.
Продукти LIPIKAR не съм ползвала до момента.

# 64
Дъщеря ми страда от суха и атопична кожа. Все още не сме ползвали продуктите на LIPIKAR, но ще се радваме да ги изпробваме!

# 65
Да моят съпруг страда от атопична кожа,и псоарзис и ползва медицинска козметика и Lipikar са му фаворит.

# 66
  • Враца
И двете ми деца имат атопична и суха кожа. Получават малки груби петънца по телата.
Нямаме опит със серията Lipikar.

# 67
  • Бургас
Нямам опит с гамата продукти LIPIKAR. Всички у дома сме със суха кожа, особено в студените месеци.

# 68
Човекът в семейството с проблемна кожа съм аз. Ползвам различни видове медицинска козметика за чувствителна и суха кожа. С удоволствие ще пробвам и тези ваши продукти. Искрено се надявам да подобрят състоянието на кожата ми, защото през зимния сезон положението се влошава.

# 69

Да, аз имам такава кожа. Забелязвам напоследък, че и на детето ми започна да става по-суха.

Не съм ползвала още продукти от серията LIPIKAR, но съм ползвала други продукти предлагани от la roche posay и определено са много доволна. Предполагам, че кремовете LIPIKAR ще ми харесат и смятам скоро да ги пробвам.

# 70
За съжаление, от скоро аз страдам от много суха кожа по краката, която сърби ужасно. От както използвам Lipikar baume AP m, симптомите ми се успокоиха значително

# 71
Аз страдам от суха кожа, но и водата при нас е много варовита. Не съм използвала продуктите на Lipikar, но с удоволствие бих, за да видя дали ще се справи с проблема ми на суха лющеща се кожа

# 72
Кожата ми е суха,особено зимните месеци.Ползвала съм и в момента ползвам козметика за лице от серията.Отзивите ми са само положителни.Много съм доволна,кожата ми е мека и хидратирана.

# 73
  • Пловдив
Да, аз и малката ми дъщеря сме със суха кожа по краката. Зимата особено много се влошава.
Взимала съм мостри от аптеката и продуктите на LIPIKAR много ми допаднаха.

# 74
Със суха и лющеща кожа сме

# 75

Да! Зимата кожата ми е ужасно суха!

Все още нямам
опит, но бих се радвала да тествам продуктите.

# 76
Сина ми е със суха атопична кожа ,силно изразена в областта на краката.Изполвахме LIPIKAR BAUME AP+M и съм доволна.

# 77
Мъжът ми, синът ми, аз всичките сме със суха и лющеща кожа. Сърби не се трае. Краткотрайно е спасението... само като намажа след 1 час пак е същото. Ползвали сме доста продукти но не и LIPIKAR.

# 78
  • София
Ръцете ми най-много се изсушават през зимата - стигала съм до зачервяване, изпръхналост и сърбеж. Кожата на тялото ми като цяло е суха и чувствителна.
Ползвала съм крем за ръце Lipikar и имаше добър ефект.

# 79
Аз имам проблем , пробвала съм различни продукти.
Серията Lipikar е много добра.

# 80
Дъщеря ми имаше червени петна по ръчичките, когато беше на няколко месеца. Неонатоложката ни каза, че е суха кожа и ни препоръча Lipikar Baume AP+. Бяха нужни няколко дни, за да изчезнат напълно петната и да не се появят повече. И понеже ми остана доста голямо количество, в момента си го ползвам аз за сухите ръце. Изключително доволна съм, всяка стотинка си заслужаваше.

# 81
Имам суха кожа, ползвала съм продукти на la roche, но конкретно тази серия не съм пробвала. Имам позитивно мнение за марката.

# 82
Аз страдам от суха кожа, най-вече на ръцете. При повече миене на съдовете, както и есенно-зимното време много изсушават кожата на ръцете и започва да се бели и нацепва. Постоянно се мажа с крем и ползвам ръкавици, когато е възможно. От няколко години съм с този проблем. До сега не съм използвала продукта Lipikar, но ще се радвам да го пробвам.

# 83
Аз съм с много чувствителна и сърбяща кожа, особено след къпане, използвам душ кремове/ а не гелове/ и въпреки това трудно се успокоява кожата. Използвала съм продукти на Липикар - лосиони за тяло, много съм доволна, но за съжаление станаха много скъпи и рядко мога да си позволя покупка.

# 84
Моята кожа зимата винаги става доста по-суха от обикновено, а сега от бременността съвсем стана суха и имам нужда от сериозна хидратация. За съжаление, все още нямам опит с продуктите, но задължително ще ги пробвам.

# 85
  • I want it all and I want it now.
Моя роднина има такьв проблем.
Не сме ползвали вашите продукти.

# 86
Вкъщи аз съм тази с капризна кожа. За съжаление след раждането на второто ни дете, малката душичка се оказа с атопична кожа. Засега с подходяща козметика спасяваме положението и скоро не е имало проявления. Определено сърбежите са много неприятни. Използваме и lipikar.

# 87
Да, аз имам подобен проблем. Получавам сърбеж на кожата след баня, който нарушава и сънят ми. Не съм ползвала продукти LIPIKAR. Ще съм любопитна да пробвам този медикамент.

# 88
Аз страдам от подобен проблем, особено през зимата. Не съм пробвала продуктите на марката.

# 89
Аз съм с такава кожа,суха ,сърбяща,.Усобенно след баня  е много неприятно.Не съм ползвала  продуктите Lipikar.

# 90
Да детето ми страда от този проблем ,за сега нищо не му е помогнало трайно.

# 91
Дъщеря ми е с столичен дерматит. Не сме ползвали продуктите на Lipikar.

# 92

Да, синът ми, аз също.

# 93
Аз имам суха кожа. Не съм ползвала продуктите на Lipikar досега.

# 94
  • Седмото небе
Включете се в дискусията и спечелете комплект продукти LIPIKAR за хигиена и грижа за сухата кожа, склонна към атопия!

Първите 6 месеца след раждането дъщеря ми беше с много суха кожа склонна към атопия. С подходящата козметика успяхме да нормализираме положението.
Аз също съм с много суха кожа на тялото по принцип, особено през зимния сезон и по целите крака. Студеното време допълнително влошава положението. Нашия татко пък е с много сухи ръце.

От серията Lipikar сме ползвали измиващото олио (много икономичен и щадящ кожата продукт) и крема за ръце (с мигновено омекотяващо и подхранващо действие).
Стискаме си палци за награда, за да можем да пробваме и други продукти от серията!!!

# 95
  • Ямбол
Със суха и лющеща се кожа на лицето съм от няколко месеца.
Не знам какво се дължи, но хидратиращите продукти, които ползвам, не помагат особено.
Не съм ползвала продуктите на Lipikar, но бих ги тествала с удоволствие.

# 96
  • Пловдив
Да, малката ми дъщеря има проблемна кожа. Нямам опит с продуките на Lipikar.

# 97
Нямам опит с гамата продукти LIPIKAR , но бих се радвала да тествам продуктите.

# 98
Аз и синът ми страдаме от такива проблеми, а опитът ми с марката е толкова успешен, че винаги нося в чантата си крем.

# 99
През студените месеци, кожата ми не се чувства комфортно.
От три месеца ползвам млякото за лице и тяло и се чувствам изключително добре.

# 100
Детенцето ми страда от атопичен дерматит , много е неприятно получава сърбеж и лишеи особено в есенно-зимният период, откакто използвам измивното олио на Ла рош забравих за тези проблеми ❤

# 101
Аз съм с много суха кожа на краката, особено зимно време от студа, такъв сърбеж пада, че стигам чак до рани. Ползвала съм много продукти без особен успех.
Не съм пробвала продукти на LIPIKAR,  но бих се радвала да тествам продуктите.

# 102
Малкият ми син има суха кожа и особено преди беше доста зле. Не съм използвала Липикар, но бих го ползвала с удоволствие.

# 103
  • Горна Оряховица
Нямам опит, но аз и голямата дъщеря сме със суха кожа. Ползваме кокосово масло.

# 104
През студените месеци аз страдам от суха кожа.
Досега не съм използвала Lipikar, но с удоволствие бих.

# 105
Голямата ми дъщеря страда от атопична кожа - често й се зачервява и излизат пъпчици. Бебе ми също започна да образува кафеникави петна.
Ползвала съм продукти на LIPIKAR и съм доволна.

# 106
Децата ми, както и аз имаме доста суха кожа. Многократно съм използвала продуктите и съм доволна от резултата.

# 107
-Да, аз имам зимно време  проблеми с кожата на ръцете, а съпругът ми-лицето.
-Все още нямам опит с продуктите Lipikar

# 108
  • Елхово
Аз имам такъв проблем през зимата! Не съм ползвала продукти на марката, но бих пробвала

# 109
  • Благоевград

Да, моята майка и аз. През зимата ръцете ни стават много сухи и люпещи се и е много неприятно и болезнено.

Ползвала съм други продукти на марката, но серията Lipikar не съм.

# 110
Аз и дъщеря ми през зимния период на годината

До момента не съм ползвала продукти Lipikar и нямам наблюдения

# 111
Аз съм с този проблем,  който се проявява през студено време, кожата ми става суха и започва да ме сърби, на ръцете и областта на корема и гърба. Не съм използвала тези продукти, на чувам добри отзиви и бих си взела за моя проблем.

# 112
Аз имам проблемна кожа по краката,зимно време е много суха и краката ме сърбят ужасно.Бих се радвала да пробвам продукти на Lipikar ,досега в моето семейство не сме ги използвали.

# 113
  • Г. О.
Да, аз и момчето ми. Ползвала съм мостри Липикар и съм доволна. Определено ще продължа да употребявам серията.

# 114
Да, аз страдам от такъв проблем както на кожата по лицето, така и по тялото. Не съм пробвала продуктите на Lipikar.

# 115
Аз съм с много суха кожа, но нямам опит с тази козметика.

# 116
  • София
Две от децата ми страдат от атопична кожа. Не сме опитвали продуктите Lipikar.

# 117
И двете ни деца имат атопичен дерматит. При големият ни син вече не е толкова изразен, но при малкия ако не мажа всеки ден става страшно. Ползвам медицинска козметика за атопична кожа. Все още не съм пробвала продукти LIPIKAR, но ще опитам.

# 118
  • София
Детето има проблеми с кожата.
Аз съм ползвала продукти на Ла Рош-Позе, но не съм ползвала серията Липикар.

# 119
  • София
Аз съм с много суха, склонна към зачервяване и чувствителна кожа. Най-силно изразено е по краката и ръцете и проблемът се появява целогодишно. Ползвала съм продукти от серията Lipikar за мен и детето и бях доволна.

# 120
Не, но аз и детето сме ползвали козметиката и сме доволни.

# 121
Да, аз страдам през зимните месеци. Все още нямам  опит с  продукти LIPIKAR , но  бих искала да пробвам.

# 122
Аз имам проблем със суха кожа- използвам измиващото олио от серията Lipikar,  доволна съм. Използвам и крема за ръце през зимните месеци.
Очакваме бебе и козметиката, която смятаме да използваме е именно Lipikar.

# 123

Да, мъжът ми.

Все още нямаме опит, но бих се радвала да тествам продуктите и да споделя мнение след това.

# 124
От 17 г.имам двама членове на семейството с атопичен и себореен дерматит. Още в началото серията Липикар ни бе препоръчана от лекар. Купувала съм олиото за къпане и лосион за тяло. Остананахме доволни от резултата. Редуваме и с др.подобна козметика по препоръка, за да няма привикване.Към днешна дата все още има нужда от мед.специализирани за суха кожа продукти, тъй като имат т.нар. суха/гъша кожа. Редовното овлажняване след баня е неизбежно.

# 125
Аз имам този проблем с кожата. Зимно време направо е непоносимо, имам ужасни сърбежи. Не съм пробвала продуктите на марката.

# 126
Малкия е почти на 1г. Когато беше на 1м му се появиха сухи петна по кожата и лекаря ни препоръча lipikar серията. Използваме точно тези два продукта и сме много доволни. Моята кожа също през зимата става много суха и се възползвам от балсама на сина ми.

# 127
И двете ми дърщери получават обострения през студените месеци и сухота.Използваме подобна козметика за измиване,но с удоволствие  бих изпробвала lipikar.

# 128

Да, аз. От ученическа възраст се сблъсках с този проблем, който през по-студените месеци се обостря. През годините съм ползвала различни козметични продукти и медицинска козметика, с променлив ефект.

Засега нямам опит с продуктите LIPIKAR, но съм ползвала много продукти с марката La Roche-Posay. Много съм доволна от качеството им и бих желала да изпробвам и тази гама продукти за суха и атопична кожа.

# 129
  • София
Да, детето има на места суха кожа, които меса според сезона се обострят, понякога и след къпане. Пробвали сме няколко крема за суха и много суха кожа, по-скоро на проба-грешка.
Аз също имам суха кожа, като това ми създава проблем през есента и най-вече зимата.
Не сме пробвали продукти на тази марка.

# 130
Дъщеря ми от бебе е с атопична кожа. От няколко месеца използвам липидодоставящия измиващ крем на Липикар и съм изключително доволна.

# 131
Аз и дъщеря ми сме с много суха кожа на ръцете през зимните месеци. Като цяло аз нямам сериозни проблеми с кожата, но децата ми са със светли и чувствителни кожи.

# 132
  • Пловдив

Синът ми страда от суха и атопичнапкожа по краката, след посещение на дерматолог предписа друга марка козметика, от която към момента не виждам резултат. Опит нямам с гавата продукти Lipikar.

# 133
  • Пловдив
Дъщеря ми и майка ми страдат от такъв проблем.
Не сме пробвали продукти на марката.

# 134
Майка ми страда от суха, атопична кожа. Все още не познавам продуктите LIPIKAR и нямам опит с тях, майка ми също, но бих се радвала тя да тества продуктите.

# 135
Детето ми е със суха, чувствителна кожа. Ползвала съм lipikar gel lavant лятото, след любимият ми слънцезащитен anthelios  dermo-pediatrics SPF50+

# 136
Дъщеря ми е със суха и атопична кожа. Ползвали сме LIPIKAR BAUME AP+M балсам   и сме доволни от действието му, защото успокоява кожата, особено при обостряне, когато е много суха и детето се дразни и разчесва и е много болезнено.

# 137
Да, моето детенце е с АД и от самото раждане до сега използваме само подходяща козметика. Използваме Вашите продукти и сме много доволни. Много ни допада La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Успокояващ балсам х400 мл с подобрената си формула за зимния период, а лятото използваме серията Lait. При къпането използваме олиото. Преди 2 години спечелихме от форума Вашата кутия. Бяхме възхитени от нещата и от бързата доставка. Поздрави и бъдете здрави !

# 138
Да, първата ми братовчедка.

Ние сме ползвали продукти от серията Lipikar и сме доволни.

# 139
Здравейте,
Имам момиченце на 3 месеца и се роди много бяла -със суха кожа.По препоръка на кожен лекар ,почнахме да използваме крема LIPIKAR BAUME AP+M и LIPIKAR CLEANSING OIL AP+.Доволна съм и от двата продукта.След раждането моята кожа на ръцете и краката стана ужасна и започнах и аз да се мажа с крема .След няколко намазвания кожата ми се оправи.

Последна редакция: ср, 24 ное 2021, 13:26 от Petinka Atanasova 700640

# 140
Да, голямата ми дъщеря през зимните месеци.

Ползвала съм мостри от аптеката, харесват ми.

# 141

# 142

Да, аз. Особено през студените месеци.

# 143
Аз страдам от суха кожа . Не съм пробвала продукти от гамата LIPIKAR.

# 144
  • София
Aз имам проблеми със сухи ръце. Вероятно от прекомерно миене. Бих искала да пробвам серията lipikar.

# 145
  • Варна
Дъщеря ми е със суха кожа на ръцете, а аз също през студените месеци.  Не сме пробвали продукти от гамата LIPIKAR.

# 146

Да, детето от много скоро.

# 147
  • София
Да, синът ми, на 1,8 години. Периодично му се появява раничка на крачето.
Все още не сме ги пробвали

# 148
Мой много близък човек, страдаше от невродермит или нещо подобно, защото много фактори повлияха за състоянието му, а и кръвните показатели не бяха добри. Чувстваше облекчение само с ползване продуктите на тази и още една марка. А лично аз имам проблем с кожата на дясната ръка, не мога да си обясня защо само на нея. Само да усетя лек студ и започва един неистов сърбеж, зачервяване и се напуква. Така че добре ми насочвате вниманието към тази серия и определено ще се поинтересувам повече.

# 149
Всички вкъщи имаме проблемна кожа, но с кремове овадяваме положението.

# 150

Да,  член на семейството има атопична кожа.

Използвала