ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - четвърта тема

  • 45 549
  • 751
  •   1
Отговори
# 150
  • софия
  • Мнения: 25 457
Маймуните явно са силно популярни. Питах тийнката, но тя каза, че не ги е слушала и не знае. С нейните островни суит прити фейсис слабо отрази този концерт.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 395
И аз съм от тия, окъснелите за билети за Арктик мънкис. 😬 Все едно бяха банани преди Нова година, 1983-та. 😄

Тийнката беше леко разочарована, но ми тикна под носа реклама на някакъв концерт на 21pilots в Холандия. Е, как да купя билети за догодина извън България, като не знам другата седмица какво ще е. 🙄
Събират група в Тик Ток, която да се утешава на плажа в Бургас, докато трае концерта.

За съжаление и тя вече като че ли дава заден от ПО. Уж искаше, но сега като ѝ казвам, че има шанс да се върнат, тя отговаря: За кога? То Коледа дойде. Преди празниците не ми се става рано по тъмно и по студа. Те се сетиха кога да се връщаме в училище.
...

# 152
  • софия
  • Мнения: 25 457
Тийнката беше леко разочарована, но ми тикна под носа реклама на някакъв концерт на 21pilots в Холандия. Е, как да купя билети за догодина извън България, като не знам другата седмица какво ще е. 🙄
За съжаление в последните 2 години така ни научиха да мислим, но решихме да разчупим проклятието и "мечка страх, мен не страх", живот и здраве другата година ще си направим малко пътешествие с концерт в Любляна.

# 153
  • Мнения: 47 981
На мен ми се ходи на концерт, ама единствено ме спира, че нямам пари
Последно в 6 клас ходихме Simple Smile е няма такава емоция, и пътуването, и концерта, ама...сега малко суша. Според мен Arctic monkeys не са чак толкова популярни, просто всички изпълнители заобикалят балканите Simple Smile и няма много много кой да се види и чуе. Та сега сме прежаднели Simple Smile

# 154
  • София
  • Мнения: 2 395
С кола предполагам, или? Браво за ентусиазма!

С кола е един риск по-малко. Но до Холандия с кола е неизпълнимо за нас. Страшно много път/време, а само ММ е шофьор. На място наемаме кола, но до там летим. Тоест, самолетите са ни още един риск. Не знам. Хем ми се иска да я зарадвам, хем...

А най-лошото е, че и у себе си започвам лека апатия да забелязвам. 😔

# 155
  • софия
  • Мнения: 25 457
Да, с кола. Вече съм направила и някаква съвсем обща програма. Никога не сме ходили в тази посока.

# 156
  • София
  • Мнения: 8 932
Наборката е с достатъчно антитела за сертификат. Сега чакаме, кога ще благоволят да ги пуснат на училище. Уж Стойчо е казал, че утре излизаме от червената зона. Но пък ни подготвят с южно африканския вариант.

# 157
  • Мнения: 2 208
Наборката е с достатъчно антитела за сертификат. Сега чакаме, кога ще благоволят да ги пуснат на училище. Уж Стойчо е казал, че утре излизаме от червената зона. Но пък ни подготвят с южно африканския вариант.
JoyJoyJoy
Стойчо боб ли е хвърлял или му е началник на вируса и му е наредил от утре.... или иначе.... Grinning

# 158
  • Мнения: 21 455
Е, изказването му не е чак толкова категорично. Предполага човекът.
Още утре вероятно страната ни ще излезе от тъмночервената зона, което е много добра новина за всички нас, каза още здравният министър.

# 159
  • София
  • Мнения: 3 561
Аз успях да взема два билета за Маймуните. За единия получих мейл, за другия - не, но и двата ги има в акаунта на сайта за билети. Тъй като сбърках едното име им писах с молба да се смени и те са ми отговорили днес, че няма проблем да се смени, но в момента се претоварени с продажбата и падналия сървър.
Иначе днес пуснах антитела на малкия - оказа се, че има, но не достатъчно за розов сертификат, а реално той не е боледувал.

# 160
  • София
  • Мнения: 1 022
Близначките също са с достатъчно антитела за сертификати. Днес се изследваха. Ще спестим на държавата малко тестове Simple Smile

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Здравейте,
Момичета, които сте успели да купите  билети за концерта на Arctic Monkeys, получихте ли мейл с билетите?
Да, веднага след плащането.

Аз сега получих имейл от училището на сина ми. До вторник искат информация, родителите на децата без ЗС, съгласни ли да платят за тестове и да се купят, за да ги върнат на училище. Трябвало да се правят по 2 теста на седмица. Намерили за 4лв на тест.

# 162
  • Мнения: 47 981
Доколкото разбрах в нашия клас 6 или 7 деца са със зс. Очаквах повече. Сами са се борили, училището не проявява интерес

# 163
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
LaDiDa, нали сте държавно у-ще?
Дано повлечете крак, и вие , и АК.
Хепи, писах, и при нас са толкова.
Крият се ръководствата като мишки.Страх ги е да питат родителите ли?
С. се е уговорила и ще се измъкне на кино днес.

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
blanc, писмото е от училището на сина ми, а то е частно. Наборката е в държавно.
Аз пак се ядосвам, че пишат и подканват само за декларациите, а да направят прочуване колко деца имат здравен сертификат: нищо няма по този въпрос. После ще отсекат, че не достатъчно родители са подали декларации.
А са по 10 деца в клас. Реално като едното нищо може над 50% от тях да са преболедували и да имат антитела или да са ваксинирани, но такива въпроси не се задават. Събират мнение само дали са склонни родителите да плащат за тестове, Изобщо: от краката за главата....

Общи условия

Активация на акаунт