"БРАТЯ" - сезон 3

  • 25 020
  • 789
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: 9 033
Е недей така де, ще ни откажеш от гледането. Joy

# 586
  • Мнения: 43
А да не гръмнат Радо довечера? Или пък Денис?

Ако гръмнат Радо аз приключвам със сериала ... Misc Hammer
Предлагам следващия сезон той да поеме бизнеса, а за да се запази логиката в името на сериала, предлагам да се окаже че новия ви любимец от охраната на Денис му е брат Scream

# 587
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Ами то вече всичко очаквам. Щото сериалът е "Братя", ама изпратиха единият брат в небитието и набързо изнамериха нов. Та колко му е. Пък и нали уж тежък обрат, плакали на някоя си сцена...

# 588
  • София
  • Мнения: 1 762
Имате ли представа колко струват 400 кг хероин? Това са адски много пари. Те по митниците намерят 20 кила и се говори за десетки милиони.
Що ми се струва, че убитият е онзи симпатяга с братовчедите? Него дадоха да се кръсти и моли първи.
Най- тъпанарско беше това с Юлката. Освен, ако тя не е в комбина с останалите нарко босове. И всички заедно да цакат Денис на всички фронтове.

# 589
  • Мнения: 66
А да не гръмнат Радо довечера? Или пък Денис?

Ако гръмнат Радо аз приключвам със сериала ... Misc Hammer
Предлагам следващия сезон той да поеме бизнеса, а за да се запази логиката в името на сериала, предлагам да се окаже че новия ви любимец от охраната на Денис му е брат Scream

Само не и Радо, моля ви 😀 Единственият здравомислещ в сериала, другите са накъдето ги отвее вятъра, нелогични настроения и емоции.

За Жана снощи пропуснах да кажа, че и на мен ми идва твърде озлобена към Лора, ако е заради това, че Ива се е върнала при Калин, ще е смешно. Толкова да няма какво да направи с живота си, ама като на филм 😀

Обратът да не е живият Кара накрая?

# 590
  • Галифрей
  • Мнения: 4 111
Няма да убиват нито Драго или пък Сандо, колкото и да ми иска тоя келеш да се маха, ако го убият трябва пак да изкопат изчезнал брат близнак на Драго.
Как ми иска Вампи и Юлка вземат Лора на мушка и да се появат там в оня склад където ще е сделката ( така за по драматично) Дайте ни стоката и ния няма да убием! Всички се паникьосват ами сега и наш Драго е снейпериста и убива  Вапи и Юлка. После тия докато се лутат какво става сем.Топал се хващат за ръчичка и отидат на меден месец.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 193
Не мисля, че наличието на свидетел ще пречупи Лора, но може да я излъжат, че при акцията са застреляли Драго и така тя ще разпише самопризнанията!
Ива вече взе решение да е на страната на Калин, пък е и бременна. А Мая......забавна ми беше до едно време, вече започва да ме дразни с поведението си. Ясно е, че Велин с помощта си изкупва предателството на Драго от преди години. Мая, хем иска Лора извън затвора, хем го раздава много морална. Та, мисълта ми беше, че реално няма кой да извади Лора от заблудата, че Драго е убит при акция и тя ще разпише самопризнанията си.

# 592
  • Мнения: 9 484
Няма да бастисат Калинко според мен.
Ако трябва да убият някой - и аз бих предположила братчеда, хем е симпатяга, хем не е основен персонаж. Идеален за жертвено агне.

Лора като разбере, че Юлия е “свидетел”, ще бъде по-мотивирана да НЕ подписва признанията, отколкото да се пречупи.
А не мисля, че татко има нещо общо с обвиненията на Лора. Дори и да е жив и да са в комбина с Юлето, това си е нейно отмъщение към Лора.

# 593
  • Галифрей
  • Мнения: 4 111
Ще падне смях ей така за последно тая година.
Драго е като някое меме 😂 Ох ще ми липсва чесно 🥺 Ще качам до година да се завърне.

# 594
  • Мнения: 5 543
Най-големият обрат може да е Калин, застрелян от Драго, на смъртния си одър да каже: Грижи се за семейството ми. Grinning Няма да ми липсва Йосифов. Ако може и Юлката да свитнат.

# 595
  • Мнения: 548
Мери, а бременността на Зайка, дето дойде от никъде, може да е, за да добавят драма към смъртта му. И като нищо тежкият обрат, за който продуцентът говореше, е убитото ченге.
Именно.
Освен това още не мога да схвана Кольо жив ли е или Юла действа самосиндикално.

Не знам защо ама имам чувството, че Карата ще се появи тая вечер и според мен това ще е „големия” обрат за който Краси Ванков говореше Wink Едва ли Юлчето и Вампира действат сами!

# 596
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Мери, а бременността на Зайка, дето дойде от никъде, може да е, за да добавят драма към смъртта му. И като нищо тежкият обрат, за който продуцентът говореше, е убитото ченге.
Именно.
Освен това още не мога да схвана Кольо жив ли е или Юла действа самосиндикално.

Не знам защо ама имам чувството, че Карата ще се появи тая вечер и според мен това ще е „големия” обрат за който Краси Ванков говореше Wink Едва ли Юлчето и Вампира действат сами!
Дали? Да видим, аз залагам на разстрела на Калинко, и дано не е от Драго, че съвсем отече работата.
А може и да са двете неща....и тате да се появи, въпреки, че не го вярвам особено.

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Накрая успешна акция за ГДБОП...? Ай стига! Satisfied

# 598
  • Мнения: 2 986
За ГДБОП други наркобарони освен Топал не съществуват, а акцията по изобличаването му вече трае с години въпреки прекалено личната мотивация да го заловят. Не очаквам успех на операцията не само сега, но и след още няколко сезона. Дано се сетят поне, че съществуват и други престъпници и да не хабят всичките си силици само по Топал.

# 599
  • Мнения: 4 181
Темелкова е писала в Инстаграм да имаме кърпички наблизо.

Общи условия

Активация на акаунт