Пъзели - 34

  • 23 734
  • 749
  •   1
Отговори
# 525
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Божеее, картичката на Vox пълен разкош! Сега се срамувам, аз на моето другарче изпратих една много грозна картичка, ама детето я прави.

Благодаря на всички за пожеланията!

Съмърче, ама страхотна котка имаш, аз много искам да си вземем, но ме е страх да не издере всичко, че сме под наем... когато сме в Айтос сме като в кухня за бедни, там има много улични котки, правя попари и носим на 10-15 котки да ядат всеки ден. (как не хванахме бълхи не знам) .

Ето го пъзелът, който правих тези дни, много е лесен, но имаше страшно много боклук вътре и някои парчета бяха повредени. Иначе сигурно ако има търпение и моята дъщеря можеше да го нареди.

# 526
  • Мнения: 2 741
Мона Лиза, Честит Празник и от мен!

Ужасно красива картичка е това! Браво!

Бухти, оммммммммм за 7ми клас...

Чакам всеки момент да дойде куриера с два нови пъзела, може и да не почна елените. Трябваше днес да ида за рамка за африканките, но имах други задачки и пропуснах.

# 527
  • София
  • Мнения: 2 302
Честит рожден ден на Мона Лиза. Жива, здрава и успешна! На много хубав ден се е родила, аз и досега го чувствам като празник.
Kартичката на vox е чудесна, браво! Не бих предположила, че е правена на ръка!
Получих си пратката от коледното другарче, много е приятно, да ви кажа, да получаваш подаръци Grinning Моята картичка е много идейна,  суууупер, ще ви я покажа на Коледа. Подаръкът ще чака под елхата. Бях решила да не поглеждам и подателя за да е пълна изненадата, но като видях формата на пакета си казах - Това може да е само  Х и погледнах. Познах, разбира се. Супер дядо Коледа и Снежанка си имам Grinning
Английския ибей и аз го загледах след като го споменахте тук, иначе не пазарувам от там. Намерих си пъзелчето по което страдам, е, то златно би ми излязло. Няма да стане.
И за да приключа чаршафа си ( много се разписах нещо), един Bluebird 1000 части. Да знаете, че инатът движи света. Бях зациклила нещо, но снощи се ядосах и го приключих за отрицателно време. Много съм доволна.

# 528
  • Мнения: 1 462
Мона Лиза, да си жива и здрава и да имаш време за любимото хоби 🙂

На vox картичката наистина е впечатляваща.

Благодаря на всички, че споделяте радостта си от подаръците или покупките. Като ви чета, настроението ми се повдига, все едно на мен са ми подарили нещо или е дошла поръчка 🙂

# 529
  • Мнения: 4 029
Подаръка ми е готов, но още не мога да ида до книжарница за картичка за да го опаковам и да го пратя. Много ме е яд така. Иначе получих и смс от спиди, има нещо неочаквано за мен там, та ще опитам днес да отида да го взема.

# 530
  • София
  • Мнения: 8 561
Йоански, аз затова писха писмо - писна ми все да се глася кога да ида до книжарница и сега като заваля и снега, направо се отказах (ако бях сръчна, щях да направя картичка все някак, ама... не съм!) Grinning Пък и фактор изминало време ме притискаше.

# 531
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Мен трябва най-много да ме е срам значи, ни писмо, ни картичка. Сложих изненада вътре, но не писах нищо. В свое оправдание ще кажа само, че на мен се падна да пращам на Мона Лиза (не е тайна вече) и понеже цялата томбола мина през нейните ръце знаех, че й е пределно ясно кой й подарява на нея, та автографи не слагах Simple Smile

# 532
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Моят Сикрет Санта също е изпратил подаръка, но днес като отидох да си го взема и съответно да пусна моя, в клона на Спииди от вчера няма ток Rolling Eyes Уж щели да го оправят за 2 часа, е още нямали.
Чувствам се голям карък.
Не съм ви разказала новата ми случка покрай пъзела с пайовете Satisfied
Та занесох ги за рамкиране заедно с другия  от серията -къпкейковете. 1 час се мотах да избирам рамки да записват данни и т.н .Добре, че нямаше хора. А и жената супер мила. Както и да е финализирахме всичко.
Миналата сряда правя план как колежка ще ме закара да ги взема, а друга приятелка ще ми помогне с доставката вкъщи. Плана железен. Отивам вземам ги за 2 минути работа. Супер щастлива се връщам в офиса и събирам колегите да ги показвам. Satisfied То няма човек не запознат с одисеята на два пъти редените пайове.
Гледам нещо не е както трябва. Оказа се, че рамките са разменени. Направо полудях. Scream Върнах ги още същия ден. Днес ги взех, ще ви ги снимам и покажа по-късно.
Наистина се чудя дали трябваше да купувам тези пайове изобщо.

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 14:25 от R_Dew

# 533
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Взех си подаръка преди малко и искам искрено да благодаря на другарчето за чудния избор. Не само ми е много желан пъзел, но и малко след като си дадохме желанията, той беше вече изчерпан на сайта. Обаче тя е била чевръста и аз вече го имам. Голямо благодаря Simple Smile

# 534
  • Мнения: 90
Аз пак не устоях, награбих още четири Schmidt.
Бях решила да поръчвам съвсем други, но влязох в сайта на Озон просто ей така, само да позяпам… И.. един от най- най- желаните пъзели и за съжаление изчерпан навсякъде, цъфна…
“Красавицата и звяра”
https://www.ozone.bg/product/1000-beauty-and-the-beast/
Сърцето ми се разхлопа от вълнение…
Другият разкош е този Дядо Коледа:

https://www.ozone.bg/product/pazel-schmidt-ot-1000-chasti-kinkad … anta-claus-elves/
Имам слабост към картинките на Томас Кинкейд…Другите два и те са с негови картинки..
И повече никакво купуване, поне до другата година Stuck Out Tongue

# 535
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Да, има нови Шмид в озон...

# 536
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Само да кажа на Сали, че това другарче, което ти е пратило подаръка не е Тайния Дядо Коледа, да не се чудиш, че имаш два подаръка. Joy Ние сме мислили еднакво, получила съм подарък и от теб, направо ми падна шапката, ще си го взема довечера. Благодаря ти!
Видях ги аз Шмидт, ама излязохме на пистата да се пързаляме и не съм ги гледала.

HighSpeed, нямам търпение да кажеш мнение за пъзела, много, много ми харесва и на мен!

# 537
  • Мнения: 2 741
Дойде и моята поръчка Smile

Скрит текст:

# 538
  • Мнения: 4 369
Мона Лиза, ЧРД! Пожелавам ти от всички хубавини в живота по много, и най-вече пъзели, много пъзели 🍀😀.
Моя подарък е при мен и с кеф си го отворих, без да ме гризе съвестта, че не съм го оставила до Коледа 😁😀.
Благодаря ти, white duckling! Изпълнила си ми първото желание и тъй като аз предвидливо си поръчах Зимния рай сега вече имам и двата от комплекта.
Ще ходя да потроша малко пари в този озон...аман, бе!!! 😜

# 539
  • София
  • Мнения: 2 302
Ние сме мислили еднакво, получила съм подарък и от теб, направо ми падна шапката, ще си го взема довечера.
Мона Лиза, не знам за твоята шапка, но аз щях да падна от стола, като прочетох поста ти Laughing Много благодаря, на теб и на Джо за картичката!

Общи условия

Активация на акаунт