Пъзели - 34

  • 23 109
  • 749
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 978
Моя пъзел от secret Santa дойде. За съжаление няма от кой ник е. На етикета от Спиди пише Кристина Попова. Кой ще си признае без бой кой е? Ето го и него:

# 541
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Йоана, тя и тук е с това име Simple Smile

# 542
  • Мнения: 3 978
Дааа, сетих се, даже сме си писали за един пъзел:) Хаха, ами благодаря, много желан оот мен пъзел е:)

# 543
  • Русе
  • Мнения: 984
Ех,много е празнично в темата.Радвам се на всики красоти.Чак аз се вълнувам с всеки пост и сякаш подаръците са за мен
С голям кеф да си ги редите и после да споделите
Аз ви споделям моето коледно пъзелче.В началото нещо не ми вървеше,но вчера и днес се взех в ръце и резултата е страхотен.Обичам такъв тип пъзели,много са приятни за редене.

# 544
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 285
Така, при втория опит със Спиди, успях да си взема подаръка, съответно и да пратя. Вярно ,че пак имаше инфарктна ситуация. Тип влизам, казвам си телефона и тока изгасва Laughing но бързо дойде.

Понеже подаръка е в кашонче накарах колега  да надникне в него Satisfied и ако е опакован да го извадя, ако не е директно кашона да бъде отново обезопасен (запечатан) и заминава под елха в очакване на Коледа. 
Благодаря на моя Сикрет Санта, който и да е той като никнайм.

# 545
  • София
  • Мнения: 8 520
R_Dew, у вас има ли ток или все пак аварията не те следва по петите? Grinning

# 546
  • София
  • Мнения: 2 277
Е, направо не е честно. Сложих в количката зимния Фалкон, сутринта беше наличен, не пишеше ограничени бройки или нещо подобно, не можах да вляза цял ден в Озон и сега - изчерпан. Много тъпо ми стана, да знаете.

# 547
  • Мнения: 1 447
Как е възможно 🙁 Не е същото като нов, но ако все още искаш моя, след като го наредя, предлагам ти го.

# 548
  • София
  • Мнения: 2 277
Ghibli, аз не държа да е нов, мислех, че си се отказала да го продаваш. Иначе, ако го продаваш, ще го взема, не бързам.

# 549
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Да не би аз да съм взела последния? Наистина не пишеше, че са последни бройки.

# 550
  • Мнения: 4 368
И аз се възнаградих с 2 пъзела, покрай един за подарък. Сина ми и той се присъедини с 2 също за подаръци и луксозната книга Ад с илюстрациите на Гюстав Доре.
Доволни сме Simple Smile

# 551
  • Мнения: 1 958
Едва сега успявам да се разпиша в темата, днес много работа и много емоции..

Първо искам да честитя рождения ден на Мона Лиза.

Желая ти приказен свят на прекрасни емоции и щастие богат! Heart

Ако знаете каква изненада получих от нея...Цял ден летя от щастие. Избрала ми е уникален пъзел, който наистина много исках Heart Eyes


Освен него ми е изпратила и това


Преди няколко дена писах в темата, че с
дъщеря ми много харесваме серията на Зозовил и мисля да ги взема всички. Е този пъзел, който ми изпраща не само, че не съм го очаквала от моят таен Дядо Коледа, но и по принцип е изчерпан в Озон. Невероятен жест от невероятен човек, много ни зарадва наистина.
Думите не стигат да опиша как се чувствам. Hug
И всичко това красиво опаковано, с лично послание от Мона Лиза и Джо.
Може ли някой да мечтае за повече Heart Eyes

И накрая, благодаря на всички за хубавите думи за моята картичката.
За мен беше удоволствие!

# 552
  • София
  • Мнения: 2 277
vox, гледах, гледах и не можах да разбера как е направена картичката ти. Това плат ли е, на шаблон?  Може ли да поразкажеш как се правят такива красоти без, разбира се, да издаваш някакви тайни. Laughing
Информация за майки с момиченца -  вчера в магазина на Малчугани попаднах на тези пъзели,  много са ефектни, според мен. Доколкото можах да преценя, са с матови парченца, но с брокат. Няколко вида картинки имаше, по 100, 200 и 300 парченца.
https://malchugani.com/blestqsht-pyzel-100-chasti-mariniq-nebulous-stars-n11652/

# 553
  • Мнения: 1 958
sali, нямам тайни Satisfied
Слагам скрит текст да не досаждам излишно на другите
Скрит текст:
Картичката е принтирана снимка върху плътен лист хартия. Бродирането  става с техника изонит. В интернет има схеми, не е нещо сложно, трябва малко фантазия само. Конци си купувам от магазин за гоблени. Заредила съм се и с цветни листове картон за основа. Останалото е човек да има време и търпение да твори Grinning

# 554
  • София
  • Мнения: 2 277
vox, изгледах няколко клипчета, шапка ти свалям!

Общи условия

Активация на акаунт