Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Объркана съм, какво да правя?

• 2 546
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
Аз се надявам да успее да стигне. И ѝ пожелавам съвсем скоро да разбере, че не всички мъже са такива и колко е хубаво с мъж, който наистина обича.

# 31
Всеки е влизал в някакви токсични връзки, някой е правил по-малки глупости, други пък по-големи от любов. Такъв е начина да се научиш и да не се опарваш повече, така си учим уроците. Въпроса е да си научиш урок и да излезеш от тази връзка и да внимаваш по-нататък с какви хора се захващаш.

# 32
Влязла си в някакъв сериал, в който всяка серия е същата - той прави гаф, хващаш го, уж се разделяте, после си го взимаш обратно. Не знам какво да ти пиша - тъй ще си карате сигурно докато той не си намери друга и не те напусне, е, може да продължи да те навестява и след това. Другият вариант е ти да си вземеш решение и да си го осъществиш. Не знам какво семейство очакваш да градиш с такъв вятърничав човек, на който не може да се разчита и все го няма. Може да забременееш, но хич няма да ти е лесно с подобен човек. Вероятно си свикнала вече на тези възходи и падания в отношенията, ту заедно, ту разделени... Двама души са нужни да се установи такъв ред във връзката. Вероятно ти е и приятно после да идва да ти реве и да те ухажва. Ами или го приеми какъвто е, или късайте, няма да се промени, човек на 35 вече се е бетонирал, а и честно казано ти с вечните си прошки си спомогнала да стане такъв, какъвто е, знае, че с малко хленчене и жестове пак ще си го прибереш, за какво му е да се променя, като може да има всичко, хем връзка, хем да се ветрее с някакви други жени. Ти реално си ок с това, ако не беше, отдавна да си избягала.

# 33
  • София
Болшинството жени живеят така, защото вече повечето мъже се превърнаха в това.. Имам доста широко обкръжение и във всяка връзка има такива проблеми.. Истината е че ме е страх,   че няма да си намеря свестен човек, а още повече да не излезе и по-зле ..
Така ли? Ами тогава защо пускаш темата и го мислиш толкова щом е стандарт?

# 34
Нормално е да се чувстваш така.Обичаш го,свикнала си с него и този начин на живот.Ако се съберете всичко ще е постарому,той няма да се промени,не желае.Ако решиш да излезеш от този филм - да,ще ти е трудно,но с времето ще се почувстваш много по-добре.Била съм свидетел на такива връзки.Но не се дръж на това,че повечето били така или по-зле.Не си търси оправдания,а вземи крайно решение.Какъв съвет би дала на твоя приятелка,ако е в твоята ситуация

# 35
Болшинството жени живеят така, защото вече повечето мъже се превърнаха в това.. Имам доста широко обкръжение и във всяка връзка има такива проблеми.. Истината е че ме е страх,   че няма да си намеря свестен човек, а още повече да не излезе и по-зле ..
Така ли? Ами тогава защо пускаш темата и го мислиш толкова щом е стандарт?
Няма как да не го мисля,защото подобни действия ме нараняват.. Пуснах темата за да чуя мнение, от странични хора, които не са в живота ми и биха ми казали в прав текст какво мислят, може би хора преживели същото, никъде не съм казала че е стандарт, а просто че всички хора около мен са така…Имах нуждата да споделя с непознати хора, защото ми действа добре, благодаря за всички съвети и отговори, критиките ги приемам за градивни 😃 .. След всичко прочетено и размисли няколко дни, виждам, че решението си е точно на мястото и не искам да правя повече компромиси, които ще костват щастието ми Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 15:52 от bubkaaaaaa

# 36
  • София
Пълни глупости! Аз лично се чувствам като извънземно! Никое семейство от познатите ми не живее така!

# 37
И аз нямам такива познати.
Не е нормално това.И не всички мъже са такива.

# 38
Грешиш, не са така повечето мъже. Смени средата, която те заобикаля, повечето нормални семейства НЕ СА така. Разбирам, че търсиш всевъзможни оправдания да си с него, но реалността е друга. Както и че нормална жена със самочувствие няма да търпи подобни изпълнения.

# 39
И аз нямам такива познати.
Не е нормално това.И не всички мъже са такива.
Не е нормално и според мен, да , но просто се успокоявах с това, че не съм единствената в такива драми и че явно в днешно време е нещо “обичайно” и че ще премине, когато споделя на приятелки отговорите са сходни.. “изненадана ли си” , “и моя прави така”, “всички са такива, щом се държи добре с теб, да не ти пука,то е просто за да си чеше егото”…
и  така си търсех милион причини да простя Simple Smile
п.п от доста време обмислях да си сменя средата, да се преместя в друг град, явно е дошъл момента да се откъсна от тази токсична среда

# 40
  • София
Ай, излъгах. Точно човекът, който дръпна мм за тировете, е така. Даже има детенце. Онази жена абсолютно се е примирила с положението, живее с баща си, работи, гледа детето и въобще не знам защо се води заедно с оня ......

# 41
Мъжете на неговите години вече си имат семейство и деца.. за тях това е вече не е фактор с коя ще си пише и с коя ще излиза да пие кафе! те вече са направили избора си,бягай по-добре 5 години никакво развитие пропиляване на време...

# 42
Аз също нямам такива познати семейства- нито жени, нито мъже. Каква е тая среда това да е нормално мъжа да хойка, жената да си стои вкъщи и да го чака 'щото нали се държи добре с нея. Това ми изглежда на определен вид манталитет и етнос. Не казвам, че сте такива, ама начина на разсъждение е покъртителен, съжалявам.

# 43
Разкарай го и смени изцяло средата. Колкото и да е широка, явно е пълна с отчаяни комплексирани некадърни патки, които без мъж са живи умрели, и се самоуспокояват, че всички мъже са 'така'. Не, не всички мъже са 'така'. А пък ако и не позволява жената да я правят на тъпачка, мъжете определено няма да са 'така'.

Това ми изглежда на определен вид манталитет и етнос.
А, недей да ги жалиш, и те знаеш ли как добре се изучиха.

# 44
Какво значение има какви са личните избори на приятелките ви? Те пък гледат вас как също търпите и си намират оправдание в това. Този мъж кой знае как си развява коня в чужбина, че и има наглостта да ревнува...

Общи условия

Активация на акаунт