Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Любители на кучета - 124

• 22 145
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
М, моите са с по педя ухо, че и повече, пък не ги ползват по предназначение, та не разчитай Grinning
Момичета, чудни са ви татуировките, аз имах желание преди време да си лепна Тара, но май връщам задна и на днешна дата бих си махнала всичките..  надявам де да не ви стигат моите мисли и да им се радвате цял живот.

# 61
  • о`майна лунна нощ е
То и ушите на Швепса са по една педя, ама служат да си ги настъпва. А - и за красота. В инструкциите за употребата им не е включено послушание.

# 62
Да си кажа честно за почти всичките 5 години рядко е имало случаи , в които да не ме слуша. Излезе доста читава бройка😀😀 А сега и малката как го тормози (все да го прегръща ,ама на 8 месечните бебета прегръдката е равна на задушаване😀😀) и гък не е казал. Голяма любов са си.

# 63
  • Бургас
А пък аз ходих на кучешки рожден ден. Ходя си по любимата полян и хоп - рожден ден! Рожденик, гости, по земята мноого почерпка и играчки, и даже фотограф. Внимателно си взех едно сушено ухо и като хукнах да бягам с него по поляната! След мен хукна рожденикът, който викаше някакви думи относно моето възпитание. След него - всичките му гости. Само фотографът и стопаните не хукнаха, сигурно не обичат уши. Пък аз му казах, че след като поляната е ничия, т.е. обща, значи и рожденият ден е общ, и ушите - също. И като иска да има само собствени уши, да си ги прибере вкъщи и да ги скрие между възглавниците на дивана. Не му върнах ухото. Да се радва, че не отмъкнах и гумената патица, и топките за тенис...

# 64
Хъъ, Tintina, really? Но и егати! Доста странна ситуация. Не стигат всичките детски рождени дни по парковете, на които обяснявам защо не сме канени, ама сега и кучето да пазя от хвърлени лакомства и играчки ще ми дойде в повече.

# 65
Tintina, хахахахаха! Много ясно, че ще се почерпи😂😂😂 Представих си как бяга с уШото🦻🏼

# 66
Tintina, умрях да се смея Grinning Много готино си го описала Joy
Не ми беше идвало на ум да правя кучешки рожден ден, ама май ще си го отпразнуваме. Рилката е родена на много хубава дата - 12.02.2021. Дано много години я празнуваме Heart

# 67
Лютиче, нашите са астрални близнаци. И Вълчан е на същата дата.

# 68

Освен да правим общ рожден ден. Друго решение не виждам. Grinning

# 69

Освен да правим общ рожден ден. Друго решение не виждам. Grinning
С голяма почерка...много уши!За Елза- двечки!🙂

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 15:22 от Roo Roo

# 70
Преди малко прибрах Макс от ветеринарния кабинет. Сънен е, ама не пропусна да поиска да го кача на дивана:

Това дето му беше между възглавничките се оказа двойно по голямо, израстнало е и на вътре и на вън.

# 71
  • София
Миличкия Макс! Дано е нещо доброкачествено и това да е било Heart Пиши после как е!

Татусите са жестоки! Сиви твоят е направо майсторски (защото е като жив).
Донсита, и твоята е много хубава и аз обмислях нещо подобно, но и на мен ми се ще да е с отпечатък от Бекичка (понеже ѝ е малка лапата) Heart

# 72
Миличкият Макс Heart Бързо да заздравява. Гушкайте се сега.

Roo Roo, Елза винаги ли така "Не бях аз" гледа?

# 73
Стискаме палци и лапи за Макс!🤞😍

# 74
Миличкият Макс Heart Бързо да заздравява. Гушкайте се сега.

Roo Roo, Елза винаги ли така "Не бях аз" гледа?
 Мило Лютиче, това с погледа кахърен е моята Лори.Елзичка е писател , виден кулинар и  е на Tintina  !  Сиви, как се е сгушил Макс...Дано всичко е наред с прекрасното момче!

Общи условия

Активация на акаунт