Спойлери от реалити предавания

  • 72 648
  • 762
  •   1
Отговори
# 225
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ако резултатът е 10:17, излиза, че не се е провела битка за 1 точка. Не че е невъзможно, но с оглед на това, че обикновено започват от по-ниско оценените битки, ми е малко странно.
А някъде да гледат нещо с 4 дена по-рано ми е още по-странно. На VOYO качват предварително епизоди на сериали, но не повече от един по-рано. Не знам сега дали я има тази опция. Пък и не вярвам за Фермата чак 4 да са. То е повече от половин седмица това.

А, разбра ли се какво става с Лора? Пада от някой или сама си тръгва? Нали не излизаха сметките със седмиците.
Другата седмица отпада Лора.
Засега не знам от кого.
Все още си мисля, че не отпада от никого. Просто сметките и логиката сочат, че няма да отпадне след дуел. Така че независимо от т.нар. спойлер на Мирон  още нищо не се знае. Ще видим...

# 226
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 785
Как ми се иска поне в някакви игри/предавания "готините" да не печелят. А сега излиза, че трима от четиримата на финал са такива. А на финалната права двама от двама. Отчайва ме тази липса на справедливост.

# 227
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Коментарът за Австралия е шега

# 228
  • Мнения: 1 056
Ако резултатът е 10:17, излиза, че не се е провела битка за 1 точка. Не че е невъзможно, но с оглед на това, че обикновено започват от по-ниско оценените битки, ми е малко странно.
А някъде да гледат нещо с 4 дена по-рано ми е още по-странно. На VOYO качват предварително епизоди на сериали, но не повече от един по-рано. Не знам сега дали я има тази опция. Пък и не вярвам за Фермата чак 4 да са. То е повече от половин седмица това.

А, разбра ли се какво става с Лора? Пада от някой или сама си тръгва? Нали не излизаха сметките със седмиците.
Другата седмица отпада Лора.
Засега не знам от кого.
Все още си мисля, че не отпада от никого. Просто сметките и логиката сочат, че няма да отпадне след дуел. Така че независимо от т.нар. спойлер на Мирон  още нищо не се знае. Ще видим...

Лора едва ли пак ще е ратай, най-вероятно Ралица ще я извика на дуел, тя нали така иска Simple Smile

# 229
  • Мнения: 2 862
И аз много искам Ралица да поиграе и да вдигне самочувствието. С Лора ще е идеално 🙂

# 230
  • София
  • Мнения: 11 566
За ИВ аз знам, че на финал остават Андрей срещу Симеон, затова ни подготвят и цял сезон. Досега даваха силови игри и ги взимаше Симеон, но на финала ще е Андрей. Така четох, не ми е сигурна информацията.


А за Фермата, знае ли се в дуела Ралица - Ваня коя продължава?

# 231
  • Мнения: 1 331
Гледах промото за Фермата и съм потресена, че този рядко гнусен човек Кирил има реален шанс да спечели.
Иване, попринцип четеш темите тук, ако сте замислили нещо подобно ще ударите дъното. Все още има надежда, че вота на зрителите ще е решаващ. И тогава Кирил ще бие Надя по процент подкрепа.
Мисля, че вота на зрителите ще е така:
1. Живка, 2. Пламен, 3. Мартина, 4. Кирил

# 232
  • Мнения: 1 570
Има ли инфо срещу кого ще се изправи Морунов утре в ИГРИ НА ВОЛЯТА?
И какъв ще е изходът от двубоя утре?

# 233
  • Мнения: 8 520
Браво момичета, че направихте темата. Обичам спойлери,  защото напрежението около битките понамалява:) . Факт е че някой спойлери ( като от преди няколко дни , стар, че Живка отпада ) ми действат демобилизаращо за гледане.
Щях да пиша, че Ивайло едва ли е "дисквалифициран"  ( имаше такова съмнение с оглед сметките за игри и брой участници ) , защото неговата " богиня" беше публикувала снимка на двамата на люлката във фермата. Което означава , че са останали с добро отношение към продукцията.  Вече е изтрита. Развоят на събитията и симпатиите , които предизвика сред зрителите са ги накарали да поизтрият доста снимки.
Но вчера дебилчето е пуснал снимка с надпис " I am famous " . Явно кризисна реакция, но може ли да публикува преди официално да е излъчено  изритването му ?
Във фейсбук един потребител написа : "Събота Ивайло ще бъде отстранен от Жоро с 10 на 17, гледахме битките в Австралия 😀😀 Чудя се обаче защо в България се излъчва с 4 дни назад?"
Не е Жоро ,Стефан го отстранява

# 234
  • Мнения: 3 054
А сега се замислих дали може пък ивайло да е предложил Стефан да фермер. Те поне си имаха някаква тема за разговор и така може Ивайло да изненада хората вътре. И да падне от друг. Може и това да стане, но не вярвам.

# 235
  • Мнения: 2 862
А сега се замислих дали може пък ивайло да е предложил Стефан да фермер. Те поне си имаха някаква тема за разговор и така може Ивайло да изненада хората вътре. И да падне от друг. Може и това да стане, но не вярвам.

Е това ще е супер! Хем да падне от Жоро, хем да предложи Стефан, а не Коцето, който реално му би последния шут към дуела с онези кални номера с буквите.

# 236
  • Мнения: 8 520
А сега се замислих дали може пък ивайло да е предложил Стефан да фермер. Те поне си имаха някаква тема за разговор и така може Ивайло да изненада хората вътре. И да падне от друг. Може и това да стане, но не вярвам.

Е това ще е супер! Хем да падне от Жоро, хем да предложи Стефан, а не Коцето, който реално му би последния шут към дуела с онези кални номера с буквите.
Явно не четеш.Ивайло отпада от Стефан

# 237
  • софия
  • Мнения: 842
Ивайло няма да предложи Стефан за фермер, в случай, че наистина отпада от Георги (което би било страхотно).
Ако Георги вземе днес имунитета, остава Стефан, побеждава в дуела и другата седмица става фермер. Иначе не виждам как ще стане.

# 238
  • Мнения: 3 054
Аз разбирам че Стефан ще бие Ивайло, просто разсъждавам нещо различно, което знам че няма да стане.

# 239
  • Мнения: 1 056
А сега се замислих дали може пък ивайло да е предложил Стефан да фермер. Те поне си имаха някаква тема за разговор и така може Ивайло да изненада хората вътре. И да падне от друг. Може и това да стане, но не вярвам.

Е това ще е супер! Хем да падне от Жоро, хем да предложи Стефан, а не Коцето, който реално му би последния шут към дуела с онези кални номера с буквите.

ДА, но следващата седмица Коцето ще е номиниран за дуел, защото ще е ратай....

Общи условия

Активация на акаунт