Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Спойлери от реалити предавания

• 46 037
  • 644
  •   11
Отговори
# 240
А сега се замислих дали може пък ивайло да е предложил Стефан да фермер. Те поне си имаха някаква тема за разговор и така може Ивайло да изненада хората вътре. И да падне от друг. Може и това да стане, но не вярвам.

Е това ще е супер! Хем да падне от Жоро, хем да предложи Стефан, а не Коцето, който реално му би последния шут към дуела с онези кални номера с буквите.

ДА, но следващата седмица Коцето ще е номиниран за дуел, защото ще е ратай....
Не, Ваня или Ралица ще е

# 241
Той ще е номиниран, но ще изберат жената-ратай.

# 242
Той ще е номиниран, но ще изберат жената-ратай.
Все си мисля, че Ралица ще я пратят ратай и дуелист, и тя ще си избере Лора за 2ри дуелист след това. Коцето продължават мъжете да си го пазят, колкото и малоумно да е това.

# 243
    Пазят си го, за да имат слаб противник преди финалните дуели.

# 244
    Еййй каква хубава темааа❤ Как така Кирчо печели,много несериозно е това 😕

# 245
    Ако го издокарат опосумите човек, който трябваше директно да бъде изгонен /киро /, да го направят победител...значи са по-зле и от него.

# 246
    Коцето е сред последните 10. Със сигурност няма да отпадне след ратайството си.

Миналата година Боби също се спрягаше за победител, но зрителския и фермерския вот обърнаха нещата. Надявам се и тази да стане така. Просто не е нормално нещо като киро да спечели.

# 247
    Аз също не вярвам треторазрядният актьор да спечели. ИиА не са вчерашни, няма да си плюят на физиономиите и на бъдещите проекти.

# 248
    Интересна тема,мъжът ми е фен на фермата и се зарадва на финалистите,въпреки че харесва Ваня.
    Аз гледам с половин око игрите,Морунов ми е фаворит,за съжаление няма да спечели.Тази седмица ще отстрани Рабухчиев и ще стигне до финалната четворка.За съжаление както сте коментирали вече финала е Андрей със Симеон и Паулина,инфото е от човек присъствал на снимките.Победителят вече се знае и е Андрей.
    Чакам с нетърпение Сървайвър,Карамазов взе да качва инфо.Доколкото разбрах и вип брадъра ще е тогава,там абсурд да им дам шанс.

# 249
    • Sofia
    Ех,жалко,надявах се и днес да паднат бойците.Sad

# 250
    Ами спойлер е,няма нищо сигурно,във фейса го прочетох.Май пъзел има не виждам кой от сините ще може да превари Неделчо.

# 251
    А Фермата реално преди 3-4 седмици ли е приключила? Ако да, значи сигурно е бил Ивайло. Доколкото знам преди 3-4 седмици се е появил във “външния свят”

# 252
    Крил се е. От срам. Щото го бие Стефан.

# 253
    Да, снимките са приключили преди 3-4 седмици. Стефап побеждава Ивайло на предстоящия дуел.

# 254
    Joy Joy Joy

Нямам търпение Стефан да опука Ивайло.

Общи условия

Активация на акаунт