Взискателен мъж

  • 14 942
  • 342
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 559
Четях и не вярвах на очите си. И говориш за любов!
Оф, как не попадна на мене такъв Grinning Нямам думи.
Да го натиря би било най-безобидното нещо.

# 46
  • Мнения: 131
Имам само едничък въпрос, който дори не е към авторката. Чисто риторичен- наистина ли такива хора биват повишавани до мениджърски нива?!
Абе, въобще спамя си отвсякъде. А може би хейтвам.
Аз съм изключително работлива, отговорна, отзитчива и старателна в работата си. Винаги съм оправяла проблемите и съм помагала на персонала. Което няма нищо общо със семейния ми живот.

# 47
  • Мнения: 1 028
"Предлагах му хиляди пъти да се разделим щом не е доволен, обаче имаме ипотека и той не иска да е прецакания да плаща апартамента без да го ползва. Вече бил инвестирал твърде много в мен. А колко рева за второ дете да сме имали и защо по-бързо да ги народя, за да може да си правя корекции, тъй като бременни и кърмещи не могат да се подлагат на такива продцедури. "

Какъв принц - този е пълен малоумник.
Предполагам, че те е изолирал и от приятелките ти, да не би случайно да се освестиш.
Не разбирам защо финансово независима жена търпи такъв тормоз, но ти си знаеш най-добре.
90% от жените отдавна да са си събрали багажа, излезли на квартира и подали молба за развод и издръжка.

А ти защо се съгласи на второ дете толкова скоро?

# 48
  • Мнения: 9 342
Имам само едничък въпрос, който дори не е към авторката. Чисто риторичен- наистина ли такива хора биват повишавани до мениджърски нива?!
Абе, въобще спамя си отвсякъде. А може би хейтвам.

А-ха. И най-вече бабите и дядовците, изгонили 18-год. си дъщеря ученичка на улицата, се скъсват да и гледат детето, та тя да учи, да си домакинства и да спортува. Чети си кротко и не се занимавай.

# 49
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Това е някаква игра -ти му намираш "проблеми във външността" той ги коригира, след това е негов ред.
Баш...

# 50
  • Мнения: 131
Това е някаква игра -ти му намираш "проблеми във външността" той ги коригира, след това е негов ред.

Всъщност мен не ми пукаше за тези неща, по съвети на приятелки реших да пробвам да правя като него за да види дали е  хубаво да е постояно критикуван, явно не успешен експеримент беше.

Не съм се съгласявала точно за второто дете, може да се каже че беше инцидент, а може и нарочно да го е направил.

# 51
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Това се нарича психически тормоз и ще продължава да се задълбочава. Сега не харесва веждите и циците ти, утре няма да хареса мусаката, после няма да хареса начина, по който възпитаваш децата, начина, по който говориш и се държиш, работата ти, приятелите ти....Докато не загубиш представа за самата себе си и не добиеш убийствен комплекс за малоценност.

# 52
  • Мнения: 1 306
Имам само едничък въпрос, който дори не е към авторката. Чисто риторичен- наистина ли такива хора биват повишавани до мениджърски нива?!
Абе, въобще спамя си отвсякъде. А може би хейтвам.
Аз съм изключително работлива, отговорна, отзитчива и старателна в работата си. Винаги съм оправяла проблемите и съм помагала на персонала. Което няма нищо общо със семейния ми живот.
Права си. Аз въобще не си задавам въпроса, изхождайки от личния ти живот. Други нещица ме замислят. Затова си казах, че спамя.

# 53
  • Мнения: 6 104


А-ха. И най-вече бабите и дядовците, изгонили 18-год. си дъщеря ученичка на улицата, се скъсват да и гледат детето, та тя да учи, да си домакинства и да спортува. Чети си кротко и не се занимавай.

Ми знам ли, може да са взели акъл от бг-мама?

# 54
  • Мнения: 131


А-ха. И най-вече бабите и дядовците, изгонили 18-год. си дъщеря ученичка на улицата, се скъсват да и гледат детето, та тя да учи, да си домакинства и да спортува. Чети си кротко и не се занимавай.

Ми знам ли, може да са взели акъл от бг-мама?

Неговите родители, визирам майка му и баба му гледат детето. Не моята майка,тя няма желание, а баба ми отдавна почина.

# 55
  • Мнения: 14 793
Какво учиш и как се изкарва 4-цифрено майчинство на 24 г.? За една прЕателка питам.
То и аз изкарвам 4цифрена заплата. Какво? 1200 е с 4 цифри. 1000 също.

Към авторката - значи, вариантите са два. Или си с нереално мнение за визията си и капацитета си, или мъжът не струва.

Връщам се да чета.

# 56
  • Мнения: 131
Като казах четирицифрина сума имах предвид, че майчинството ми е между 1100-1200 лв. Което пак не е малко, все пак имах 2 договора, напълно нормално. Може би не трябваше да пиша темата сега се чувствам още по-ужасно, вместо да ми олекне поне малко. Може би явно проблема си е в мен самата.

# 57
  • Мнения: 8 217
Като казах четирицифрина сума имах предвид, че майчинството ми е между 1100-1200 лв. Което пак не е малко, все пак имах 2 договора, напълно нормално. Може би не трябваше да пиша темата сега се чувствам още по-ужасно, вместо да ми олекне поне малко. Може би явно проблема си е в мен самата.
Майчинството ти изобщо не е малко. Няма как да ти олекне в ситуацията която си докато сама не се съвземеш.
Това категорично е тормоз. Има асоцияция за защита на жени в такова положение.

Ако ММ и на шега ми каже да си направя цици ще го отнесе доста Simple Smile
Заедно сме достатъчно време нито килограмите ми, нито задника ми, нито циците ми са като преди 20 години.
Но за ММ съм два пъти по-хубава от преди....познай защо?

# 58
  • Мнения: 152
Ако написаното е истина и не беше бременна, намираш ли любовник и нещата са ти ок. Simple Smile

# 59
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Момиче, проблемът не е в теб. Проблемът е в това, че вероятно си израсла в среда, в която си била омаловажавана и кой знае какво още и съответно си добила комплекс за малоценност и нямаш трезва преценка за ситуацията, в която се намираш. Не си виновна ти, просто не познаваш друг начин, по който да погледнеш на себе си. Жертвите на емоционален тормоз са точно такива- искат да бъдат перфектни във всяко отношение, за да не предизвикат критика от насилника. Мисля, че вместо в цици и хиалурон трябва да вложиш тези пари в психотерапия.

Общи условия

Активация на акаунт