Взискателен мъж

  • 14 954
  • 342
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 298
Ти си го накарала да си премахне бенките, той предлага корекции по теб. Струва ми се, баланс има.
Проблемът е само за какво ще стигнат парите.

# 76
  • Мнения: 5 270
Ето затова хората трябва да правят деца малко по-късно, когато са узрели емоционално.
В ранна възраст се правят избори, породени от комплекси. Аз узрях около 30 и натирих комплексарския избор, който бях направила.
Ти не знам кога ще порастнеш.
Приложи мениджърския подход вкъщи и прецени как би подходила при подобен служител. Сигурна съм, че вратата за него ще е широко отворена.

# 77
  • Мнения: 2 039
И аз ще кажа,че умствения багаж и на двамата не е много и са се оженили много рано.Мъжа го оставай да прави и приказва каквото иска и си гледай децата,че с този акъл не знам как ще ги възпиташ.

# 78
  • INFJ
  • Мнения: 9 338
Аз не бих стояла с мъж, който явно не харесва нищо в мен и всичко трябва да се "коригира". За какво ми е човек, който всеки ден ще ми обяснява, че съм грозна?

# 79
  • София
  • Мнения: 13 071
Нямам навик да възклицавам цинично, но на тази тема го направих.
С подобен ще остана при няколко условия:
1. Ще направя всичко по визията си, което иска, когато ми го плати.
2. Осигурява (той) бавачка, чистачка и прочее, за да имам възможност да съм на желаното физическо ниво по претенциите му.
3. Естествено, той ми осигурява всички необходими средства и за нови дрехи, обувки, грим, всичко + съответните почивки, екскурзии, коли, 0 работа от моя страна
4. И още по-естествено, той се грижи да ми съответства физически, с визия, пластични операции, тоалети и всичко.
Като ще го раздава с претенции, да осигури основата за реализацията им.

Мъж и куче са както си ги научиш. Ти си го научила да му се въртиш на пета. Не е виновен той.

# 80
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Много гадно. Съжалявам да чуя. Рр22 е прав напълно. Мъжете не се възбуждат от кърмещи майки и искат други.
Но хич да не ти пука - ок. Помисли си как да се грижиш за себе си и не се престаравай в грижите за него.

# 81
  • Мнения: 11 334
И като станеш на 40-50-60 какво ще стане? 20 годишни фръцли винаги ще има.
За какво ти е такъв живот с такъв човек?
Прекалено млада си се оженила и нямаш и хабер какво значи отношения с мъж, с който се чувстваш харесвана каквато си и обичана. Никога няма да си "достатъчно добра". После ще се почне, че корекциите ти не са като хората.
Тъжно е ...

Приеми се ТИ, такава каквато си. Обичай се и се харесвай и не позволявай на никой да ти казва как да изглеждаш, учиш, живееш.
Този живот е твой. Не го подарявай на мъж, деца, родители, филанкишията. Те са част от него, но не и негови собственици. Разбираш ли?

# 82
  • Мнения: 18 298
Той как не е вдигнал патърдия, че не го харесва с бенките на челото, а е отишъл да ги отстрани?
Явно е решил, че така можете да си давате взаимно идеи за корекции.
Обясни му, че можеш само ти на него, той те харесва такава, каквато си!

# 83
  • Мнения: 31 646
Божеее, авторке, а защо си още с този боклук?
Винаги е бил такъв, просто сега си показва истинското лице.
На такива грозни обиди, би трябвало да отвръщаш подобаващо.
Още ли правиш секс с него?
На мен след такива неща би ми било унизително. И такъв човек само би ме отвращавал и дори не само ,че няма да го желая, ами и бих пресъхнала само в негово присъствие.
Предложи му да си намери любовница, ти ще си намериш някой и всеки да си гледа кефа.
Или пък се развеждайте и делете всичко.

# 84
  • София
  • Мнения: 3 150
Ако авторката се докара на фолк певица, това ама хич изобщо няма да й помогне в мениджърската кариера, нито като цяло да я възприемат насериозно. Само казвам.

# 85
  • Мнения: 7 257
Лика прилика са си, правят си взаимно психически тормоз. И никаква самопреценка.

# 86
  • Мнения: 11 334
Ако авторката се докара на фолк певица, това ама хич изобщо няма да й помогне в мениджърската кариера, нито като цяло да я възприемат насериозно. Само казвам.

Е, каква мениджърска позиция? Simple Smile Да си мениджър ти трябва самоувереност, самочувствие, хъс и характер, който това момиче няма. Ако се огъваш и търчиш да правиш нещо си там блейдинг щото на някой не му харесвали веждите ти  какъв точно мениджър ще си и как ще поемеш натиска и ще отвоюваш идеите и позициите си... забрави!

Честно казано ако мъжа ми ми казва да си оправям това или онова щото не е добре много ще се комплексирам.

# 87
  • Мнения: 31 646
Дорис, аз не знам дали бих се комплексирала. Точно щото съм си достатъчно и доста съм работила над тия неща. Не че нямам работа за вършене още.
Но бих се ядосала, бих спретнала скандал, може и шамар да отнесе, а после вече няма да съм му в леглото.
Някой или ме харесва каквато съм или да изчезва и да си търси барбите, кифли и други такива.
Даже няма и да ревнувам. То ревнуваш ако обичаш. Как се обича човек, който те обижда, унижава, комплексира?
Сега гледам и тя му сочела кусурите.
Ми и за двамата е важен външния вид явно и нищо друго.
Имах една колежка - точно барби. Личи си, че е барната. Кльощава, но си сложила големи цици, направила си джуките. Все се изрусява.
Още отначало ни стана ясно, че е претърпявала интервенции. След година си призна, че го е направила, защото мъж и искал така. Две деца имат. Каза, че трябва с него да се съобразява. Не можела да го разочарова, защото можело да я напусне и сама тя не може да се оправи с децата.
Дори и интервенции е правила след раждане да и оправят корема и сигурно стриите.

# 88
  • Мнения: 14 833
А, моля ви, фолкаджийките отдавна не са с патешкожълти букли, пайетени рокли и полвин опаковка руж на бузите.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 150
А, моля ви, фолкаджийките отдавна не са с патешкожълти букли, пайетени рокли и полвин опаковка руж на бузите.
Да, но хиалурон, цици, коса, микроблейдинг и границата ей я де е. Като се инвестира, да се вижда, вярваш ли че говорим за дискретно и с вкус тука?

Общи условия

Активация на акаунт