За специалните срещи

  • 1 772
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Здравейте!Искам да попитам по тема, която страшно много ме привлича и ми е интересна.Искам да чуя вашето мнение и да споделите лични преживявания.А именно специалните и неслучайни срещи с хора в живота ви.Усещате ли енергията им при първа среща, как промениха те живота ви, разделихте ли се с тях или продължавате комуникация, положително ли ви действа познанството. Тук не питам единствено за любовни връзки...
На мен ми се случи преди месеци среща именно с такъв човек и ми се ще да чуя дадохте ли си обяснение за самите вас, каква е ролята за появата на дадения човек.

# 1
  • Мнения: 10 993
Аз имам няколко специални хора в живота си. Такива, които са ми променили живота. Спасили са ме.

# 2
  • Мнения: 12 473
То няма случайни срещи?

# 3
  • Мнения: 162
То няма случайни срещи?
Аз също мисля, че няма но съществуват такива, които са някак по-ярки или по-запомнящи се не знам точно как да ги опиша, такива които те променят генерално, дори без самата среща или човек да правят нещо конкретно към теб....Това е като магия и самата аз не мога да си го обясня и винаги ми е много интересно да слушам истории на други хора и как те си обясняват тези неща.

# 4
  • Мнения: 12 473
Е какво да им обясняваш?  Важни са до толкова, до колкото ги допуснеш в живота си.
Иначе близостта може да е от предишни или бъдещи животи.

# 5
  • Мнения: 1 751
Аз имам такава среща-два пъти. Първият път сънувах човека и се срещнахме след няколко години. Веднага го разпознах и се влюбих в него. За съжаление, тази любов ми донесе болест.
Вторият път, като срещнах човека, даже не го харесах. Не знам как се съгласих да се сприятелим даже, толкова е различен от мен. С годините комуникация, научих много неща от него, премахнах лошия си егоизъм и се научих да се грижа и обичам. Станах по-добър човек просто. После, се разделихме.

Общи условия

Активация на акаунт