Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Промоции на книги - тема 12

• 18 084
  • 276
  •   5
Отговори
# 270
sea.sea, благодаря предварително за труда. Трудничко ще е, може би трябва да ги разделиш на обичайни (по различни празниците, Ден на книгата и др.) и случили се във времето, които евентуално пак можем да очакваме (в проценти, период от време)..

Добавям, че Ciela направиха скоро -30%.. не помня как се водеше, но аз лично за пръв път видях това при тях. Иначе е хубаво, че в последните години още издателства се включват по техен пример с -50%, дано се увеличават!

# 271
  • София
По-скоро идеята ми беше срещу всеки сайт/издателство да напиша, каквато информация събера. Не знам, в моите представи така е най-удобно. Харесваш си книга и проверявяш предни години примерно кога е било най-голямото намаление на издателството. А и честно казано не мисля, че ще имам време да ги разделям по празници или някакви видове категории. Пък като кача информцията и някой прецени, че може и иска да я системтизира по по-удобен начин, още по-добре. 😀

# 272
Да, да, така си го представях и аз, но явно не съм обяснила добре.. Както ти е удобно! Благодаря пак!

# 273
Сега се сетих, че и Миранда имат промоции. Имали са до 40% на определени книги (не най-вървежните). Но нямат безплатна доставка, мисля.

# 274
  • Варна
Ибис имат безплатна доставка на всяка книга и при поръчка над 50лв намаление 20%. Така е през цялата година.

# 275
# 276
Случано видях в Озон, че са заредили Голямото зимно разчитване. Можее също да се добави в списъка. Традиционно е по това време

Общи условия

Активация на акаунт