Два въпроса.

  • 1 291
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 258
1.Пъпчиците е възможно да са от изчистването на хормоните на мама.Дори мисля,че са от това най-вероятно.
2.Деничка хълцаше и в корема и като се роди,но постепенно нещата си утихнаха от самосебе си:)Не се притеснявай.Можеш да и даваш по-топла водичка ,когато се разхълца(или чайче)Simple Smile

# 16
  • Мнения: 596
Най-добре се обади на педиатъра ти да ги види тези пъпчици. Много вероятно е да са от претопляне, но трябва да си сигурна!

# 17
  • София
  • Мнения: 299
Брагодаря ви Simple Smile
Аз не се притеснявам за хълцането, а просто ми е жал  Cry А колкото до пъпките най-вероятно са от претопляне. Но няма как да сваля температурата. Е, чак шапка не й слагам, но наистина мога да понамаля дрешките. Всъщност аз я обличам само с по една дрешка, не много дебела, но е завита с две неща - вълнен шал и отгоре завивката й. Което ме навежда на мисълта дали пък не може пъпчиците да се дължат на шала  Confused Така че ще взема да го махна... Махнах го. Simple Smile
Всъщност в момента по ме притеснява, че реве нон-стоп от 4 часà през нощта  Sad Май май има някакъв запек и това плюс коликите води до страхотен резултат  Cry  Cry  Cry Какво да се прави, ще мине.
Още веднъж мерси на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт